вхід реєстрація

У Луцьку хочуть заборонити торгувати на ринках у неділю

У Луцьку хочуть заборонити торгувати на ринках у неділю
У Луцьку хочуть, аби в неділю на ринках не торгували, а натомість ішли в церкви.

З такою ініціативою виступив голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик 3 вересня під час засідання Волинської ради церков.

За його словами, подібна практика вже впроваджена у деяких регіонах Волині. Він наголосив на тому, що це історична релігійна традиція, коли в неділю люди ходили не на базари, а в церкви. Він вважає, що подібне треба відродити і в Луцьку.

«Я думаю, що достатньо суботи, або іншого робочого дня тижня, щоб задовольнити матеріальні потреби», - зазначив Гунчик.

Водночас він хоче порадитися із громадськістю, перш ніж вводити таку практику в місті.

«Це складне адміністративне рішення і треба почути думку представників різних церков та громади», - вважає губернатор.

Представники церков підтримали цю пропозицію. За словами Гунчика, питання розглядатимуть депутати на вересневій сесії Волинської обласної ради.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 46
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Підтримую обома руками!!!
Відповісти
Згідна на 100%.
Відповісти
Може й правильно. Але що робити тим, в кого неділя єдиний вихідний. Кого відпустять в робочі дні, щоб просто сходити на базар.
Відповісти
треба довести до кожного двору план по відвідуванню церкви! "Інтелектуал" волинський...
Відповісти
моя думка!, я проти !!!
Відповісти
Єдина проблема, яка є в місті.Займіться нарешті ділом.Людей з роботи до лікаря не відпускають, а він хоче щоб на базар відпускали.Може ще графік складе кому і коли і в яку церкву йти? Люди в церкву в неділю йдуть зранку, а потім і на базар можна. Навіть на вечірню службу можна потім піти. Займись ділом Гунчик! А депутати як телята будуть голосувати не задумуючись, бо дадуть вказівку. І за що тільки бідні люди гинули і гинуть? Нічого не міняється. Нехай їде на Схід і покаже свої здібності керувати.
Відповісти
а когда же люди, работая по буднях, смогут покупать товары и шмотки? что-то власть занимается не тем, чем следовало бы............мало того, что заработки у простых продавцов снизились в связи с обстановкой, так ещё "ЭТИ" урезают возможность заработка
Відповісти
да да зробити понеділок вихідним і вівторок ну а у п'ятницю до 13:00 робочий день ну щоб тільки у середу працювати!!!
Відповісти
я також проти. я сумніваюсь що керівники фірм будуть відпускати своїх працівників в робочий час. в тих у кого Сб та Нд вихідні дні, то в Сб вони займаються домашніми справами, і аж ніяк не вийде сходити за покупками. я вже мовчу про тих, у кого Сб також робочий день. в магазинах всього не придбаєш, так як і вони у Нд майже всі зачинені. і де гарантія що люди масово підуть до церкви? тим більше, що працівники ринку відмічають хороші торги у Нд після закінчення богослужіння.
Відповісти
В нас стільки свят і вихідних, а коли працювати?
Відповісти
Гунчик сказав і всі пішли до церкви, маразм,
хто хоче піти до церкви той і так піде і без різниці неділя це чи інший день тижня
Відповісти
згідні лише ті в кого ніхто з родини не повязаний з роботою на ринку
Відповісти
Якщо я хочу ходити в церкву я і так піду і ніщо не стане на заваді. Це вибір кожного чи йти на базар чи в церкву.
Відповісти
Йому більше зайнятися нічим ? давайте забороним все у неділю, лише щоб церки були відкриті ! Цікаво як приходять в голову такі геніальні ідеї, а те що в нас ні доріг ні транспорту нормального немає, у країні війна, жкх у плачевному стані.... так базар понімаєш лі працює у неділю....
Відповісти
А що робити тим, хто ходить до своєї церкви по суботах... Почати в неділю ходити. А ще треба закрити усі заклади у неділю. Що робиться силомиць, ніколи до толку не приведе...
Відповісти
Ви вважаєте, що одного дня достатньо для того, щоб зробити усі хатні справи та зробити покупки?? В церкву на 8-9 год і до 11 год вільні. ПРОТИ!!!!
Відповісти
А це ПЕРШОЧЕРГОВЕ завдання, яке потрібно вирішити??? Важливіших справ немає???
Відповісти
ініціатива попахує мракобіссям. ну який звязок з ринком і церквою? перетік грошей з одного місця в інше? хто сказав, що люди будуть ходити у церкву бо ринки закриють? та навчіться бути духовними без офіційної релігії. і взагалі не втручайтеся у приватні справи та планування часу.
Відповісти
правильно, це дуже нагальне рішення. а ще треба всіх чоловіків заставити ходити в шароварах і з оселедцями на голові - ми ж нащадки козаків. інтернет вимкнути взагалі - це буржазна штучка і нєфіг там сидіти в тому развраті. всі на поле буряки копати. оце буде прогрес - відразу америку догонимо і перегонимо.
Відповісти
не підтримую таку ініціативу.
Відповісти
я за щоб було 2 вихидних
Відповісти
за 2 руками
Відповісти
Не підиримую. Можливо, краще нічні заклади розваги позакривати, приміром у суботу..?
Відповісти
Дожились! Краще б поговорили як будемо зимувати? А то як завжди, саме нагальне питання на початку опалювального сезону - базар!!!
Відповісти
Ми ніби живемо в світській державі, тому важко зрозуміти до чого тут регламент певних церков до розпоряку дня комерційних структур. На базарі доречі куплюють не тільки "шмотки", але і інші речі. І якщо пан Гунчик хоче бути послідовним, то можна закривати в неділю:
- Магазини
- Бари, кафе, ресторани
- Відминити будь-які розважальні заходи

