В Луцьку блокують концерт Лободи. ФОТО

В Луцьку блокують концерт Лободи. ФОТО
У Луцьку біля одного із нічних клубі більше трьох десятків активістів намагалися зірвати концерт поп-співачки Світлани Лободи.

Вони вважають, що Світлана Лобода, яка під час війни "засвітилася" з концертами в Росії не має права виступати у Луцьку.

Концерт співачки запланований на 21-ту годину, активісти почали збиратися близько 19-ї. МАйже одразу перед дверима нічного клубу вони вилили томатний сік, який, схоже, мав символізувати кров.

На місці події чергує поліція.

Після початку концерту активісти припинили блокування та розійшлись.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зграйка місцевих нероб-дибілів знову знайшла спосіб нагадати про себе!
Відповісти
свідомий роботяга сиди рачком і не пікай
Відповісти
Звичайно, Лобода також нагадала про себе в росії
Відповісти
Краще б спрямували свою енергію у якесь потрібне русло . Нехай кожен сам вирішує на які концерти йому ходити та кого слухати . Чи , можливо, в Луцьку більше немає проблем ,окрім як концерт попсової співачки ? Якщо так багато енергії та бажання - вперед в окопи .
Відповісти
Як би Лобода виступала в одній з державних установ (театер, чи філармонія) це вже інша справа. А так НК "Опера" це приватний заклад, і кого запрошувати чи не запрошувати це справа суто особиста, власників та організаторів...."Я хазяїн в своїй хаті". А от йти чи не йти на концерт це вже чисто моральне та особисте рішення кожного громадянина!!!
Відповісти
ціх нероб ахтівістів заставити вулиці прибирати.що корисного крім обливання Украіни багном вони роблять.90ти по порошенківському.ломать не строить
Відповісти
Активістам нагадую...... Громадські Активісти такою дурнею не займається, Вас всіх підставили щоб обсміяти, а ви як стадо овець ведетесь на хороводи)))) Реально займіться Пожежниками яких ніколи ніхто не чіпає, втіл те якісь проекти як це роблять в Європі Активісти! А так це Цирк;)
Відповісти
Люди які стоять там , ви самі розумієте які ви тупі?,
Відповісти
От так завжди, пацани не самореалізувалися і чудять шо не буть аби їх помітили
Відповісти
думаю що активисти отримавші гроші за цирк купили пальне та на авто самоборони з автомайданом мчать на донецьк відстоювати гідність та нові тарифи + газ по 7.бо у сепарів по гривні
Відповісти
Ця пята колона кремля думає що Луцьк це челябінськ. Хлопці і дівчата ви молодціза таких як ви гинуть волиняни на фронті. А безмозглі совк ідіоти ідуть на такі концерти
МОЛОДЦІ!!!!!
Відповісти
Не блокувати а фотографувати тих гомункулів яких може зацікавити творчість Лободи, знали би представників культури міста Луцька)
Відповісти
Згода 100%!
Відповісти
і ще цих гелірованих вазилінщиків
Відповісти
е військові квіткі чи статус УБД.якщо ні то роздіти та голяком через місто під пісню іхнйоі співачкі.вже навбридли ці діти лейтенанта шмідта
Відповісти
допоки ви будете слухати лабузу яка виступає в росеї з прихильниками окупації УКРАЇНИ,говорить що Крим це росія,і війни на сході нема,порядку в державі не буде .ви даєте за квиток біля 1000 грн.а жалієте передати содатам 10 грн завдяки яким ви мирно віпочиваєте.Знайдіть в собі сміливість допомогти їм тут ,вийдіть проти байдужості проти знахабнілої корупованої влади
Відповісти
Тупі, багаті мажори...... Вони йдуть /на лабаду/, пропивають одноразово мінімальну зарплатню, іздять п'яні за рулем. Для них нема війни, в них постійно праздник!!!!! І пишуть тут в основному ті,що хочуть, ну дуже, так само як мажори.... Фууууу
Відповісти
для солдат і 1000 не жалко так тільки за ці гроші одні по закарпаттях по курордах стріляються інші на авто для АТО по озерах відпочивають так кому давати ?
Відповісти
О, вже знов вирішують 30 бандерівців за всіх лучан.
Відповісти
А концерт був супер!!!!
Відповісти
Ось тобі й відзвалось, ще одне що підтримує Сєпарів,
Відповісти
З останніх коментарів видно що в полеміку включились розумово-обмежені, які фінансуються з Кремля, ті що стоять у пятнастій формі
Відповісти
З таким успіхом кУйок теж скоро приїде.Власники"опери",схаменіться, будь,ласка з такими рішеннями,які провокують людей та ображають тих,хто за нас з вами воює з мАцкалями.І нехай міська рада подумає про таке рішення,яке є у Львові(заборона виступів на "артистів мІра",які виступають в рАшці) !!!
Відповісти