Подробиці побиття волинського прокурора

Подробиці побиття волинського прокурора
Стали відомі подробиці побиття волинського прокурора.

Про це повідомляється на сайті ділового інтернет-видання Волині "Конкурент", посилаючись на слова прес-служби прокуратури Волинської області.

Зранку, 18 грудня, прокурор провів дитину в дитячий садок і після цього попрямував на роботу. У цей момент на чоловіка напало двоє невідомих осіб. Перехожий, що опинився поруч, помітивши такі дії, втрутився у бійку. Таким чином прокурору вдалося уникнути ще більш важких травм.

Нагадаємо, раніше з'явилась інформація про те, що двоє невідомих напали на прокурора. Внаслідок чого чоловік отримав травми голови.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 КК України (хуліганство).

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якби прохожий знав що то прокурор то мабуть не захистив. Бо прокурори на сльози матерів на безгрошів"я і так далі дивляться холоднокровно!!! Якби вони нас чесно захищали то таких випадків і не було. Все йде з голови
Відповісти
Знаючи прокуратуру, то не здивуюсь, якщо, на перехожого з відкриють справу по статті "хуліганка".
Відповісти
люстрація
етап другий. конструктивний
Відповісти
побільше таких випадків і влада на всіх рівнях вічує,що таке демократія.
Відповісти
"Зранку, 18 грудня, прокурор провів дитину в дитячий садок..." та це вже місяць пройшов від цього інцинденту, а чому зараз лише пишете, мо вже другий раз побили...
Відповісти
Мало дали по "тыкве",............расстрелять!!
Відповісти
Ще хлопці не прийшли з війни.Начувайтеся.....
Відповісти
Зараз ще гірше як було. Порядку влада ніякого нетримає. прокуратура що помінялась ? Ну звісно, що ні. А де наша влада спить чи ще святкує чи з візитами у Мексиці
Нехай робить щось для людей .Люди немають роботи грошей на ліку харчування і елементарні речі а ви розїджаєте по курортах ви за кордоном лікуєтесь. То де ж та система нова?
Відповісти
Давайте бити лікарів, які не призначають адекватне лікування, водіїв маршруток, які створюють аварійні ситуації, давайте бити (ногами!) працівників луцьктепла, коли батареї холодні, ще можна пере...бати двірника, коли сміття у дворі валяється, давайте розіб'ємо тарілку на голові недолугого кухаря кафе!
Відповісти
тикніть на них лиш пальцем і ми все зробимо..бо інакше в нас в уУкраїні порядоук і закон ніколи не будуть перемагати...Прокурори -рішають...Менти кришують..лікар-калічатьь ...а так далі..скільки ще має постаждати громадян із за цих неолугих працівників та хабарників...
Відповісти
Просто кожен з коментаторів тут є представником якоїсь професії. І чесно, хоча б собі, зізнайтеся, чи робите все на совість, чи не може бути претензій у професійному плані хоча б до вас особисто. Бо легше всього написати, що скрізь недолугі працівники і хабарники, а це ж - наші друзі, сусіди, куми, свати, брати...
Відповісти
є така категорія людей яка по нормальному не розуміє і сприймає тільки силу
Відповісти
А дійсно, чому б і ні ????
Відповісти
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в присутності Президента України запустив шклянкою в М.Саакашвілі.То чому не можна прокурора по голові?!?
Відповісти
А дворник- хам.
Відповісти
Він не хотів брати взятку, ось його і побили! Слава прокурорам :))
Відповісти
За просто так, ще й зранку, не б'ють.
Відповісти
Катюзі - по заслузі !
Відповісти
Битися не можна. Усе можна вирішити полюбовно.
Відповісти
Підтримую.Отожбо й воно.Тим більше,що зловмисники знають навіть садочок в який ходить дитина.
Відповісти
Не зловмисники, а народні месники.
Відповісти
Всі попередні коменти бред. Напевно він знову за не...р комусь премію з будуна зняв :-)
Відповісти