Ходити чи не ходити в церку(чи в будь-яке інше місце) це особиста справа кожного громадянина і пан Гунчик чи хто-небудь інший не має права у це втручатись.
Відповісти
а про тих хо на базарі працює хтось думає і в них між іншим також сім.ї є я за
Відповісти
А ти такий думаючий ?
Так забезпеч їм достойні місця праці і 99% звідти піде до тебе в теплий офіс з графіком з 8 до 17 і вихідними днями.
І як мінімум, питання мало б розглядатись не в контексті церкви, а як соціальний захист населення.
Відповісти
середньовічне паскудство! що це за віра така, що має бути нав"язана і державним чиновником затверджена?
Відповісти
Пыдтримую)100%
Відповісти
П1дтримую!100%
Відповісти
За, але на першому етапі нехай відкривається базар о 13 годині. А потім взагалі неділя - вихідний.
Відповісти
тількі за, потрібно в церкву ходити в неділю а не торгувати!
Відповісти
У людей , є на все час, тільки для Бога , не хватає часу. Але не ми для часу, а час для нас і ми маємо ним розпорядитись правильно . Така практика, використовується і в інших країнах світу . До обіду закриті всі торгові заклади в неділю і всі люди , мають можливість піти на службу в церкву. Якщо до 13 год. з ранку в неділю закрити ринок , ніякої трагедї не буде, а в сьогоднішній час молитися Богу , потрібно всім!
Відповісти
Люди торгуют на базаре не от хорошей жизни а вынужденны это делать чтоб кормить семью
Есть люди из села которые привозят выращенную продукцию в то время как у них получается
Через закон заганять людей в церковь это напоминает либо проплаченный попами вариант либо через церковь управлять сознанием людей
Сперва люди должны иметь социальные гарантии а потом они сами решат когда и в какую церковь ходить
Відповісти
А ПортСіті, ТамТам, ЦУМ, НовуЛінію, Епіцентр і всі магазини в центрі з заправками теж закриють?
Тоді я за !!!
Замахали ті управлінці.
Особисто я ніяк з базаром не пов'язаний і туди ненавиджу ходити, але непотрібно лізти з своїм носом туди звідки хоч якісь податки платяться.
Краще в церквах касові апарати поставте і заставте податки платити !!!
Відповісти
у пересічних людей немає часу серед тижня, аби базарами вештатись. думати спершу треба.
Відповісти
ви забуваєте інший бік медалі,моя мама прдавець на вашому сраному базарі, і в церкву вона може піти тільки два рази на рік на Різдво і Паску, може дамо їй більше шансів щоб спасти свою душу
Відповісти
Бог казав 6 днів трудись а 7 віддихай....в закарпатті в неділь нічого непрацює а люди ідуть до церкви або відпочивають.
Відповісти
Це ринок сам регулює кому коли і куда ходити..протести будуть..країна вільна хто куди хочє туди і ходить.
Відповісти
волиньпост, а це нічого, що Гунчик висловив лише ідею, яка потім буде виноситись на громадське обговорення. Він чітко сказав, що не буде застосовувати адмінресурс, а дасть громаді право вибору, бо це непросте рішення.......
Це просто ідея!!!!
Відповісти
Питання не допрацьоване. Треба чітко окреслити- в скільки вставати людям в неділю. якою дорогою йти до церкви, в які церкви потрібно ходити і обов"язково подавати рапорт про відвідування церкви. Для цього залучити апарат ВОДА, щоб було підготовано план проведення акції на наступну неділю, провести з цього питання рішення колегії, затвердити постановою. Обговорити це питання в трудових колективах, схвалити рішення загальних зборів, змусити всіх проголосувати за протокол зборів. Як ще багато недопрацювань у роботі ВОДА.За таке можна і догану отримати в державному органі.Але Гунчик - молодець, він усуне всі ці недоліки, тому що не вирішивши це питання, в України немає ніякої європейської перспективи
Відповісти
насправді, це одне хитре волинське "лоббі" намагається знищити базар, зменьшити його відвідуваність, щоб напрвити потенційних покупців у свій торговий центр біля "варшавки". тобто, людей позбавляють альтернативи - де купляти.
боротьба буде постійною, тиск на базар буде збільшуватись.
п.с. в порт-сіті до 40% російського бізнесу засіло, а люди туди гроші несуть - це карі, sinsay, центро, oodji, кира пластинина і т.д.
Відповісти
ця хвороба називається православіє головного мозку. Воно виліковується. Треба більше читати научної літератури.
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
підтримую
Відповісти
нехай закривають не тільки ринок а і магазини кафе ресторани тай підемо молитись . Тільки треба збудувати ще з десяток храмів ато всі не зайдуть.Гей на дворі 21 століття ?Чи середні віки?
Відповісти