У Луцьку вшановуватимуть пам'ять Степана Бандери

У Луцьку вшановуватимуть пам'ять Степана Бандери
Усіх охочих лучан та гостей міста запрошують відвідати вечір пам'яті, присвячений 107 річниці від дня народження Степана Бандери

Захід відбудеться 1 січня о 18:00 год за адресою вул. С.Бандери, 1 (територія Бандер-скверу.), повідомляє прес-служба Національного Альянсу.

Довідково: Степан Бандера – український політичний діяч, ідеолог і теоретик українського націоналістичного руху ХХ століття, після розколу Організації українських націоналістів — голова Проводу ОУН-Б.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ваш "херой". Родичі замордованих його адептами, також, згадають...
Відповісти
Скільки гівна вилізло.
І тепер ВІН не дає спокою ворогам УКРАЇНИ!
Відповісти
УЗУРПАТОР!,з тією ж ідеологією.
Відповісти
Показательно, устроившего волынскую резню. МолодцА!
Відповісти
Ти ще дотепер не засунув своє "хехе" в "жеже" ?
Відповісти
Це не ,,хе-хе,, , а прокацапське ,,ху...- ху...,, ! Просто пес паскудний , гавкаючий від блох !
Відповісти
чи планується смолоскипна хода.
Відповісти
Ото то відфотошопили фотку,як голубарик. Може й був ним?
Відповісти
Чому "горіти"? Вже. А смолоскипами додають жару.
Відповісти
давайте і надалі вшановувати покидьків.
Відповісти
зібралось "море" шанувальників вашого хероя! Очі розбігалися...
Відповісти
Це фашист! Фашизм в Україні не пройде!!!
Відповісти
Вже. Не тільки пройшов-але, прийшов, і править.
Відповісти
Смерть російському фашизму!
Відповісти
Заклініло...Буває. У всіх. Але, не у всіх проходить.
Відповісти
Всі хто проти Бандери - сволота дебілоїдна. Вокзал - мокселія
Відповісти
Слава Степану Бандері! От як засмерділа Луцька вата :)
Відповісти
Точніше-поцріот.
Відповісти
To walka o pamięć, nie wolno zapomnieć
Co nam zrobili banderowcy, ich morderstw
Gwałcili, zabijali kobiety, a małe dzieci,
kurwa, nabijali na sztachety

Kim trzeba być i co trzeba mieć w głowie?
Tak nie zrobi nawet zwierzę, a co dopiero człowiek?
Co to za nacja? To przeklęta swołocz
Która zarzyna sąsiada, który mieszka od lat obok

A nasi politycy stają z nimi ramię w ramię
Lansując się na neo-banderowskim Majdanie
Odzierając z godności bestialsko zabitych Polaków
Wspierając potomków naszych katów
Відповісти
Слава Патриотам! Слава Степану Андреевичу Бандере!
Відповісти
Непоганий фейк! Добре, що до цього не мають відношення поляки. Добре, що у працівників путіна закінчуються аргументи. Чим більше буде бруду про Бандеру, тим більше згодом він матиме шанувальників.
Відповісти
Ще,не вмерла Украина?
Вылезла из жопы?
И когда,заробитчаны
Выедут с Европы?
Відповісти
Не забудьте тому вурдалаку галіційському труну поставити і камінь великий, щоб не вилізло потерча і не робило вбивства знову.
Відповісти