Українські паралімпійці завоювали вже 49 медалей

За чотири дні Паралімпійських ігор збірна України здобула 49 медалей, 18 з них - золоті.

Таким чином Україна наразі посідає третє місце у загальному заліку, - повідомляє ВВС Україна.

Четвертий день Паралімпіади у Ріо приніс Україні шість золотих, три срібних та три бронзові нагороди.

На рахунку команди також 8 рекордів світу за 4 дні змагань, 5 рекордів Європи та 7 паралімпійських рекордів.

Два золота українській збірній приніс Олексій Федина у плаванні на 100 м. Він показав однаковий час зі спортсменом з Узбекистану - 1:04.94.

"Це унікальна ситуація, яка трапилась сьогодні у плаванні", - зазначає прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

На дистанції 200 м Денис Дубров, Максим Крипак та Дмитро Ванзенко забрали золоту, срібну та бронзові нагороди відповідно.

"Увесь п'єдестал був українським", - пише прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України на офіційному сайті за результатами цих змагань.

Дебютантка Зоя Овсій виборола для української збірної срібло у метанні булави.

На дистанції 1000 м в одиночному розряді Полянський фінішував першим і побив рекорд, встановлений раніше українцем у кваліфікації змагань у Ріо.

У змаганнях з настільного тенісу Наталя Косміна виборола першу паралімпійську золоту нагороду в історії національної збірної.

Лейла Аджаметова стала чемпіонкою у бігу на 100 метрів, встановивши світовий рекорд - 11,79 секунд. Інша представниця України Олена Глєбова з результатом 12,28 секунд прибігла четвертою.

Бронзову медаль виграв Дмитро Прудніков у стрибках у довжину з результатом 6,99 м.

Українська паралімпійська збірна у Ріо загалом отримала 18 золотих, 13 срібних і 18 бронзових медалей, чим вивела Україну на третє місце у загальному заліку.

Лідером за кількістю отриманих у Ріо нагород залишається Китай. На другому місці - Велика Британія, на четвертому - Сполучені Штати.