Під Луцьком - смертельна аварія. ФОТО

Під Луцьком - смертельна аварія. ФОТО
Сьогодні, 21 лютого, поблизу Луцька у селі Дачне сталася трагічна ДТП.

Про це повідомляє інформаційне агентство "Волинські новини".

Так, приблизно о 13.20 маршрутне таксі №107 «Луцьк-Ківерці» зіткнулося з автомобілем марки «БМВ».

Як повідомляється, в результаті аварії дві людини загинули, 13 - отримали травми різної ступені важкості. В лікарню довелося госпіталізувати 11 людей.

За попередніми даними, «БМВ» виїхало на зустрічну смугу. Фото очевидця.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А це нічо, що інформацію взяли у Під прицілом, а посилаєтесь на Волинські новини?
Відповісти
А волинські новини цю інформацію викладають, посмлаючись на Під прицілом...
Відповісти
Так тим що були в бмв і треба.якого хера було так гасати.полбом якась ше школота
Відповісти
школота ?! це була моя мама !!!!
Відповісти
Співчуваю:(
Відповісти
Шкода пасажирів та водія маршрутки!
Відповісти
А людей , які загинули не шкода ?!
Відповісти
не знаеш не п13ди. там був чоловік з вагітною дружиною і двое дітей.
Відповісти
І що з того? Це якось виправдовує його??
Відповісти
А ви звідки знаєте?????????
Відповісти
Шкода, звісно тих людей... але, як його так заглючило? Водія бехи...
Відповісти
Ибо нехер ездить в режиме бога :)
Відповісти
Загинув водій авто BMW Олег Лукянчук, житель м.Ківерці. А хто з ним загинув, вибачте за питання.
Відповісти
Дівчину з ківерець підібрав підвезти. Вони були не знайомі...
Відповісти
Так неможна говорити і писати. Ніхто ж не знає, що завтра буде з вами! Над кожним з нас є Бог. І судити тут взагалі не доречно. Дочекайтесь розслідування, тоді все буде відомо і ясно! Інфа не правельна взагалі в коментах!!!!
Відповісти
Та баришня була його коханка..та мама двох малолітніх детей..говорять ще та штучка..Але вже не нам судити що між ними сталося..а на приборах 160км зафіксували((( жах!!!
Відповісти
Люди, не знаєте не говоріть!!!
Ця інформація не правдива взагалі!...
І не треба тут видумувати різні історії!!!
Це був чоловік близько 40 років, та його майбутня кохана жінка( 42 роки)!!!!!

Я в шоці, з того які ж є люди!!!
Ви б краще по-співчували сину, та дочці цієї мами! Які залишились взагалі без нікого, а не тут виписували брєдддд!!!!!

Жахххххх!!!

Вічна пам'ять
Відповісти
прийміть співчуття,але передтим батькам тих двох діток потрібно було думати як тиснути на педаль газу аж до 160км/г.Співчуваєм і тим хто через іхню безмозглість постраждав,кому струси іпереломи будуть відгукуватись болем все житя за чийсь дебілізм.
Відповісти
дочка зі мною в паралельному класі вчиться
Відповісти
Що ти пишеш,в нього жінка є і сину 16 років
Відповісти
треба їздити вміти , а не по горбатій трасі на ківерцях класти стрілку спідометра бо в нього машина може її покласти , економ паливо і здоровя, їдь -60-80км
Відповісти
Так з ним в машині була його дружина?
Відповісти
ні, дівчина яку він підібрав, щоб підвезти
Відповісти
Дійсно чужа дівчина яку він підібрав. щоб підвезти?
Відповісти
бабі 42 роки похорон вчора в Гараджі
Відповісти
звати Лілька
Відповісти
Вибирай слова !!! побачила б , язик відрізала !!!
Відповісти
Скажіть мені будь-ласка якого мило
Відповісти
ви обсираєте людей , яких вже не стало ?! не знаючи ситуації пишете всякий брєд ?! Яка нафіг Лілька ?! ви думайте про , що пишете!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Люди вам не надоїло? була експертиза, Віктор п"яний не був, можливо дость? і у нього лише одна дружина, і один син!!!
Відповісти