В Луцьку в ДТП постраждало більше 10 людей

В Луцьку в ДТП постраждало більше 10 людей
В ДТП, яка трапилася близько 21-ї години в Луцьку на вулиці Данила Галицького, постраждало більше 10-ти людей.

Про це ВолиньPost стало відомо з власних джерел.

Повідомляється, що автомобіль марки "БМВ" виїхав на зустрічну смугу на повороті біля "Динамо" і зіткнувся з маршруткою №11.

В "БМВ" їхало двоє людей. Водія автомобіля доставили до медзакладу каретою швидкої допомоги. На жаль, він помер у лікарні.

Крім того, в результаті автопригоди постраждало більше 10-ти людей, які їхали в маршрутному таксі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 60
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Заборонити в Украіні Bmw, одні дибіли іздять!
Відповісти
Краще дибілів заборонити
Відповісти
Ти зароби на неї ,бідоття!
Відповісти
Тизаробив?
Відповісти
так. нсмоктав
Відповісти
Жахіття... Кожен із нас міг їхати на цій маршрутці.... Допоки в нашій країні купуються права та їздить п'яне бидло, доти буде шокуюча статистика смертей на українських дорогах....
Відповісти
Водій був у тверезому стані. А щось не так із керуванням, на жаль, може піти у будь-кого.
Відповісти
що могло піти не так у водія БМВ, щоб так розтрощити машину (а якість в них хороша) врізавшись в маршрутку ? там явно було не 60 (навіть при лобовому машина не була б в "гармошку")...
Відповісти
Погоджуюсь. Тим більше шо водый заплатив своїм життям за помилку. А помилки допускаємо ми всі. Так шо не треба судити про те, чого до кінця не знаэш
Відповісти
водій то заплатив життям, але міг і забрати пару трійку життів..
Відповісти
звичайно може піти щось не так, особливо якщо в тебе БМВ головного мозку
Відповісти
ясен пуй, що пішло не так, при розгоні на прямій за 150+, спробуй втримати машину в повороті! Бмв головного мозку - косить волинян
Відповісти
Ці слова до даного чоловіка не стосуються!Тверезий,хороший сімянин,і дуже багато добра робив людям своїми коштами!!!!!
Відповісти
бачте, завдяки сотням інших водіїв склався стереотип, і тепер всіх під одну гребінку стрижуть... і в більшості випадків небезпідставно
Відповісти
Слухай ти...бидло...я знала Сірьожика більше 15 років
І він на цю машину заробив власними силами і розумом
І не був він п'яним...мав прекрасну сім'ю,дружину..чудових батьків і хорошу сестру Аню....я знаю цю сім'ю з дитинства....
Так що якщо не знаєш про нього нічого,закрий рота свого і йди спати...!!!!!!
Відповісти
люди шкода всіх людина в машині була дуже хороша .яка зробила багато добра ((( просто шось пішло не так
Відповісти
Я як тебе вичислю,то в мене на"о"еш!
Діло не в Бмв ,а в порушенні ПДР!Тільки знедолене бідоття може все спирати на марку автомобіля !
Відповісти
але перегляньте декілька сторінко волиньпосту по дтп, і легко кидається в очі одна марка.. не розумію до чого тут гроші
Відповісти
При чому тут бідоття, для тебе стара бмв це признак багатості?
А якщо я їжджу на машині класом вище, чи таким же класом то я всерівно бідоття? Не даремно по народу ходить погана мова на рахунок водіїв даної марки, я не говорю про померлого(нічього про нього незнаю) але всі розуміють навіщо ці машини беруть
Відповісти
Але то коментарі...Страшно за тих людей, які їх пишуть!Ниці й тупі, але багаті! Про що доказуєте?
Відповісти
У людей забагато ненависті один до одного. Добром це не закінчиться.
Відповісти
а ненависть цю породжує неповага один до одного
Відповісти
Третя світова, вже зовсім близько!!!!
Відповісти
От як можна таке говорити? Шо з головою у вас не так, шоб стільки жовчі випльовувати? Це людське життя, про яке ви зневажливо говорите!
Відповісти
Всі хто пишуть про цього водія погане- всі ви бидлоття!!! Знали б ви скільки він добра зробив для дітей сиріт і не тільки... він тяжким трудом заробив на цю машину!!! Таке враження, що всі їздять 60! Тху на вас всіх
Відповісти
йому на тому світі це зарахують, менше будуть жарити в казані із смолою.
