«Волинь» програла «Шахтарю»

У Запоріжжі «Волинь» програла лідеру Чемпіонату України.

Про це інформує прес-служба ФК «Волинь».

Перший тайм матчу вирішив питання переможця матчу.

На 19 хвилині Срна пройшов правим флангом атаки, сильно прострелив у воротарський, звідки Марлос в дотик відправив м’яча в сітку воріт Богдана Шуста – 1:0.

На 32 хвилині Ісмаілі здивував потужним і точним ударом в дальній кут після помилки Шарпара – 2:0.

На 38 хвилині Дентіньйо знайшов Срну в штрафному, звідки Срна прострелив в центр на Марлоса. Бразилець прибрав зі свого шляху захисника після чого ударом з близької дистанції Шусту шансів не залишив – 3:0.

Учетверте «гірники» забили в другому таймі, коли Марлос втік від логінова і знайшов центрі штрафного Гладкого. Нападнику влучити в кут воріт із 9 метрів було нескладно – 4:0.