Ковбаса як розкіш. З’явились нові ціни з донецьких супермаркетів. ФОТО

Ковбаса як розкіш. З’явились нові ціни з донецьких супермаркетів. ФОТО
В інтернеті оприлюднили нові фото з цінами в супермаркетах окупованого Донецька.

Фото у Тwitter оприлюднив користувач DoneckiiPatriot.

Як видно на фото, ціни на ковбаси в окупації коливаються 700-500 рублів. Якщо перевести ці ціни у гривні (згідно з «офіційним» курсом в так званій «ДНР»), то це від 270-192 гривні.
Звичайні варені ковбаси в Донецьку нині коштують 350-300 рублів, тобто 135-115 гривень.

Фото зроблені у супермаркеті «Амсторі» та колишньому АТБ.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Кушайте"тільки не подавіться.А деж сссрівська по 2.20
Відповісти
Цена в рублях. Делим на три. Дешевле украинской. Местные утверждают, что качество потрясающее. Водка стоит 100 рублей. Да, коммуналки, свет, вода не подорожала в отличие от Украины. Бензин 48 рублей. Делим на три. Проезд в троллейбусе 2,5 рубля. Делим на три. Почему же столько ненависти и ехидства? В Европе цены посмотрите лучше
Відповісти
Навіть як би це була правда......
Ми ж не підараси навідміну від "кармільцев Украіни", ми змінюватимо свою країни, без такого лайна як ви піде значно краще.
Відповісти
главноє водка па 100 рублєй
Відповісти
не на 3, а на 2,5 по-перше.
ну горілка - звісно для вати показник, вона заміняє все, і батьківщину, і розум, і хліб, і ту саму ковбасу)))
у всьому світі горілка дорога, щоб люди не пили і думали, а у вати навпаки - дешева, щоб пили більше і думали меньше.
у європі ціни співрозмірні українським, а 40% продуктів навіть дешевше - це вина, сири, мясні продукти.
їдь в днр і живи, тролю.
Відповісти
Какое еще делим на три? В ДНР все делим на 2 и получаем совсем другие цифры.
Проезды такие же как в Украине (троллейбус 1,25 это норма), а вот с продуктами беда. Из за уменьшения импорта все подорожало и это знают все кто нынче в ДНР проживают.
А съездите в любой другой днровський город и увидите что в Донецке еще более менее.
Відповісти
А что, в Киеве нет колбасы по 700 гривен ь? Есть.
Відповісти
У Києві ковбаси за 700 немає. Найдорожча італійська чи французька десь по 250-280. Але наші сирокопчені кращі і коштують 140 - 180.
Відповісти
Вам водка - Бог. Вам - гріш ціна. Про таких кажуть " за шмат гнилої ковбаси ти й Батьківщину продаси ..."Слава Україні!!!!
Відповісти
Скоро й в нас так буде.Дешевше буде поїхати в Швейцарію за сиром,чи в Італію за ковбасою.
Відповісти
Взагалі то в лугандонії срубль 1 до 2.Хіба ковбаса показник рівня життя,це було тільки в "ссрі".І що нам до них-нехай живуть як хочуть,тільки за бетонною стіною.
Відповісти
Ковбаса і горілка для таких хехеків понад усе((( Вйо, тролику, додонецька загорілкоюпо 100 рублів...Наволоч невдячна....
Відповісти
Чим відрізняється хохоль від звичайної людини? Звичайна людина прагне жити краще за сусіда. Це нормально. Хохоль мріє щоб у сусіда було гірше ніж в нього...Яке мені діло що в Донецьку та Криму робиться? Мене турбує що в мене вдома бардак.
Відповісти
тому і турбує, тролю, бо Крим і Донбас - частина України.
Відповісти
Колись були...Скоро від Ураїни лишиться 6 зах.обл та частинка центральной та північнойУкр(такіж само полішуки)
Відповісти
На Волині ситуація не краща...
Відповісти
сьогодні на старому базарі був, щока - 75 грн (195 рублів), бочек - 85 грн (221 руб), найдоржче печене мясо було - 110 грн (286 руб).
А печене мясо - це тобі не ДНРівська ковбаса з емульсії свинячої шкіри по 680 рублів (260 грн).
а от виплати дійсно 1 до 2, тобто за 1 українську гривню вам дадуть всього 2 рублі))
отже, якщо ти мав 2500 грн, в днр отримаєш 5000 рублів,
але ковбасу купиш не за 200-250 рублів (75-100 грн), як в Україні, а за 600-700 рублів, в цьому економічні "переваги" бандитської влади.
Відповісти
Главное што без биндеровцев. И по-усски теперь можна спакойна потереть. Правда, только до комендатского часа.
Відповісти
Як прекрасно, що на такій "прекрасній і світлій" частині України ВОДКА доступна.
Відповісти