Чувак поплатився за власну необережність, крапка. Щоб там хто не сюсюкав про льотчика-зальотчика
Відповісти
самому не бридко таке писати?
він то пішов не в казан з смолою. а ти куди підеш?
Відповісти
А звідки вам знати куди він пішов?
Відповісти
Перше чим писати всяку гидоту, то будь ласка проаналізйье своє життя. Він батько двох дітей є дружина. Сергій завжди топомагав сиротам і будував притулок для інавлідів. Він ніколи нікого не ображав, за це мені дійсо прикро. Він не пив і не курив, він буа християнином. А всі хто осуджує той осоджує себе такою мірою. Нехай Господь вас всі простить. Будьте благословенні.
Відповісти
штунда шолє?
Відповісти
Як аварія, то bmw! Жах. Я кожен день за кермом, і в мене таке враження, що одні придурки на них ганяють, тримався осторонь цієї марки. За кермом цих авто їздять діти 17-20 років- хлопчики, яким наср...ти на людей. Шкода, що якесь маля таке ДТП вчинило, невинність люди постраждали.
Відповісти
Маля? жартівник? Цьому чоловіку було за 35, він батько двох дітей(якщо в тебе є зір, прочитай вище) людина була віруючою, християнином, робив добро і зробив добро не одній людині, а ти не знаючи, пишеш не зрозуміло що.
Відповісти
Семенюк Сергій ?!
Відповісти
Якою б хорошою людиною не був, але він добряче порушив ПДР. Перевищив швидкість .. і в перший поворот теж по зустрічі увійшов. Одне добре що з маршутного таксі всі живі ...а могло бути і б гірше...ще б якась сім'я залишилася без рідних...
Відповісти
Причому тут марка авто і для чого ваша дурна мова? Люди купують авто типу БМВ і дорожче, не для того щоб їздити 60км/год. Так склались обставини і кожен з вас (коментуючих) маючи таке авто міг би потрапити в таку ситуацію. В ДТП Загинула людина, в таких постах взагалі коментрі зайві, краще б їх просто вимикали на самому сайті!!!!
Відповісти
як це так, купують не для того щоб їздити 60км/год? а для чого купують? купуючи дороге авто правила водіння змінюються? для фольцвагена - 60, для мерса- 100, для ламборджині 170? одумайтесь, шановний
Відповісти
дурню, це потужна, задньоприводна тачка, і кожному другому за кермом свербить в дупі натиснути на газок, а закінчується у всіх +- однаково, стовп\дерево\відбійник\зустрічний транспорт
Відповісти
Це був дуже хороший чоловік. Йому було 35.Він зробив велику кількість добра для сиріт, інвалідів, простих людей. І тому перш ніж писати вище сказану дурню, це я лише про деяких, то будь ласка задумайтесь.В мене просто серце розривається за цю трагедію хоч дуже близько його не знав.
Відповісти
Тупоголові полішуки, чому ви пишете про водія БМВ, а не про свого собрата - полішука водія маршрутки. 90 % аварій в місті з вини водіїв маршрутного таксі, тому, що вони тупі,безграмотні,Наглючі паолішуки. І вчора,коли б не наглість водія маршрутки, біди можна було б уникнути.
Відповісти
винен водій маршрутки який вилетів на зустрічку перевищивши швидкість?? гостроголовий міщанин, ти думаєш що пишеш?
Відповісти
ще один мудак, який виправдовує холодного мудака, що вилетів на зутрічку і розмазав свого баварського корча
Відповісти
Ви мене вибачте, але водій маршрутки все зробив як требаю Я йому дуже вдячна, що він не звернув в сторону, а то не знаю чи були б я і моя сімя зараз в дома! Велике вам спасибі. Сімї загиблого співчуваю. все таки це був чиїсь чоловік і батько!
Відповісти
І причому тут водій марш.таксі.Водій авто грубо порушив ПДР і на жаль загинув,залишивши дітей сиротами.То чия в цьому вина.
Відповісти
шоб всі інші учасники живі залишились. бо фото з середини маршрутки доволі моторошне.. люди власною вагою стільці вперед повиламували.
моліться за людей, а не поливайте брудом один одного (вже нічого не зміниш). бережіться і поважайте правила, вони створені для нашої ж безпеки..
Відповісти
Адміни, відключіть будь ласка коментарі. Не можливо це все читати. Який вінегрет в людей у головах, жах.
Відповісти
