У Луцьку хочуть заборонити торгувати на ринках у неділю

У Луцьку хочуть заборонити торгувати на ринках у неділю
У Луцьку хочуть, аби в неділю на ринках не торгували, а натомість ішли в церкви.

З такою ініціативою виступив голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик 3 вересня під час засідання Волинської ради церков.

За його словами, подібна практика вже впроваджена у деяких регіонах Волині. Він наголосив на тому, що це історична релігійна традиція, коли в неділю люди ходили не на базари, а в церкви. Він вважає, що подібне треба відродити і в Луцьку.

«Я думаю, що достатньо суботи, або іншого робочого дня тижня, щоб задовольнити матеріальні потреби», - зазначив Гунчик.

Водночас він хоче порадитися із громадськістю, перш ніж вводити таку практику в місті.

«Це складне адміністративне рішення і треба почути думку представників різних церков та громади», - вважає губернатор.

Представники церков підтримали цю пропозицію. За словами Гунчика, питання розглядатимуть депутати на вересневій сесії Волинської обласної ради.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 46
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Підтримую обома руками!!!
Відповісти
Згідна на 100%.
Відповісти
Може й правильно. Але що робити тим, в кого неділя єдиний вихідний. Кого відпустять в робочі дні, щоб просто сходити на базар.
Відповісти
треба довести до кожного двору план по відвідуванню церкви! "Інтелектуал" волинський...
Відповісти
моя думка!, я проти !!!
Відповісти
Єдина проблема, яка є в місті.Займіться нарешті ділом.Людей з роботи до лікаря не відпускають, а він хоче щоб на базар відпускали.Може ще графік складе кому і коли і в яку церкву йти? Люди в церкву в неділю йдуть зранку, а потім і на базар можна. Навіть на вечірню службу можна потім піти. Займись ділом Гунчик! А депутати як телята будуть голосувати не задумуючись, бо дадуть вказівку. І за що тільки бідні люди гинули і гинуть? Нічого не міняється. Нехай їде на Схід і покаже свої здібності керувати.
Відповісти
а когда же люди, работая по буднях, смогут покупать товары и шмотки? что-то власть занимается не тем, чем следовало бы............мало того, что заработки у простых продавцов снизились в связи с обстановкой, так ещё "ЭТИ" урезают возможность заработка
Відповісти
да да зробити понеділок вихідним і вівторок ну а у п'ятницю до 13:00 робочий день ну щоб тільки у середу працювати!!!
Відповісти
я також проти. я сумніваюсь що керівники фірм будуть відпускати своїх працівників в робочий час. в тих у кого Сб та Нд вихідні дні, то в Сб вони займаються домашніми справами, і аж ніяк не вийде сходити за покупками. я вже мовчу про тих, у кого Сб також робочий день. в магазинах всього не придбаєш, так як і вони у Нд майже всі зачинені. і де гарантія що люди масово підуть до церкви? тим більше, що працівники ринку відмічають хороші торги у Нд після закінчення богослужіння.
Відповісти
В нас стільки свят і вихідних, а коли працювати?
Відповісти
Гунчик сказав і всі пішли до церкви, маразм,
хто хоче піти до церкви той і так піде і без різниці неділя це чи інший день тижня
Відповісти
згідні лише ті в кого ніхто з родини не повязаний з роботою на ринку
Відповісти
Якщо я хочу ходити в церкву я і так піду і ніщо не стане на заваді. Це вибір кожного чи йти на базар чи в церкву.
Відповісти
Йому більше зайнятися нічим ? давайте забороним все у неділю, лише щоб церки були відкриті ! Цікаво як приходять в голову такі геніальні ідеї, а те що в нас ні доріг ні транспорту нормального немає, у країні війна, жкх у плачевному стані.... так базар понімаєш лі працює у неділю....
Відповісти
А що робити тим, хто ходить до своєї церкви по суботах... Почати в неділю ходити. А ще треба закрити усі заклади у неділю. Що робиться силомиць, ніколи до толку не приведе...
Відповісти
Ви вважаєте, що одного дня достатньо для того, щоб зробити усі хатні справи та зробити покупки?? В церкву на 8-9 год і до 11 год вільні. ПРОТИ!!!!
Відповісти
А це ПЕРШОЧЕРГОВЕ завдання, яке потрібно вирішити??? Важливіших справ немає???
Відповісти
ініціатива попахує мракобіссям. ну який звязок з ринком і церквою? перетік грошей з одного місця в інше? хто сказав, що люди будуть ходити у церкву бо ринки закриють? та навчіться бути духовними без офіційної релігії. і взагалі не втручайтеся у приватні справи та планування часу.
Відповісти
правильно, це дуже нагальне рішення. а ще треба всіх чоловіків заставити ходити в шароварах і з оселедцями на голові - ми ж нащадки козаків. інтернет вимкнути взагалі - це буржазна штучка і нєфіг там сидіти в тому развраті. всі на поле буряки копати. оце буде прогрес - відразу америку догонимо і перегонимо.
Відповісти
не підтримую таку ініціативу.
Відповісти
я за щоб було 2 вихидних
Відповісти
за 2 руками
Відповісти
Не підиримую. Можливо, краще нічні заклади розваги позакривати, приміром у суботу..?
Відповісти
Дожились! Краще б поговорили як будемо зимувати? А то як завжди, саме нагальне питання на початку опалювального сезону - базар!!!
Відповісти
Ми ніби живемо в світській державі, тому важко зрозуміти до чого тут регламент певних церков до розпоряку дня комерційних структур. На базарі доречі куплюють не тільки "шмотки", але і інші речі. І якщо пан Гунчик хоче бути послідовним, то можна закривати в неділю:
- Магазини
- Бари, кафе, ресторани
- Відминити будь-які розважальні заходи

