У Луцьку перекинувся трактор. ФОТО

У Луцьку перекинувся трактор. ФОТО
У четвер, 8 жовтня, у Луцьку трапилася ДТП.

Близько 11:30 на перехресті вулиць Грибоєдова і Огієнка сталася аварія, внаслідок якої перекинувся трактор.

За попередніми даними міліцейський автомобіль рухався з включеною сиреною, а водій трактора намагався звільнити проїзд.

Деталі дорожньо-транспортної пригоди з'ясовуються.


Нагадаємо раніше на тому самому місці лучанину вщент розбили авто.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мусорок трактора перекинув, так спішив за пивком...
Відповісти
чим перевернув "пріусом"?????????????????????
на замінування напевно їхали а водій трактора зутупив
Відповісти
Треба добре міліцію трасти, а то уже геть знахабніли!
Відповісти
Підтримую
Відповісти
да толку іх трасти, вони і так трушені , зарплати копійки, голі , босі)
Відповісти
так хай ідуть на стройку...
Відповісти
знаю одного, то після зміни підробляє на Гулака Артемовського)
Відповісти
Вікторія і невідомий потрясіть собі мозги....
Відповісти
трЯсти,а не трАсти ))))))))))))))
Відповісти
Коли тебе будуть трясти то ти на 102 не дзвони розумник
Відповісти
замінування було зовсім в другу сторону
Відповісти
дитячий садочок № 6 я думаю туди!
Відповісти
А ще один лучанин пішов по хліб, а його машина оббризкала.
Відповісти
Да там місце...мене вчора теж ледь не збив трактор вранці,коли я йшла з двома дітьми в садочок!!!Водій мабуть був п'яний
Відповісти
а що робив трактор, та ще й з Рожищ, у центрі Луцька?
Відповісти
Що це ви пишете?? Не знаєте, то не пі..... Це трактор з Луцька.
Відповісти
а шо ви робите,наприклад коли ви в другому місті...якесь тупе питання...чи він вам мав відчитатись куди йому їхати...
Відповісти
Звідки такі дані що трактор з Рожищь?
Відповісти
там всі аварії через мусорні баки...який дибіл з міської ради план їх розташування робив
Відповісти
оце зробили на вулиці 2-х сторонній рух .
Відповісти