На Волині позбиткувалися над білбордом із Тимошенко

На Волині позбиткувалися над білбордом із Тимошенко
У селі Павлівка Іваничівського району невідомі позбиткувалися над білбордом про презентацію "Нового економічного курсу" від Юлії Тимошенко.

Про це у своєму Facebook написав депутат Іваничівської районної ради Сергій Недбайло.

Білборд зазнімкували 15 вересня. На ньому очі Тимошенко замалювали червоною фарбою.

"Хтось категорично не поділяє напрямку Нового курсу Юлі. Або хтось просто довбень", - написав Недбайло.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ніякої юлі. Вона підстілка Путкіна. Назад її на нари. Стара злодіїка. Криса
Відповісти
вже обісралась з газовими угодами і хоче повторити?
Відповісти
Продажна шкура, звідки гроші на рекламу?
Відповісти
Тільки Юля тільки перемога . Пора вже цих бариги прибирати
Відповісти
Тисошенко - це політична і не тільки, шльондра. Скільки можна топтитсь на місці обираючи кожного разу оде і те саме?!
Систему зламати можна молодими і незаангажованими, досить політичних пенсіонерів!
Відповісти
Новий курс з пенсіонерами та ворюгами з минулого життя. Можно триллєр знімать як Україну гвалтують та обкрадають. Така ж ворюга ще за часів кучминських.
Відповісти
Люди довели на прикладі,як вони бачать Тимошенко президентом.І так по всій Україні.
Відповісти
Юля відпрацьований матеріал,гумос.тільки на свалку.
Відповісти
Ніяк людей не можна навчити ,все хочуть наступити на ті самі граблі ,ніяких Юль ,Порошенків ,Бойків ,Медведчуків і іншоі прокацапськоі погані .ЛЮДИ ПЕРЕСТАНЬТЕ БУТИ БИДЛОМ .
Відповісти
Прибирите вообще бигборди этой твари я на их смотреть не могу наши хлопци гинуть каждый день а эта тварь по всей Украине висит!!!
Відповісти