На Волині 2,5 тисячі «ухилянтів» від мобілізації можуть «сісти» на строк до 5 років

На Волині 2,5 тисячі «ухилянтів» від мобілізації можуть «сісти» на строк до 5 років
Верховна Рада ухвалила доопрацьований закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів" №0922, у якому передбачене покарання за ухилення від мобілізації – ув’язнення на строк до 5 років.

Таке рішення депутати прийняли у четвер, 12 лютого, - повідомляє «Українська правда».

В документі зокрема вказано, що "ухилення від проходження служби цивільного захисту в особливий період (крім відбудовного періоду) чи у разі проведення цільової мобілізації - карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років".

Нагадаємо, під час трьох хвиль мобілізації на Волині у 2014 році військкомати подали у розшук близько 2,5 тисячі осіб, що ухиляються від служби.

Про це повідомив під час прес-конференції у вівторок, 13 січня, тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара обласного військового комісаріату Роман Кулик.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Такі як ти не здатні глибше подумати а на рахунок баранів то ти прав як ним був ним і залишишся
Відповісти
барани, під орудою цапа, стрункими рядами крокують на забій....
Відповісти
Троль?
Відповісти
Навіщо їх садити?
Хай краще виплачують борг перед державою!
Їх матері отримували для цих лобуряк кошти до 3-х років від держави. Вони вчилися в школі безплатно, медичне забезпечення і т.д.

А баран таки правий: як ним був, так і залишиться!
Відповісти
точно якийсь баран, більш-менш кошти на дітей, почали платити років 7-8 тому назад, а до того часу платили копійки яких на 1-2 банки дитячого харчування ледь вистачало. Про безкоштовне медичне забезпечення можеш детальніше розповісти? думаю,не мені одному буде цікаво послухати...
а, і про "і т.д." не забудь розкащати, бо дуже вже хочеться взнати які ще такі блага ми безкоштовно отримуємо від держави, навіть поїхати на ПМЖ в Гаразджу і то не безкоштовно
Відповісти
Ухиляючихся можна елементарно позбавляти всiх прав фiскальними методами - блокувати податками (унеможливлювати працювати офiцiйно), позбавляти права на пенсiю, соцiальний захист i т.д.
Відповісти
з окопа пишеш? сам,особисто багато податків заплатив?
Відповісти
Як найманий офiцiйно працiвник понад 24 роки, вважаю, що дуже багато.
Відповісти
від служби??кого вони дурять.від війни і правильно роблять що ухиляються від неї.що краще ухилятись чи померти за якийсь кусок землі де ти жити не будеш ніколи?
Відповісти
Куда же они посадят те 2,5 тысяч ухылянтив?
Насобирается их горвздо больше!
Відповісти
А коли ж будуть садити тих,хто підставляв наших волинян-як гарматне м"ясо-пора їх теж порахувати....
Відповісти
Нема сили вже.... Наші йдуть воювати туди, а ті втікають звідти сюди ((((
Відповісти
пише про безкоштовне навчання та медичну допомогу.коли відбувся перший переворот в СРСР то ставша незалежною Украіна не мала боргу і в нас була найкраща в европі армія.після декілбкох наступних переворотів ми стали ще незалежніше і з голою жопою.а ті хто крав своіх дітей не знищують.за іхне майно та клуб 300 гіне стадо баранів
Відповісти
За Вальдцмана за Гройсмана за пастора Ура!!! так солдат на передовій будуть піднімати в атаку на смерть.
Відповісти
За садок платим, за лікарню платим, за школу платим. за вуз платим- ЗВІДКИ БОРГ?
Відповісти
"ухилення від проходження служби цивільного захисту". Читаємо що таке "спеціалізована служба цивільного захисту" - підприємства, установи, організації, об’єднані для виконання завдань у сфері цивільного захисту відповідної функціональної спрямованості.
Далі читаємо що таке "сили цивільного захисту - аварійно-рятувальні формування, спеціалізовані служби та інші формування цивільного захисту, призначені для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій;
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5403-17

Роблю висновок що це будуть саджати тих, хто не схоче розбиту цеглу на сході прибирати. :)
Відповісти