Луцьк оточать хрестами. ФОТО

Луцьк оточать хрестами. ФОТО
На двох в'їздах до Луцька встановили поклонні хрести.

Їх освятив митрополит Волинський і Луцький Ніфонт разом із вірянами Української Православної Церкви Московського патріархату, - повідомили у прес-службі єпархії.

Хрести встановили на вулицях Дубнівській та Ковельській.

Час обрали не випадково, приурочивши до Хрестопоклонного тижня Великого посту.

На цю справу отримали всі дозволи — Луцької міської ради, прилеглих сіл, і навіть Києва, бо деякі дороги — державного значення.

Наступного тижня поклонні хрести мають встановити на шляхах на Володимир-Волинський, Львів і Рівне.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: церква
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
правильно. молодці. віра повинна бути в кожному серці
Відповісти
Exaboto, де ти? Давай організуємось, піідемо і зрубаємо. :)
Відповісти
Не провокуйте сатаністів, Чи ви теж такий?
Відповісти
Ні, до прихильників сатани я не належу. Я просто прихильник думки, яку висловив ще Шекспір: пекло порожнє, всі дияволи тут.
Відповісти
що, хворий православієм мозок не розрізняє поняття сатанизму і атеїзму??? Хоча, як тут нещодавно писав користувач "ура", якби прийшлось вибирати між двох зол - я б обрав сатанізм, адже ми всі живемо по його принципах (і ви також). Втім, звідки вам про це знати якщо ви не читали сатанинську біблію, втім як і звичайну.... Бігом вчить матчасть невежа!
Відповісти
нащо таке тут пишеш? на мило якшошо :)))))
Відповісти
Мила вашого не знаю. Але руки вже чухаються, подражнити фанатиків. Не люблю фанатиків. Особливо релігійних.
Відповісти
Руйнувати - це напевне не правильно. Але і ліпити де попало свої обєкти не краще. Я байдужий до релігії, але не можу заперечити, що деякі релігійні споруди захоплюють архітектурною красотою. А у нас ставлять "аби було"!!! Церква навпроти школи №4 яскравий приклад. Тепер ці хрести... Можна ж щось звести, що може зацікавити не тільки релігійним наповненням, а й естетичним.
Відповісти
Ці хрести ображають мої почуття. Я маю право жити у світській державі.
Відповісти
Не розумію для чого це. Значно більше подобаються прикарпатські каплички, які гарно і скромно побудовані. І привабливі з естетичної точки зору.
Тут же звели величезний деревяний хрест, який буде гнити років 10-15. Та й в такому місці де ніхто і доглядати не буде. Піар???
Відповісти
це типу - да благословить вас б_г, перед вїздом в цю клоаку під назвою Луцьк :))))
Відповісти