Фотовиставка Ірини Ільчук

Фотовиставка Ірини Ільчук
Луцький фотограф Ірина Ільчук презентує свою натхненну і ніжну фотовиставку.

Усім гарного дня! Звати мене Ірина. На сьогодні я завершила 4 курс Інститут мистецтв СНУ імені Лесі Українки.

У 2013 році я вже публікувала тут свої роботи, час іде, змінюються смаки, погляди, пріоритети.

Хотілося б поділитись з вами своїм творчим доробком за останні півтора року.

За цей період фотографія зайняла у моєму житті центральне місце. Більшість часу, енергії та натхнення я віддаю їй. Так вийшло, що зараз я з головою поринула в комерційну зйомку, що є трішки сумно, адже не сприймаю фото виключно як джерело заробітку.

Займаючись фотографією вже 4 роки чи то більше, зробила висновки, що чим далі в ліс, - тим більше дров. Чим більше я розвиваюсь у цьому напрямку, тим більше мене не задовольняє отриманий результат, тим більше дилем постає, у якому напрямку рухатись далі.

У наш час, коли екрани рясніють яскравими картинками, сучасне мистецтво дійшло до абсурдних крайнощів і здається, що написано, намальовано та заспівано вже все, що тільки можливо. Мені хочеться бачити природність, простоту форм, лаконічність. Знімаю я всього потрошки. Зараз акцент пішов на весільну зйомку. У ній мені подобається можливість поєднати репортаж і постановку одночасно.

Цікаво провести з людьми один із найважливіших днів їхнього життя. Така робота дала мені можливість їздити у багато міст, познайомитись з величезною кількістю хороших, цікавих людей.
Хочеться рухатись вперед, розвиватись, вдосконалюватись.

Зараз я дуже гостро відчуваю, що не вистачає мені у моїх кадрах життя та емоцій. Не люблю глянцю, не люблю фешн-зйомок. Ніяк не можу дочекатись, коли завершу навчання і зможу на 100% віддати себе цій справі, в голові ще так багато нереалізованих ідей.

Дякую, що виділили декілька хвилин свого часу, сподіваюсь, мої роботи викличуть у вас певні емоції, незалежно позитивні чи негативні вони будуть. Бажаю побільше яскравих емоцій та незабутніх подій, а я в свою чергу постараюсь зловити для вас цю мить.

Фотографія – важливий аспект нашого життя. Час спливає, ми змінюємось, нас покидають рідні, спогади поступово мутнішають в наших думках. Але одна світлина може оживити у вашій пам’яті цілу палітру пережитих колись емоцій та спогадів. Дякую за увагу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодець. Гарно.
Відповісти
тут реально є на що подивитися! дуже оригінальні роботи, цікаві ідеї. успіхів тобі, натхнення і процвітання у цій галузі!
Відповісти
5+++++++++++++
Відповісти
ГАРНО!
Відповісти
Окремі роботи дійсно варті уваги. Однак переважна більшість - звичайне аматорське фотографування.
Відповісти
Гарно. Але загальне враження псують банальні весільні фото. Вони не найкращі, по-перше, а по-друге, змахує на те, що в такий спосіб фотограф шукає роботи у платних клієнтів.Невже художня фотографія існує тільки для цього?
Відповісти
Молодчина! Та ще й красуня яка) Серед знімків є надзвичайно успішні роботи! Успіхів тобі!
Відповісти
в 2013 було краще
Відповісти
вцілому класно, на голову вище "паперєдніків".
1 але, надто багато "боке", відкрита діафрагма це не панацея, більше б фоток з фокусом на безкінечність\ширшими кутами.
Відповісти
Омг... Вражений!!! Вже практично останнім часом не дивився цю рубрику .. Так як більшість було не талановитих... Ваші фото ще щось, сподобались! Молодець, так тримати!)
Відповісти
Молодець, я тобою пишаюсь!!!!!!)
Відповісти
Ще раз напишу, а то те десь нажалось і пропало.кароче закоханому і ТРІШКИ п'яному Бастеру це спдобалось. На відсотків так 87℅. Розумію, гик, шо тих залишкових тринадцять пішло на "шоб вгодити), себто на заробляння грошей. Все інше дійсно робилося з кайфом, і розумінням. Карочє молодець. Жму лапиську.
Відповісти
хороші фотографії. сподобалось)))
Відповісти
Іринка молодчинка!!!
порадувала прекрасними фото, а то за остінній час не фотовиставки, а набори юного власника фотоапарату.
так тримати і всіх благ
Відповісти
Переглянув її попередні фото на Волиньпості.. сподобалось) А критики було море) Молодець що не звертала увага на всіх тих г**о фотографів і займалась далі)
Відповісти
Дуже приємні фото. Особливо з калиной. Так тримати.
Відповісти
Дуже приємні фото. Особливо з калиной. Так тримати.
Відповісти
Ірино, Ви молодчинка! фотографійі насичені молодістю,легкістю! бажаю Вам творчих успіхів!
P.S. чого всі вчепилися до весільних фото як заробітку? а чому ні? усі люди,усі нормально жити хочуть. поєднувати творчість і професію не кожному вдається! художники своі картини продають же! так само і тут...
Відповісти
Замовляли у Ірини фотозйомку. Дуже приємно і легко працювати, помірна ціна на послуги та хороша якість. Дуже задоволені, молодчинка!
Відповісти
Все гарно. Деякі роботи дісно якісні.
Марьи весілля гарно виглядає. Кільця на гілочках теж цікаво оброблені.
Нормальна кількість обробки. Все гармонійно з цим.
Мало композиційних помилок.
Модель з волоссям на вітрі та пірїнками класно відчутна.
Щось мало в цілому.
Творчих успіхів сусідко!
Відповісти
Чудові фото! Молодець! Маєш великий талант!
Відповісти
Занадто багато появилось так званих "фотографів" останнім часом...
Купують дзеркальні камери початкового рівня, і думають що вони супер-пупер профі.
Для виставкі я не знайшов жодної фотографії.
Перш за все в фотографії має бути сутність а не просто наклацати кота чи жиніха і нівєсту, і не менш важливим закон золотого пересічення.
Вчись, пробуй, тількі не виставляй себе крутою фотографшою, і тим більше на виставку.
Як підростеш трохи, зрозумаїш.
Відповісти
Діду ти натякаєш на вітсутність композиції на цих фото? Крім січення ще є купа правил якими можна успішно користуватись, і якщо фото ідейні і по копмпозиції гармонійні вони можуть називатись професійними. Хай то навіть буде і кіт і "Жиніх" і "Нівєста".
Відповісти