вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Погодинна програма фестивалю «Бандерштат-2017»

Погодинна програма фестивалю «Бандерштат-2017»
Сьогодні на межі Луцька і села Рованці стартує фестиваль "Бандерштат-2017".

4 серпня на полі між міським пляжем та північним краєм села виступатимуть перші учасники трьох сцен та інших локацій фесту.

ДИВИТИСЯ ФОТО З ПІДГОТОВКИ ФЕСТИВАЛЮ

"Бандерштат-2017" триватиме до 6 серпня.

На головну сцену фесту вийдуть такі гурти: Антитіла, От Вінта, Бумбокс, Скрябін, Фіолет, Воплі Відоплясова, Тартак, O.Torvald та інші.

ПОГОДИННА ПРОГРАМА ФЕСТУ ТАКА (можливі зміни):


ГОЛОВНА СЦЕНА

П’ятниця, 4 серпня 17:15 – 18:15 Ті, що падають вгору
18:15 – 19:15 Merva
19:15 – 20:15 Тінь Сонця
20:15 – 21:15 Без Обмежень
21:15 – 22:30 OT VINTA
22:30 – 00:00 Антитіла

Субота, 5 серпня
17:00 – 17:40 Натоліч
17:40 – 18:20 Патроничі
18:20 – 19:15 Arlett
19:15 – 20:15 Жадан і Собаки
20:15 – 21:15 Фіолет
21:15 – 22:30 Скрябін
22:30 – 00:00 Бумбокс


Неділя, 6 серпня
17:00 – 17:05 MYBEST GIRLS TEAM
17:05 – 18:00 Флайzzzа
18:00 – 19:00 KARNA
19:00 – 20:00 Epolets
20:00 – 21:00 O.Torvald
21:00 – 22:30 Тартак
22:30 – 00:00 Воплі Відоплясова
00:00 – 00:10 MYBEST GIRLS TEAM


URBAN STAGE

П’ятниця, 4 серпня
15:30 – 16:15 MOTANKA
16:15 – 17:15 Fitz Roy
17:15 –18:15 Cherry-merry
18:15 –19:15 AZATHOTH CIRCLE
19:15 – 20:15 Безодня
20:15 – 21:15 Серцевий Напад
21:15 – 22:15 Dead Like Juliet

Субота, 5 серпня
16:15 – 17:15 Бордюр
17:15 – 18:15 Roll Models
18:15 – 19:15 Брем Стокер
19:15 – 20:15 Hell:on
20:15 – 21:15 Septa
21:15 – 22:30 All Faces Down


Неділя, 6 серпня
16:15 – 17:15 Walls Planet
17:15 – 18:15 Мольфа
18:15 – 19:15 ZATOCZKA
19:15 – 20:15 Lack Of Loud
20:15 – 21:15 Fontaliza
21:15 – 22:30 Braincoats


ТИХА СЦЕНА

П’ятниця, 4 серпня
16:15 – 17:15 Очеретяний кіт
17:15 – 18:15 Женя і Катя
18:15 – 19:15 SWEETLO
19:15 – 20:15 Tik Tu
20:15 – 21:15 5 Vymir
21:15 – 22:30 Крихітка
00:30 – 02:00 Anatoly Tapolsky

Субота, 5 серпня

15:45 – 16:30 Циферблат
16:30 – 17:15 Oskar Wild
17:15 – 18:15 Олесь Целюх
18:15 – 19:15 Колір
19:15 – 20:15 Latexfauna
20:15 – 21:15 ПНД
21:15 – 22:30 Vivienne Mort

Неділя, 6 серпня
17:15 – 18:15 Кімната Гретхен
18:15 – 19:15 Zapaska
19:15 – 20:15 Akute
20:15 – 21:15 Panivalkova
21:15 – 22:30 Один в каное

00:00 – 00:45 Ціна Ритму
00:45 – 01:30 Змій Львівський
01:30 – 02:30 DJ Hobbit & DJ Isam


