Докаталися: атракціони з луцького парку продають. ФОТО

Докаталися: атракціони з луцького парку продають. ФОТО
Атракціони, що знаходяться у луцькому центральному парку, виставили на продаж.

Оголошення з'явилося на популярному ресурсі розміщення безкоштовних оголошень OLX.

Так, найдешевші гойдалки можна придати за 2 тисячі доларів, а найдорожчий атракціон за 20 тисяч умовних одиниць.

Всього на продаж виставили вісім одиниць. Оголошення опублікували ще 17 травня.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І хто цей іржавий металобрухт купить?За коники правлять як за непогане авто.Добре,що сіно не їдять.
Відповісти
А на місці атракціонів побудувати 9 поверхівки.Міську раду теж продати,не депутатів,ті вже всі продані,і теж побудувати 9 поверхівки на тому місці.
Відповісти
пофік, і так вони давно не актуальні... тільки чи зможуть вони мотлох продати цей... було б добре якби продали та облагородили за ті кошти парк... проте такого ніколи не буде, якщо продадуть - вкрадуть.
Відповісти
депутатов в рабство здать...
а качель в принципі не шкода.
ресурс вийшов давно.
так і до біди недалеко.
якось так.
Відповісти
Каруселі-здається це слово викликає позитивні і радісні емоції..але ні..привезли донечку 5років покататися цієї весни,, дитина мріяла, чекала.а тут суцільне розчарування! Багато що не працює, фарба облущена,трава по коліна,доріжок нема..на кожну карусель чергу потрібно збирати щоб було по 5дітей в трачаєттся час,і бажання там кататися..а ті ракушки то взагалі не знаю що.. не слідкують,не попереджають..хто що має туди іти..в нас там донька чуть невилитіла з відтинку..дитина кричала трусилися,плакала..ніхто не зупинив карусель!доки не вийшов весь час.. одним словом ,жах..
Відповісти
А чого ви бідкаєтеся? Карусель із захоплення влади в Луцьку гойдає ціле місто!
Фарба облазить, метал ржавіє, ось ось все рухне, нате вам стіль тенісний, як в пнг-понг не пограєте, то буде на чому півлітру розпити.
Радійте лучани, "благодєтелі" з вами...
Відповісти
Чому ви так все вирішили?
Можливо вони просто хочуть продати старе-та закупити нове
Відповісти
А Ви вірите,що замість цого мотлоху щось постане нове?
Відповісти
Вальс??? А кататися на чому???
Відповісти