Губернатор Волині «перевів стрілки» на народних депутатів

Губернатор Волині «перевів стрілки» на народних депутатів
Голова Волинської ОДА Борис Клімчук знову утримався від коментування новоприйнятих скандальних законів у понеділок, 20 січня.

«Ці закони, про які ви кажете - це не конституційні закони. Це добавки, правки до діючих законів. Це регуляторні закони швидше», – без конкретики охарактеризував губернатор Волині діяльність народних депутатів у ВРУ 16 січня.

«Як вони спрацюють в Україні? Ну, на жаль, в нас багато класних законів в Україні попросту не працюють. Таких маса», – повторив сказане під час «щедрування» під стінами свого будинку Борис Клімчук.

Нагадаємо, луцький Автомайдан зробив візит до губернатора у суботу, 18 січня.

Очільник Волинської ОДА також зіслався на експертів, які змогли б розповісти більше про нові норми закону в Україні.

«Я не думаю, що голова ОДА повинен про ці закони говорити, це не моя функція. Є люди, яких ми обрали творити закони. От давайте у них питати, у депутатів народних, у їхніх помічників, консультантів», – додав він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я також про тих змін до законів. Але Клімчук сказав правильно, що він законотворець?
Відповісти
Він з партії регіонів, цим все сказано!
Відповісти
То читай далі...
Відповісти
Он мог просто высказать сове отношение. А он занял страусиную позицию.
Відповісти
А ти у якій "позиції" розумником прикінувся і строчиш під кожним вью?:) Нюхни аватару свого - полегчает!:)
Відповісти
Самое, наверное, большое безумство этих суток. Две пенсионерки - как бы традиционный электорат Виктора Януковича - собирают камни. Для чего объяснять, думаю, не нужно.
----
Оце такі екстремістки - дві бабусі! Просто невігластво влади довело людей до краю! Будь-якій бездіяльності чи нарузі над правдою в народу колись закінчується терпець. Навіть у жінок похилого віку! Рівень протестності в людей суттєво зріс!
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1549268_10202297560856949_1624869969_n.jpg
Відповісти
З цим усе ясно. Він всюди свій. І у КПSS, і у ригоаналів, і у димокрутів, і у ліберастів. Такий не пропаде.
Відповісти
Такий не пропаде, бо такий завжди полиже
Відповісти
Пишет журналист Станислав Речинский. Резко пишет. «Регионалы, совершенно не понимающие в какой они стране живут, решили, что драконовскими законами они запугают всех, загонят по норам и спокойно сфальсифицируют выборы? Получите и распишитесь. На улицы вышел Его Величество «коктейль Молотова». И теперь, никто из вас, богатых и красивых, не гарантирован, что бутылочка с горячей смесью не полетит в вашу машину, в ваш ресторан, в ваше «поместье». Или вы всерьез думаете, что переловите всех тех ребят, которые сегодня жгли машины на Грушевского? Или тех, кто еще не жег, но посмотрев запись, теперь очень хочет? Вы открыли такой ящик Пандоры, что мало не покажется. Так что бейте Клюева, Колесниченко и Олийника, пока не убежали. Именно они, вкупе с тупорылым гарантом и слишком «нежным» Левочкиным заварили всю эту кашу. Жизнь уже никогда не будет такой как раньше. Уже никогда»
Відповісти
Проблема також в депутатах-зрадниках.
Чому не чути нардепа від Волині Є.Кирильчука. Обдурив усіх, накрав грошей і тихо сидить з своїм сином Сашею та посміхається.
Відповісти
жополиз гаранта
Відповісти
Не бачу бравади,яка присутня навіть при безвіхідних ситуаціях в названого пана.
Відповісти