Про водія не буду нічого писати - земля йому пухом. Щодо інших коментаторів - Я просто в шоці з наших людей.... Одні винуватять водія маршрутного таксі, інші плюються жовчею бо хтось мав круту БМВ.... це якась жесть. Пащенко - вимкни коментарі
Відповісти
Немає совісті в людей, таких людей як Сергій на жаль обмаль, люди будьте розумнішими якщо не знаєте обставин, краще не пишіть
Відповісти
tak napyshit` obstavuny.. nespravne avto?
Відповісти
Живу близько,постійно йдуть на обгон на сліпому повороті!!!!як дорогу зробили кожних 3місяці аваріі на цьому участку....але вони й далі гонять а на переході ще й махають куди йдеш?!! Смішно до сліз....
Відповісти
Бачила цю аврію на власні очі...жахіття..пролетів повз нас як торпеда.Не можу і не хочу нічог говорити про водія..але те що він гнав понад 100..факт.Пару секунд і він готовий..просто страх..людину шкода...
Відповісти
Навіщо ображати людину яка вже нічого не зробить не вибачиться нічого да він винний у цій жахливій дтп але навіщо а дебіли ті які так пишуть я знав цього хлопця він непив і нічого не вживав взагалі у нього залишилось двое маленькі діток нема чого ображати його
Відповісти
розділяю вашу думку, що не варто ображати. але з іншого боку може пише хтось хто постраждав в цій аврії чи родич тих людей.. тому ці емоції можна зрозуміти також
Відповісти
Ще близько 22-00 сталось ДТП на Соборностi, поворот на Чорновола, хтось щось чув ?
Відповісти
Зайшла сюди зараз. 46 !!! комментарів !!!
Люди, схаменіться, не можна бути такими злими, жорстокими. Україна починається з кожного з нас. А читаючи всі ці коменти, складається враження, що ви не люди, а вовки, готові з’їсти одне одного ((( Ну не можна ж так. Згадайте, що ви люди, а не тварюки((((
Відповісти
не розумію чому так налетіли на людей . що пишуть.що винен водій вмw?!
так співчуваю близьким за втрату
але людина їхавши з такою швидкістю не лише себе наразила на небезпеку. а й інших людей
добре. що в маршутці не було летальних випадків. а якби сталося і що матерям і дітям було б від того якою людиною був водій?!
на Рівненькіській вчора 3 мотоцикліста як бжик пролітали. то вони як в когось заїдуть. теж будемо писати а вони ж були такі хороші???
в нас люди летять завжди кудись і не думають про сторонніх людей. що не одні можуть піти на той світ а потянути за собою багато інших житті
будьте обачними і цінуйте життя кожного
Відповісти
Ото нема чого спішити. Такі от наслідки. Розумію , драйв швидкість. Це все призводить ось до таких ситуацій. Нагадаю : " Водії будьте взаємовічливими на дорозі".
Відповісти
Що ви несете??!! Влупитись так в маршрутку? Щось його віруюче становище не заборонило розігнати машину та спричинити аварію... Факт на лице. Водій винний , нажаль він цей урок не візьме...
Відповісти
Нікчемні ви всетаки люди. Це винний наш такий менталітет і зле серце. Я не знав водія цього....так він зробив дурницю перевищивши швидкість незабезпечивши собі ж самому безпечного маневру...але ви, "люди", просто нікчемні...це приклад для кожного із нас, а ви обсираєте того, хто вже нажаль і вибачитись не може....кожен із нас робить багато дурниць і помилок, робить багато зла іншим людям...а люди, які пишуть такі різко негативні коментарі, як правило і є тими людьми які і негативно налаштовані стосовно інших людей. Замовкніть краще, водія ж ніхто не оправдовує. Кожен несе сам за своі помилки. Над всіма нами є Бог. А стосовне БМВ, то я взагалі "поражаюсь"....при чому тут ця машина? Скільки мудаків на "жигулях" ви незнаєте???
Відповісти
І взагалі, в маршрутці іхали близкі мені люди, які могли теж загинути, як і ваші рідні. Але ж я не виливаю бруд на водія. Є різниця між нанесенням умисноі шкоди і між нещасним випадком.
Самолюбиві егоісти. Задумайтесь над своім відношенням до людей, бо ніхто з нас незнає коли і як прийде його кінець...неважливо чи тебе хвороба забере чи зб'є машина...все вже наперед визначено для кожного із нас
Відповісти