Луцький Центр туристичної інформації «перейшов» на зимову форму. ФОТО

Луцький Центр туристичної інформації «перейшов» на зимову форму. ФОТО
У Центрі туристичної інформації Луцька тепер можна взяти на прокат зимові речі для спорту на снігу.

"Тепер ми надаємо в прокат різні речі для зими і відповідну інформацію щодо можливостей проведення заходів відпочинку в холодну пору", - пишуть організатори.

Прокат:

Лижі + палки + шлем - 50 гривень (в наявності бігові і гірські)
Сноуборд + черевики + піддупник - 65 гривень.
Санки: великі - 50 гривень, малі - 40 гривень.
Окуляри - 10 гривень.
Лижні рукавиці - 10 гривень.

Адреса прокату: вулиця Сенаторки Левчанівської, 2.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну хтось взагалі вичитує ці новини?
Відповісти
Ок. Луцьк написали з великою букви. А центрі туристичної інформації? А далі: речі для зими і віповідну інформацію? Соромно.
Відповісти
виправили
Відповісти
Вони скоро презервативи на прокат почнуть здавати...
Відповісти
такому [] як Ти, це не загрожує..)))
Відповісти
[] якраз ті,хто здає на прокат санки
за 50 гривень,коли їхня продажна ціна на ринку 70 гривень)
Відповісти
тихому тихому..
які 70грн ??!!
зараз банка фарби коштує 110грн
http://www.nl.ua/ua/ozdoblyuvalni_materiali/laki_farbi/emali
купити на прокат дешеві санки, це на одне катання і в сміття!!
з прокатним обладнанням поводяться НЕ як зі своїм, це очевидно!!..

а вартість санок які б витримали товстих тіток летящих з гори, чи скаженно/веселих студентів..
і після цього залишились цілі, 500-800грн !!
http://price.ua/catalog4564.html

такщо не треба триндіти про вартість!!
Відповісти
ви натякаєте на те,що ті санки на фото,що закуплялися за гроші платників податків,коштують 500-800 грн?)))Мене чомусь це навіть зовсім не дивує,це ж проект від міськради))в них напевно і чеки є)нагадує закупку малини по 100 доларів за кг,яку закупляли у ВР при ялинковичу))
Відповісти
Тиждень тому купляли такі ж санки,що на фото зверху,на ринку
за ціною - 70 грн!
А от вам фото і ціна в інтернет магазині цих санок(представлених на світлинах в публікації):
Перші санки коштують - 160 грн!
Санки заводские производства АОЗТ "Водан" с продольными планками Спинка крепится болтами. Стальной каркас. Окрашен порошковым лаком. фото http://www.good.ua/dytyachi-tovary
Другі санки коштують - 320 грн!
http://navolyni.com/sanki-dlya-detey.html
З якого пальця "лесь" висмоктав такі ціни 500-800 грн!
Відповісти
Хіба цим має займатись комунальна установа за наші гроші????????З глузду вже зіхали
Відповісти
Санки купляла не міськрада, це- 1
Дорослі санки ручної роботи і розрах. на вагу до 150кг.
Дитячі сани виробництва Польща, тому ваші посилання на якийсь китай то не те - 3
І з вас тролів, взагалі хтось слідкує за курсом валют? - 4
Відповісти
Пора в цій бутафорській канторці сувінірних послуг,ревізію зробити)
Відповісти
Нарешті шось для людей доступне роблять (то я про прокат великів і зимових обладунків), а вічно невдоволені тролі ревізією вже лякають))
Відповісти
Воно і не дивно,що таку маячню пише “користувачка”))
Користувачі це ті,що живуть за рахунок інших людей,які в результаті стають — використаними,і яких ті ж самі корисливі особи дуже полюбляють обзивати: тролями та провокаторами,щоб приховати своє корисливе паразитичне існування,так,як ніяких аргументів в своє виправдання вони не мають.У нас таких “користувачів” в міськзраді стільки сидить,що хоч греблю гати.Так що,люстраційна ревізія в корупційному кублі,це саме те,що на них чекає!)
Відповісти
Користуватися - брати користь, і не обов'язково безкоштовно. Люструйте, гатіть греблю - шо хочете робіть з тою довбаною міськрадою. Тільки при чому тут отой підприємець, що дає міськраді ці речі в оренду? Ах, точно, більш нема де свій "інтелект" показати, аніж в анонімних коментарях. Вживу ніхто не зацінить.
Відповісти