Розповіли, як у Ковелі ліквідовуватимуть ветсанзавод

Розповіли, як у Ковелі ліквідовуватимуть ветсанзавод
У вересні-жовтні місто отримає 17 мільйонів гривень, виділених з державного бюджету на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої діяльністю ветсанзаводу.

Про це інформує прес-служба Ковельської міської ради.

На виконання робіт у вересні надійде - 5 млн. 100 тис. грн. та у жовтні - 11 млн. 900 тис. грн.

Наразі очікують, що у найближчі дні Міністерство фінансів спрямує на Волинь перший транш – понад п’ять мільйонів. Як тільки вони з’являться на розрахунковому рахунку ОДА, їх передадуть в розпорядження міської ради.

Розроблені основні заходи щодо ліквідації екологічного лиха, які до кінця нинішнього року необхідно виконати, а отже і освоїти призначені на це фінансові ресурси. Розпорядником коштів визначено управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради. Контролюватиме весь процес заступник міського голови Андрій Товстига.

Сьогодні відбулася нарада за участю міського голови Олега Кіндера, заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука, посадових осіб виконавчої влади області і міста, окремих служб, потенційних підрядників стосовно організації і проведення комплексу робіт.

Як зазначив Олег Кіндер, передбачено підготувати ємності, здійснити їх обвалування, де зберігатимуться і компостуватимуться відходи тваринного походження, спорудження до них під’їзної дороги, влаштування водогону, виконання санітарно-епідеміологічних заходів.

Аби пришвидшити забезпечення мешканців мікрорайону Ковеля-2 якісною питною водою, Олег Олексійович переконаний, що проект необхідно втілювати одночасно в три етапи: прокладати водогін від станції другого підйому до свердловин; від свердловин до мікрорайону Ковеля-2; будувати вуличні мережі. Щодо водопостачання до будинків, то мешканці мають особисто визначити свої плани і наміри, адже на це використовуватимуть свої кошти. Аби зменшити витрати людей, біля садиб будуть встановлені колодязі та фланці.

У цьому контексті Сергій Кошарук запропонував створити групу з активістів, представників водоканалу, аби зустрілися з кожним господарем і протокольно зафіксували його бажання щодо приєднання до централізованого водопостачання.

У ході розмови акцентувалося на специфіці робіт, їх термінах, порядку фінансування, нагляду за переміщенням тваринних решток, проблемних аспектах. Протокольно зафіксовано ряд організаційних доручень.

Після наради підрядники у супроводі відповідальних працівників міської влади виїхали на об’єкти, щоб оцінити ситуацію, свої можливості, аби прийняти рішення, за які об’єми вони візьмуться.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.