Фотовиставка Анастасії Кольченко

Фотовиставка Анастасії Кольченко
Сьогодні у фотовиставці на ВолиньPost свої роботи представляє Анастасія Кольченко.

* * *

Привіт. Все почалося приблизно років 7 тому. Якось я подумала, що в мене мало фотографій з сім’єю, друзями і мені через років 10 взагалі не буде чого переглянути і згадати. Роки пройдуть і не залишать ніяких доказів того, чим я займалась та захоплювалась. От, я й знайшла вдома старий цифровик і час від часу його брала з собою, фотографувала все підряд.

Одного разу я мала можливість зробити декілька кадрів на чужий Canon 450Д і була настільки приємно здивована результатом, що серйозно задумалась над покупкою такого ж фотоапарату. Можливо, це дивно звучить, але тоді не було дзеркалок в кожного першого, і кожен другий не називав себе професійним фотографом. Через півроку я купила свій перший Canon. Моїй радості не було меж.

Я фотографувала насамперед природу і подруг. Ми весело проводили час. Багато дуріли, скакали, робили перші селфі. Фотографувала я багато, пізніше з’явились замовлення, купа ідей. А з часом і новий фотоапарат, об’єктиви.

Зараз мені подобається фотографувати портрет, люблю передавати атмосферність людей. Чомусь надаю перевагу пленерній фотозйомці над фото студійною. Можливо, хто скаже: «а даремно», - але на природі в мене з’являється натхнення.

Думаю, що зовсім не обов'язково називати себе професійним фотографом, щоб ваші роботи подобалися оточуючим. Так само як і диплом про закінчення курсів фотографії не дасть вам гарантії того, що ви станете фотографом. Головне - займатися цим собі в задоволення і розвиватися у своїй творчості.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
є класні роботи. молодчинка! бажаю успіху!
Відповісти
нічого цікавого і вражаючого.
темношкіра у зіллі - одна непогана фотка, а так...
Відповісти
треба ще вчитися)
Відповісти
Роботи ніякі,все на один мотив...
Відповісти
Переглянув. Розумний погляд на речі демонструє автор.
Задумка непогана. Тріщки не хватило якоїсь ізюминки. Останнього штриха. Можливо художнього натхнення. Невдалося вийти за рамки звичайної фотографії. Але проглядається потенціал. Думаю в майбутньому автор зможе досягнути цілі.
Бажаю успіхів. Працюйте і надалі. Нехай це буде ваша найперша сходинка.
Відповісти
Твори на тему: "Мовчи, печаль моя."
Відповісти
Бажаю успіхів!
Багато гарних кадрів
Відповісти
подобаються фото, крута кольорова гама!
Відповісти
Молодчинка)
Гарні роботи.
Таке відчуття ніби серед коментаторів зібрались "великі" фотографи, і кожному та дай , щоб плювок зробити, от нахаби.
Відповісти
Дуже гарно.Як на мене,на цих фото проглядається ЖИТТЯ!з усіх представлених фотографів-найкраща. Особливо сподобалася світлина,де хлопець у жовтому светрі.Успіху й натхненняВам!
Відповісти
Теми продумані, плани чудові, але моделі статичні.
Відповісти
Талановита дівчина!
Гарні, цікаві, професійні фото!
Мені подобається!
Відповісти
Настьона быльше емоцій в кадр, а то моделі в тебе як манікени з супермаркету :-).А в загалі може буть, навідь відчувається зародження якогось стилю.
Відповісти
шо небудь і бантік з боку
Відповісти
Анастасія для гарної справи потрібна ваша допомога.
Відповісти
у фотографіях щось є, відчувається індивідуальний стиль
молодець!
Відповісти
Тривожні чомусь фото. Остання-клас
Відповісти
справді круті фото, як ніби фотограф даними фотографіями хоче нам щось передати.
вловлюю ці емоції, клас
Відповісти
як злять ті люди, яким би тільки облити когось гряззю! отак прочитаєш ті паршиві коменти і думаєш, чого більшість такі озлоблені? роботи ж справді гідні хорошої оцінки, а тут пишуть всякий брєд, типу одноманітні, печаль, шо небудь... не мозольте людям очі своєю писаниною, кращі ідіть щось толкове зробіть, а не гадості пишите тут!
Відповісти
Типова заздрість. Легше коментувати з берега куда пливсти, чим самому ризикнути і покинути зону комфорту.
Відповісти
Анастасіє,а оті зелені старезні двері Ви уЛуцьку віднайшли?на мене вони справили враження!успіху Вам)
Відповісти
дуже приємна дівчина, подобаються роботи, давно слідкую за її творчістю:)
Відповісти
Анастасия, у вас потрясающие фотографии, очень нравятся цвета.
Вдохновения вам!!
Відповісти
Настуня,я також дуже люблю фото,і мені в твоїх роботах усе сподобалося !!!!!! Ти молодець,так тримати.
Відповісти
дякую настя
Відповісти
Гарно ))) Талант ))
Відповісти
В фото Нічого особливого... Настя сприймай критику нормально.... в нас тисячі фотографів в Луцьку, однак одиниці дійсно профі... Так що раджу тобі повчитись
Відповісти
так написав ніби я ціни собі скласти не можу)) адекватну критику сприймаю нормально. І те що мені треба повчитись, з цим повністю згідна, бо чим більше дізнаєшся про щось, тим більше розумієш що як мало ти ще знаєш)
дякую за поради, Іване:)
Відповісти
Гарні молодіжі фотографії. Я більше прихильник пейзажної фотографії, думаю і в цьому жанрі є в автора хороші роботи))
Відповісти