Україна здобула перше золото на Паралімпіаді

Віталій Лук'яненко виграв гонку на 7,5 км серед спортсменів з вадами зору.

Срібним призером став росіянин Микола Полунін. Він програв нашому спортсмену 11 секунд, - пише ТСН.

А "бронзу" виграв білорус Василь Шапциабой (+47.8 с), випередивши українця Юрія Уткіна на 8 секунд.

Анатолій Ковалевський посів шосте місце, Ярослав Решетінський - 11-те, а Дмитро Шулга - 13-те.

Ще одну медаль в скарбничку України принесла біатлоністка Оксана Шишкова.

Вона фінішувала третьою в гонці на 6 км серед спортсменок з вадами зору. "Золото" і "срібло" виграли росіянки Міхаліна Лисова і Юлія Будалєєва.

Додамо, що за підсумками першого дня Ігор в скарбничці України вже п'ять медалей - по одній золотій і срібній та три бронзових.