У Луцьку буде пікет «Епіцентру»

У Луцьку буде пікет «Епіцентру»
У Луцьку триває кампанія з бойкотування бізнесу, який належать Партії регіонів або її прихильникам.

Громадські активісти готуються до активнішої фази, - повідомила у Facebook Майя Москвич.

За її словами, йдеться про пікетування підприємства, які належать регіоналам чи їхнім союзникам.

Першим об'єктом пікетувальників буде гіпермаркет "Епіцентр".

Захід відбудеться 31 січня, початок о 12:00.

"Ідея і формат: будуємо для початку невеличку барикаду, роздаємо всім інформаційні листівки, стікери - інформуємо людей про власників і т.д. Якщо буде підтримка - то барикади на суботу можна зробити, як у Львові і потримати їх трохи на "сухому пайку". Також проводимо флешмоб. Варіант - в самому Епіцентрі у визначену годину всі присутні падають на підлогу, символізм - покупки в Епіцентрі - вбивають людей на Майдані", - пояснює Майя Москвич.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 20
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і де логіка? тут бойкотуваті, а на той же Майдан - мішки для барикад з Епіцентру закупати та на всю країну написами світити... смішно, панство
Відповісти
Щоб таке зробити, щоб нічого не робити!!! Це з цієї опери!!!
Відповісти
дурна ідея.
краще підтримайте тих хто блокує ВВ, тих хто на майдані.
Відповісти
А це нічого, що в Епіцентрі працюють сотні лучан, які через маленьку дурепку не хочуть позбутися роботи і залишити свої сім*ї голодними. Чи ти мАЄЧКО будеш їх забезпечувати?
Відповісти
боже ! який брєд !
Відповісти
І це розумно?! А там працюють прості волиняни, отримують зарплату, годують сім'ї і таке робити? А може самі щось побудуєте і дасте людям можливість де працювати? Ви ж кажете про безробіття, а самі що робите?! Їдьте у Київ до головного офісу там де власники і там свою думку кажіть! Що ж ви робите?
Відповісти
А де логічний кінець? Яка мета акції? Мене як покупця - це не відлякає, і Я буду купувати і далі в Епіцентрі товари, бо немає білльше де купувати.

Гереги, Я думаю не сильно розстрояться по такій причині, погана реклама - теж реклама.

А Майя Москвич може нажити ворогів за організацію таких подій.
Відповісти
А я не буду в них купувати, краще підтримаю когось з місцевих підприемців, які підтримують народ, а не рецедивіста.
Відповісти
я обов,язково підтримаю
Відповісти
Я проти нинішньої влади,але робити таке це вже дурня,як на мене.
Невже усе,що ми вміємо робити це будувати барикади і бойкотувати?
Чому ми не хочемо почати із себе,а лише воюємо проти інших?
Ця війна в Україні ні до чого не призводить(
Відповісти
Люди, не займатесь фігньою!!! Краще підтримайте Майдан.
а чого це коментарі не публікують ?
Відповісти
Що за маячня, коли вже у опозиції зявиться хоч трохи здорового глузду, потрібно працювати щоб стало краще, я член ПР, в мене є діти , шановна я прийду на ваш майдан спаліть мене , якщо ви вважаєте що я немаю права на особисту думку,і де врешті решт ця свобода слова і право мати власну думку, ЧОМУ СЬОГОДНІ ВСІ ХТО НЕ ПІДТРИМУЄ ЄВРОМАЙДАН А СПІВЧУВАЄ - ВОРОГИ НАРОДУ! мене все влаштовувало до сьогодні я підтримую уряд і президента - я пересічна громадянка, я хочу МИРУ, це головне. Навчіться поважати тих хто поряд. І що доброго зробли опозиціонери - наведіть факти... допоможіть розібратись, переконайте цивілізовано а не погрозами і наклепами, реальними справами про які я незнаю. І що поганого вам особисто і лучанам зробили власники Епіцентру??????????
Відповісти
А опозиционеры и плохого пока ничего не сделали в отличии от нынешней власти. А про герегу так это у киевлянспрашивать надо _ она ж секретарь киевсовета.
Відповісти
вот лозунг девки мм.похоже на записки из сумашедшего дома.культурно одетые люди будут валятся вместе с дебилами на полу по приказу девки которая сама на бесплатной маршрутке эпицентра приедет
Відповісти
Нещасна Украіна що має таких "лідерів"......
Відповісти
непотрібно блокувати магазини чи т.п. точки там працюють наші лди яким теж треба З.п. для пожертв майдану ))).. краще давай рванемо на Світязь до дачі яника чи мало їх точок у нас на Волині.Люди неробіть дурниць, блокування торгівлі це блокування нас самих а от їх власності ....
Відповісти
а де Майя каски купляти буде якшо Епіцентр заблокує?
Відповісти
Людям видно нема чим зайнятись!В Епіцентрі купляли різні речі,там і їх будуть купляти.Шкода дійсно працівників.Багато знайомих там працюють,бо гроші треба....Ти ,Майя,зарплати ж їм не видасиш!Схаменіться люди,хочете допомогти,їдьде в Києв,а не тут хєрньою страдайте!
Відповісти
шо ви робите причом тут епіцент, луче йдіть допоможіть солдатів блокувати а не епіцентр
Відповісти
Дійсно, ціль яка ? Не туди воюєте... Це більше нашкодить простим людям зараз.
Відповісти