Мітинг біля прокуратури Волинської області. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ПРИЧИНУ ПІКЕТУ


Broadcast live streaming video on Ustream



Broadcast live streaming video on Ustream



Broadcast live streaming video on Ustream

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
як вже ті мітингувальники надоїли ...
Відповісти
а корупція не надоїла?
Відповісти
і хто це пише? прокуратура? міська рада? СБУ??? чи можливо міліція?=) от Вас і люструвати б...!!!
Відповісти
Почни з себе б....!!!
Відповісти
а де обєктивність? де друга сторона?
я б теж захищав своїх дітей і вірив би до останнього в тому що не вони винні, але давайте будемо чесними і якщо ДТП сталось то винний має нести відповідальність за скоєне, бо збив людину
а якщо не винний то чого ж ховається по кущах? от де він зараз? хтось запитав?
Відповісти
а яка причина мітингу ???
Відповісти
За вказівкою Ген.Прокуратури відкрито чотири кримінальних провадження по фальшуваннях справи по ДТП щодо слідчої Радахевич О.Ю., суд- мед експерта Війтовича Б.І., судді Нововолинського міського суду Ференс- Піжук О.Р.,експерта автотехніка Стаднюка С.Х.
Мітинг з приводу того,що слідчий прокуратури Заяць Ю. вже вдруге закриває ці кримінальні провадження, звільняючи фальшувальників від відповідальності, не спростовуючи факт фальшувань, а лише тому, що не бачить "прямого умису" А результат їхніх фальшувань 5 років позбавлення волі - це дурниця. Отака люстпрація по-волинські.

Відповісти
Конституція України.Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
Якщо винний мій син, то нехай відповідає по закону. Якщо по "безпрєдєлу" фальсифікували на замовлення слідчі, експерти, судді. Чотири кримінальні провадження відкриті ГПУ по фальсифікаціях справи по ДТП.Всі докази в наявності. Слідчий Заяць Ю. не заперечує, що зфальсифіковано,а закрив ці провадження лише тому, що у у експертів, слідчої та судді не було "прямого умислу".
Ціла банда працювала, щоб 5 років позбавлення волі намалювати іменем України, і нехай тепер сидить,бо ж "без умислу". Слідуючого кого "без умислу"? Може Вас Дмитро, чи Вас 64455 ?
Відповісти