Українцям хочуть скасувати державні вихідні

Українцям хочуть скасувати державні вихідні
Українці працюватимуть більше - ВР готує законопроект.

Парламент планує скасувати три вихідні - 1, 2 і 9 травня - День міжнародної солідарності трудящих, День перемоги, - пише Business.ua.

Про це йдеться в законопроекті "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скорочення кількості святкових і вихідних днів)". Його зареєстрували і направили на розгляд профільного комітету.

Нардепи також хочуть скасувати надання додаткового вихідного в понеділок, якщо свято припадає на суботу чи неділю.

"В Україні зберігається проблема нераціональної кількості вихідних днів, що неприпустимо в складний економічний період, який також збігається з часом міжнародного збройного конфлікту між Росією та Україною", – коментують народні депутати.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як вже вони дiстали....
Відповісти
8 березня забули.
Відповісти
Хай ще релігійні свята повідміняють з них так само нема толку як і з державних.
Відповісти
Сволота. Скоро їх на вила підніматимуть - не за горами той час. І ні поліція, ні армія , ні СБУ не стануть на їх захист. Скоро.
Відповісти
А не боїшся,що силовики вирахують тебе і піднімуть на щось у СІЗО? Трохи думай,коли гавкаєш.
Відповісти
нема чого втрачати в цьому собачому житті, на кого хочу на того гавкаю
Відповісти
гавкаєш ти!! громадянського протистояння не буде, але порох піде до путіна в рассєю в кращому випадку!
Відповісти
Які проблеми? Хочеш святкувати- бери вихідний за свій рахунок, а не за рахунок українців.
Відповісти
певно не працюєш?
Відповісти
шонібудь...
Відповісти
А хто голосував за волинських феодалів-магнатів у парлямент?
Вони представляють там ваші інтереси.
Відповісти
Ці дати треба скасувати, але натомість додати нові - наприклад День Соборності, тощо.
Відповісти
може і заробітна плата підвищиться(працювати ж будемо більше?)
Відповісти
Наші "обранці",які є олігархами та так би мовити роботодавцями відверто брешуть. Їм цікаво, щоб народ працював більше, а вихідних, особливо законних оплачуваних вихідних, було менше. І при цьому заробітна плата не зросте, не надійтеся. До речі в Європі зараз піднімається питання про запровадження 4-х денного робочого тижня. І окремі великі компанії провідних країн це вже роблять.А в нас усе діло йде до рабства... І проект нового трудового кодексу цьому яскраве підтвердження.
Відповісти
А ще українцям закидають низьку продуктивність праці. Так вона тому і низька, що олігархи не вкладають у виробництво практично жодних коштів. Все працює на матеріально-технічній базі ще СССР. Зате крутих багатіїв, хоч греблю гати. Куди там Європі
Відповісти
А що ЗП виросли,щоб свята скасовувати????
Відповісти