Валентина Вітра збираються зняти з посади

Валентина Вітра збираються зняти з посади
Група депутатів подали проект рішення про дострокове зняття голови волинської обласної ради Валентина Вітра з його посади.

Згідно документу, причиною для надання проекту рішення про припинення повноважень стала «втрата довіри головою Волинської обласної ради Вітром серед великої кількості депутатів облради та населення області».

Автори проекту рішення - депутати облради Олександр Свирида, Святослав Боруцький та Володимир Бондар - стверджують, що негативні матеріали у ЗМІ, які звинувачують Вітра в корупції, кидають тінь на всіх депутатів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
... кидають тінь на всіх депутатів ... хе-хе... особливо на Бондара ... хе-хе... не можна затьмарити те, що по своїй суті є самою тьмою... ржу немогу... а плакати треба ...
Відповісти
Бідний Бондар не встиг в раду зайти як зразу в тінь попав!!! Як шкода такого світлого промінчика Вітром затіненого!
Відповісти
Він і Красулю з цигарками покривае,теж тіпа депутат для нороду!
Відповісти
Нарешті роздуплились
Відповісти
Банда!!!!!
Відповісти
і вітра вітром перемін здує!!!
Відповісти
З цієі компаніі поважаю тільки Боруцького. він порчдна людина!!!
Відповісти
і пішов вітер за вітром!
Відповісти
Не мали совісті, і ту втратили.Цю трійцю навіть до межі Волині допускати не можна, не то щоб в облраду.
Відповісти
Вітер хороший голова обл. ради,а Бондар тільки й хоче добратись до посади любими методами(наклепи),щоб гроші всякими мутками знову заробити-хабарник,бандюга..........як його люди вибрали по округу?????я в шоці....
Відповісти
Бондару мусово до корита,бо ж відведено тільки,ну загалом п"ять місяців.
Відповісти
Яке їхало таке і стрілося
Відповісти
Вітер - випадкова людина на цій посаді. Лайно і тріски спливають в час соціально-політичних негараздів. А Бондар над його усуненням працює вже давно і наполегливо. Він зустрічається з кожним депутатом і проводить "переконливо-виховну" роботу. У минулі вихідні на АЗС за поворотом на цукровий завод (не доїжджаючи Гіркої Полонки), він мав довгу розмову з Колісником прямо в автомобілі. Ворон ворону ока не виклює. Розмова записана і буде викладена в соцмережах, а Бондар і Колісник нехай перевірять салони своїх авто на предмет вмонтованих "жучків".
Відповісти
Дуже ПОХВАЛЬНО,якщо це правда,що розмову буде опубліковано.
Відповісти
Хто бачив вітер?Так само і цей Вітер який випадково попав до влади,пустити його до вітру іразом зним Гузя і Данильчука.
Відповісти
Свобода хоче сама рулити . Вони не підтримають Бондара на голову а самі будуть керувати. Вітер не піддавайтеся на провокації.
Відповісти
Бєня грошів більше не дає!
Відповісти
Краще нехай вітер покаже нову хату журналістам в ліпінах за шкодою...
Відповісти
Не переживай так сильно, Вітер цю хату збудував ще до того, як став головою облради.Та і дивитись там немає особливо на що, будинок, як будинок. В мене набагато більший.
Відповісти
Завдяки Вітру, його сусід зміг придбати державне авто в 4 рази дешевше, ніж на ринку. Ось хто ціную справжніх друзів!
Відповісти
Телефончик Вітра можна? Я теж хочу машину!
Відповісти
Телефончик Вітра можна? Я теж хочу машину!
Відповісти
Ви просто гляньте, що він підписує
Відповісти
Начальства понапризначав, своїм посад пороздавав. Кругом ПЄНСІОНЄРИ. Робити людям де? Вертаємся в комунізм?
Відповісти
Думаєш то він призначає. Тож його блатні поставили і курують.
Відповісти
Засідання облради після Войтовича дивитися без сліз не можна!
Відповісти
В зв'язку з цим він їх і зриває!
Відповісти
Та це ж товариш сінгаєвського! Люструвати!
Відповісти
Пора на "Одєсу"!
Відповісти
Касарді контракт продовжив! Ти з нею хоч говорив? Там порох сиплеться!
Відповісти
А Грицюк каже, що вона ще огого
Відповісти
Лікарі та вчителі у владі - нонсенс. Нехай йдуть та займаються своєю справою... Які з них менеджери ?..
Відповісти
В яку кишеню менеджер Бондар?
Відповісти
Пирожик - це підступний аферист. Свобода кидане і Бондаря і сама рулити захоче.
Відповісти
В наступній каденції свободівців в обласній раді буде нуль цілих і хрен десятих. Тому й Пирожик в стані передсмертної політичної агонії.
Відповісти
З Вітра голова обласної Ради - ніякий, дивишся сесію - плакати хочеться! Але і Свирида і Бондар (про Боруцького не знаю - нічого не буду казати) - ще ті "робітники"!! "Менеджери" для своїх інтересів, своїх кишень і кишень своїх спонсорів! А як вони рвуться до високих посад - по трупах і по головах підуть, лишень щоб дістатись "владного корита". Отакі то "герої народного майдано" приперлися до влади!!
Відповісти
Не знаєш Боруцького? Кончений алкоголік і собутильник Пирожика.
Відповісти
Дякую за таку "об*єктивну" характеристику!!
Відповісти