ГУТІРКИ

П’ятниця, 4 серпня
12:00 - Енвер Бекіров
12:45 - Меценати для солдата
13:30 - Яна Зінкевич
14:15 - Вахтанг Кіпіані
15:00 - Анатолій Тапольський


Субота, 5 серпня
12:00 - Андрій Бродецький
12:45 - Уляна Супрун
13:30 - Юрій Митрофаненко
14:15 - Микола Давидюк
15:00 - Макс Кідрук
16:00 - Іван Малкович

Неділя, 6 серпня
12:00 - Зустріч з ветеранами УПА
12:45 - Презентація проекту РІД
13:05 - Календар заходів НПВ Співпраця-2017
13:30 Олег Скрипка
14:15 - Андрій Демчук
15:00 - Павло Шеремета
16:00 - Роман Скрипін



ДИТЯЧЕ МІСТЕЧКО


4-6 серпня
12:00 – 13:00 – Створення рухомої ляльки з сіна;
12:00 – 14:00 – Вальдорфська галявина;
12:00 – 18:00 – Настільні ігри;
12:00 – 13:00 – Іграшка з фетру «Пташечка»;
13:00 – 14:00 – Півник з соленого тіста;
13.00 – 14:00 – Сучасний малюнок;
13:00 – 15:00 – Аеродизайн;
14:00 – 15:00 – Петриківський розпис глиняної підвіски;
14:00 – 15:00 – Прикраси в етностилі;
14:00 – 15:00 – Майстер-клас від спортивного клубу козацьких бойових мистецтв «ГЕРЦЬ»;
15:00 – Зустріч з патрульними поліцейськими;
15:30 – 16:30 – Ліплення свищиків з глини;
15:00 – 16:00 – Кулон «Соняшник»;
16:00 – 17:00 – Скульптура з сіна;
16:00 – 17:00 – Українська іграшка;
16:00 – 17:00- Лялька-мотанка;
16:00 – 17:00 – Плетіння браслета виживання;
17:00 – 18:00 – Біотату;
17:00 – 18:00 – Повітряні забавки;
17:00 – 18:00 – Рухливі ігри з пластунами.



СПОРТ

П’ятниця, 4 серпня
14:00 – Денний квест «Sunny quest»

Cубота, 5 серпня
8:00 – Йога
9:00 – Ранкова руханка
10:00 – Футбол
23:30 – Нічний квест «Night horror quest»

Неділя, 6 серпня
8:00 – Йога
9:00 – Ранкова руханка
10:00 – Волейбол
15:00 – Змагання з армреслінгу

Впродовж трьох днів – стрільба з лука, армреслінг, дартс.


ЛІТЕРАТУРНІ РАНКУВАННЯ

Субота, 5 серпня
9:30 – Театр «Шарж»
10:00 – Іра Цілик
11:00 – Артем Чех

Неділя, 6 серпня
10:00 – Павло Коробчук
11:00 – Олена Герасим’юк


BANDER NIGHT CINEMA

4-5 серпня
00:10 – «Крим, як це було». «Сильніше, ніж зброя». Короткометражки від ВАВИЛОН’13
03:20 – «Смертельно живий»

5-6 серпня
00:10 – Буктрейлер Макса Кідрука
00:20 – короткометражки від «Молодії»
01:40 – «Незгасимий вогонь Холодного Яру»
02:10 – «Гніздо горлиці»

6-7 серпня
00:20 – документальний фільм «Мустафа»;
02:05 – короткометражки від «Ukraїner».


РІЗНЕ

4-6 серпня
18:00 – показ колекцій від ТМ «Едельвіка»
23:00/01:00- нічна екскурсія Луцьком
5- 6 серпня
10:00 – пішохідна екскурсія Луцьком
11:00 – велоекскурсія Луцьком
Впродовж дня – велопрокат, ярмарок майстрів, екскурсія на волинянці
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.