На Волині оголосили мобілізацію бійців Самооборони

У приміщенні Волинської обласної ради тривають оперативні збори волинської структури "Самооборони Майдану".

Про це повідомив заступник голови Волиньради Ігор Гузь.

"ОГОЛОШЕНО МОБІЛІЗАЦІЮ!" - зазначив Гузь.

"Телефонуйте до оперативного штабу: 067-110-05-77" - додав він.

При цьому до залу, де триває нарада, не пускають журналістів, повідомив репортер ВолиньPost.

Як стало відомо, на зборах формують Штаб оборони Волинської області.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гущь... Теж непогано...
Відповісти
закінчились! Беріться за роботу.
Відповісти
Хто такий Гущь!? Виправіть помилку!
Відповісти
Бла-бла-бла...
Это равносильно оглашать мобилизацию в связи с предстоящим рассветом 2-го марта - результат от тех и этих сборов одинаков.
Відповісти
Хто такий Гущь!? Скільки ви ще будете допускати помилки!
Відповісти
«Сегодня стало известно, что лидер украинских националистов из «Правого сектора» Диитрий Ярош просит Доку Умарова организовать теракты в России. Мы наглядно увидели, кого Америка и Европа считают оппозиционером и политической силой. Ярош публично призывает к террору, но ему помогают страны, которые якобы против террора. США признали Умарова одним из главных террористов современности, а Ярош для них хороший парень»,
Відповісти
Юлі - фейк
Відповісти
Рамзан Кадыров: «Доку Умаров с нашей помощью отправился туда, откуда никто еще не вернулся. Выпишем туда билет и Ярошу». Read more: http://www.ntv.ru/novosti/849939/#ixzz2ukY9ZAX4
Відповісти
Питання - Що то за посада така головнокомандуючий Володимир - Волинської військової частитни ? Наскільки я знаю головокомандувачат в нас Турчинов.Чи Волинь вже відділилася?
А для пересічних громадян хочу сказати,пам'ятаєте,а може чули у стрічках про війну,вислів "Все за Батьківщіну віддам,але на фронт не поїду" , або,"Такі як я потрібні в тилу".Стососвно другого,потрібні вони певно на плем'я,ну щоб,поки чолові гинуть,їхні жінки ..... .
Відповісти