Ходити чи не ходити в церку(чи в будь-яке інше місце) це особиста справа кожного громадянина і пан Гунчик чи хто-небудь інший не має права у це втручатись.
Відповісти
а про тих хо на базарі працює хтось думає і в них між іншим також сім.ї є я за
Відповісти
А ти такий думаючий ?
Так забезпеч їм достойні місця праці і 99% звідти піде до тебе в теплий офіс з графіком з 8 до 17 і вихідними днями.
І як мінімум, питання мало б розглядатись не в контексті церкви, а як соціальний захист населення.
Відповісти
середньовічне паскудство! що це за віра така, що має бути нав"язана і державним чиновником затверджена?
Відповісти
Пыдтримую)100%
Відповісти
П1дтримую!100%
Відповісти
За, але на першому етапі нехай відкривається базар о 13 годині. А потім взагалі неділя - вихідний.
Відповісти
тількі за, потрібно в церкву ходити в неділю а не торгувати!
Відповісти
У людей , є на все час, тільки для Бога , не хватає часу. Але не ми для часу, а час для нас і ми маємо ним розпорядитись правильно . Така практика, використовується і в інших країнах світу . До обіду закриті всі торгові заклади в неділю і всі люди , мають можливість піти на службу в церкву. Якщо до 13 год. з ранку в неділю закрити ринок , ніякої трагедї не буде, а в сьогоднішній час молитися Богу , потрібно всім!
Відповісти
Люди торгуют на базаре не от хорошей жизни а вынужденны это делать чтоб кормить семью
Есть люди из села которые привозят выращенную продукцию в то время как у них получается
Через закон заганять людей в церковь это напоминает либо проплаченный попами вариант либо через церковь управлять сознанием людей
Сперва люди должны иметь социальные гарантии а потом они сами решат когда и в какую церковь ходить
Відповісти
А ПортСіті, ТамТам, ЦУМ, НовуЛінію, Епіцентр і всі магазини в центрі з заправками теж закриють?
Тоді я за !!!
Замахали ті управлінці.
Особисто я ніяк з базаром не пов'язаний і туди ненавиджу ходити, але непотрібно лізти з своїм носом туди звідки хоч якісь податки платяться.
Краще в церквах касові апарати поставте і заставте податки платити !!!
Відповісти
у пересічних людей немає часу серед тижня, аби базарами вештатись. думати спершу треба.
Відповісти
ви забуваєте інший бік медалі,моя мама прдавець на вашому сраному базарі, і в церкву вона може піти тільки два рази на рік на Різдво і Паску, може дамо їй більше шансів щоб спасти свою душу
Відповісти
Бог казав 6 днів трудись а 7 віддихай....в закарпатті в неділь нічого непрацює а люди ідуть до церкви або відпочивають.
Відповісти
Це ринок сам регулює кому коли і куда ходити..протести будуть..країна вільна хто куди хочє туди і ходить.
Відповісти
волиньпост, а це нічого, що Гунчик висловив лише ідею, яка потім буде виноситись на громадське обговорення. Він чітко сказав, що не буде застосовувати адмінресурс, а дасть громаді право вибору, бо це непросте рішення.......
Це просто ідея!!!!
Відповісти
Питання не допрацьоване. Треба чітко окреслити- в скільки вставати людям в неділю. якою дорогою йти до церкви, в які церкви потрібно ходити і обов"язково подавати рапорт про відвідування церкви. Для цього залучити апарат ВОДА, щоб було підготовано план проведення акції на наступну неділю, провести з цього питання рішення колегії, затвердити постановою. Обговорити це питання в трудових колективах, схвалити рішення загальних зборів, змусити всіх проголосувати за протокол зборів. Як ще багато недопрацювань у роботі ВОДА.За таке можна і догану отримати в державному органі.Але Гунчик - молодець, він усуне всі ці недоліки, тому що не вирішивши це питання, в України немає ніякої європейської перспективи
Відповісти
насправді, це одне хитре волинське "лоббі" намагається знищити базар, зменьшити його відвідуваність, щоб напрвити потенційних покупців у свій торговий центр біля "варшавки". тобто, людей позбавляють альтернативи - де купляти.
боротьба буде постійною, тиск на базар буде збільшуватись.
п.с. в порт-сіті до 40% російського бізнесу засіло, а люди туди гроші несуть - це карі, sinsay, центро, oodji, кира пластинина і т.д.
Відповісти
ця хвороба називається православіє головного мозку. Воно виліковується. Треба більше читати научної літератури.
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
підтримую
Відповісти
нехай закривають не тільки ринок а і магазини кафе ресторани тай підемо молитись . Тільки треба збудувати ще з десяток храмів ато всі не зайдуть.Гей на дворі 21 століття ?Чи середні віки?
Відповісти