Робоче місце волинських митників на КПП «Ягодин»

Робоче місце волинських митників на КПП «Ягодин»
Програма "Робоче місце" завітала на контрольно-пропускний пункт "Ягодин", що на кордоні України та Польщі, щоб показати його роботу зсередини.

У цьому випуску ми познайомимо вас із тим, як працює Волинська митниця Державної фіскальної служби України, а вже у наступному покажемо роботу Державної прикордонної служби України.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Класний репортаж. Успіхів Вам Волинь Пост!
Відповісти
Хайло відкормив добре))
Відповісти
знаю особисто лагоду івана порядна чесна справедлива людина , а хайло в кожного свое
Відповісти
А бабло за зміну де складають?
Відповісти
де прикажуть там і складаемо дякуемо керовнікам
Відповісти
Його робоче місце на нарах в Маневичах
Відповісти
і собі там замов *часливоі дороги*
Відповісти
Ведучий молодець!
Знімає репортажі з тих місцьна які справді цікаво подивитись..шоб знати основнуу схему роботи різних галузей!
Відповісти
БУРЛАКИ НА ВОЛЗІ
Відповісти
Круто!
Відповісти
Ваня ми рулім!!!
Відповісти
Ваня ми рулім!!!
Відповісти
бодя проспись , більше не кури
Відповісти
іван іванович, я знаю що ти скромна людина но куртку і шапку мігби десь підновити , посада вимагае ,
каганюк сергій подивись,чи може хтось інший
Відповісти
До працівника кінологічноі служби чи можна навчити вашу собаку шукати гриби
Відповісти
Да що до сала вивозити можна з території україни а от на польській стороні скажуть що дане сало ввозити заборонно, і в хужому випадку поїдете додоми назад їсти своє сало ти м більш якщо ви його везете на 30 000 євро)))
Відповісти
ведучий молодець! Богдан так тримати, ні на кого не зважай)))
Відповісти
Молодець!Порядна, чесна людина.
Відповісти
Нету видимо где снимали автобус скинте пожалуйста на сайт в вк. Буду очень рад. За ранее спасибо.... Волинь пост круто)))))
Відповісти
Автобус ми знімали для наступної програми про прикордонників:) Чекайте!
Відповісти