Кого підтримуватимуть лучани під час місцевих виборів? ІНФОГРАФІКА.

Кого підтримуватимуть лучани під час місцевих виборів? ІНФОГРАФІКА.
Впродовж тижня ВолиньPost цікавився у читачів сайту, якій політичній силі вони віддали б свій голос, якби місцеві вибори відбулися цієї неділі.

Загалом у голосуванні взяло участь 1328 читачів. Думки респондентів кардинально різняться. Але остаточний результат говорить сам за себе.

Деталі голосування дивіться в інфографіці.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мене не цікавить партїї і блоки, як не буду знати прізвище за кого голосую ніколи не піду на вибори
Відповісти
На парламентських виборах голосував за ПС, і на цих проголосую!
Відповісти
Ну-ну...давай, голосуй.
Ці якраз набудують...
Знаєш яка різниця між патріотизмом і націоналізмом? Патріотизм неагресивний по своїй суті. Націоналізм - завжди спрага до влади.
ПС вдало можуть лише нищити. Їх суть не дозволяє їм вести конструктивні діалоги і розуміти думки та бажання інших.
Відповісти
Польская националистическая организация «Фаланга» объявила о начале патрулирования украино-польской границы. Цель акции, как заявили польские националисты, предотвратить проникновение на территорию Польши вооруженных «бандеровцев» из радикальных украинских организаций. В Сети опубликовано видео военного патруля организации «Фаланга» у польско-украинской границы. Лозунг патрулей организации: «смерть бандеровцам» и «поляк, нашел бандеровца, убей».
Відповісти
і я голосувала за Правий сектор
Відповісти
Молодець! Аплодую тобі. Стоячи. Я тобі навіть орден дам.
Ото коли паляти будуть не на Сході - а вже в тебе під вухом, тоді зрозумієш. А поки - ти ще надто нерозумна для цього. Бо є ті, хто приведуть бойові дії в ті місця, де тих дій немає. Здогадуєшся хто це буде? А?
Відповісти
Шо не партія - то шмат гівна.
Як результат - можна на вибори й не ходити.
Бо голосувати немає за кого.
Відповісти
Хоча ні. Каюсь. Не підтримую жодного. Найбільш правильний вибір.
Відповісти
Особливо мене дивує УКРОП. Беня, Беня...тобі все мало та мало... Вже й в політику лізе кріз усі щілини. Корбана свого то в Чернігів - то вже в мери Києва. Аби десь приткнути.
Відповісти
Що ви тут пишите херню??? А я буду голосувати за Комуністів!!!
Відповісти
І я, або за Опозиційний Блок.
Відповісти
Нехай голосують за різні УКРОПи, ПСи, БЮТи... але потім нехай не скиглять і не плачуть і не говорять що то не ми! Зараз як почуєш на базарі, що то не ми "гаранта" обирали - а хто???!!! Мало вас за останні роки навчило, мало? Голосуйте далі - біомасса без мізків!!!
Відповісти
Це повна заказуха,щоб стільки лохів проголосувало за БПП,Батьківщину і УКРОП.Не думаю,що люди в захваті від цієї інфографіки,щоб проголосувати в дійсності за цих брехунів і бездарів,то потрібно зовсім безмозглим бути.Голосувати потрібно за тих,кого ще не бачили в політиці,але знаємо,як парадигматичних,харизматичних людей.І повірте,що таких кандидатів буде немало.
Відповісти
Це все маніпуляції.Не "ведіться" на такі речі.голосуйте за людей,які мало говорять,а просто працюють на благо Волині.Такі є.
Відповісти
Який нерозумний за укроп голосуватиме?рейтинги надумані.я за патріотів-за"свободу"
Відповісти
Батьківщина і БПП вже себе показали. Майбутнє за молодими командами готовими йти проти системи. УКРОП це саме те.
Відповісти
Це результати голосувань, а не підроблені факти. Як хто хотів, так і проголосував.
Відповісти
Тільки за УКРОП, адекватна молода команда, яка на робить шороху і по деребану земельки, откатікам, тендерам,по прокурорам які в завязці із міскою владою, продажним ченушам, і особливо понашим доблісним депутатікам...
Відповісти
ПРХ-ПНХ, ЯЦН-ПДР, все ПНХ. Я хочу голосувати за Степана Бандеру! Бандера прийде-порядок наведе!
Відповісти
Як на мене то статистика очевидна.... більшість людей не підтримує жодну партію... те, що у пороха та інших політсил є спец боти, які гадять у коментарях та накручують різного роду голосування це правда... до чого тут ВП? Я сам завжди беру участь у голосування, окрема подяка за зрозумілу інфографіку!
Відповісти
Це ж не соціологічне дослідження, а опитування по уподобанням читачів Волиньпосту. Це просто зріз думок.
Відповісти