Скандал у місті на Волині: п'яні неповнолітні дівчата чіплялись до людей. ВІДЕО

Скандал у місті на Волині: п'яні неповнолітні дівчата чіплялись до людей. ВІДЕО
У Нововолинську біли стадіону на місцевого ринку трапився скандал.

Про це повідомляє видання Радар.

Серед білого дня захмелілі дівчата чіплялись до людей.

Котрась із жінок, що торгують у контейнерах, викликала поліцію. А правоохоронці, які прибули на місце інциденту зазначили, що затримати й доправити у відділок без присутності їхніх батьків вон не можуть.

Обуренню підприємців не було меж.

УВАГА! На відео присутня нецензурна лексика.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Срана провокаторша!
Відповісти
Будущие матери? Будущее Украины? Шок. Мне страшно за своих детей и внуков.
Відповісти
Дивно себе поліціянти ведуть - затримання можливе без проблем, особа не повідомляє про себе нічого, вік не встановлений, особа не встановлена - затримання і у відділок, перебування в стані алкогольного сп*яніння в громадському місці поєднане з нецензурною лайкою та нападом на людей.
Це справді поліція?? Голову в плечі сховав і бігає як курка, кашкетом махає! Замість того, щоб припинити правопорушення, почав лізти до потерпілої.
Зе...
Відповісти
Ну так наркостолиця ж, шо з них взяти)
Відповісти
Наша "нова" імпотентна поліція)
Відповісти
В штатах би віддубасили і штраф такий впаяли,що більше б не хотілося...
Відповісти
Поліція діяла в межах законодавства.Неповнолітніх осіб вони не мають право затримувати.Якби ця жіночка не провокувала своїм телефоном дівчат,не получила б.Вона казала,що в неї дочка також такого віку),вона ж не знає чим займається дочка її )Всі діти дома добрі і порядні.
Відповісти
Тупі, необізнані копи!
Відповісти
До коментаря Люди, цікаво якби тебе неадекватна малолітня вівця обматюкала а поліція замість того щоб приструнити називає провокатором і вішає всіх собак на тебе що б ти робила?
А знімати має законне право, особливо таких імпотентів в погонах.
Відповісти
Тебе вбивати будуть, а поліція скаже " Біжіть звідси , не провокуйте малолітнє п"яне бидло " . Ще й забороняють знімати в громадському місці ...ШОК
Відповісти
п,яне зачаття-бидлоття
Відповісти
Неповнолітніх затримувати поліція має повне право, адмінпротокол складають на батьків, за певним виключенням і при затриманні неповнолітніх поліція зобов'язана повідомити батьків чи осіб, що їх заміняють, про що також зазначити в протоколі затримання.
Вчить поліціянтів діяти за законом, а не перекладати з хворої голови на здорову.
Відповісти
Дуже цікаво,одних дітей алкашів не мають права забирати,а інших двох та я дітей забирають у відділок,бо вони вийшли з плакатами. Порекомендую тій жіночці,яка знімала на відео,щоб поширила це відео у фейсбуці, нехай вся Україна подивитися,а ще краще,коли батьки на своїх дітей подивляться з іншої сторони.
Відповісти
За цими малолітками кпз плаче, поліції ганьба.... зніміть форму і не позортеся...для чого усі ми прості люди платимо податки? Щоб потім отака обкурена малолітка прирізала когось, а ви затримати не маєте права!
Відповісти
Садити таких малолітніх алкашок!!!!!
Відповісти