У Києві хлопця побили за те, що розмовляв українською. ВІДЕО

У Києві хлопця побили за те, що розмовляв українською. ВІДЕО
Громадського активіста Євгена Парфьонова побили, бо він розмовляв українською мовою.

Про це заявив сам потерпілий у відео, яке розміщено на YouTube, - пише Українська правда.

Парфьонов розповів, що близько 5:00 біля магазину "Сільпо" на вулиці Гната Юри він спілкувався з товаришем по телефону українською мовою, коли до нього підійшли 6 чоловік спортивної тілобудови віком близько 25 років.

"Мені сказали: "Що, офігенний націоналіст?". Я сказав: "Так" і отримав удар в обличчя", - розповів хлопець про початок конфлікту.

За словами Євгена, один з нападників його бив, а інші стояли навколо й прикривали.



Водночас Тамара Шевчук, яка навідала Євгена в лікарні, написала на своїй сторінці в Facebook, що в нього діагностували дві тріщини в черепі, струс мозку, зламану щелепу, порізану руку, також хлопець не бачить на ліве око.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: мова
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зграя звірі, по одному вони ніхто....
Відповісти
Интересно, что делал этот "мученник" в 5:00 утра на улице и по телефону говорил с себе подобным.И впрямь таки в 5:00 по улице ходят ищут ему подобных чтобы морду побить. Полнейший бред.Люди откройте глаза кто у нас "активисты" бездельники,трутни и уроды.
Відповісти
блін, в Києві люди на роботу в такий час йдуть, а тим більше якщо далеко живуть..., ти!
Відповісти
Чего это мы такие злорадные.ненависть так и прет .Человека избили, а мы ехидненькие вопросы задаем.А если тебе завтра просто так навешают,то может вправят твой мозжечек.Открой глаза, включи мозги и будь человеком
Відповісти
Похоже он уже ни когда не будет человеком.
Відповісти
Ригоанали мітингують проти того чого нема.Ще й людей виганяють.Краще б економікою зайнялися.
Відповісти
Це звичайна провокація. Я мешкаю в м.Києві, розмовляю з друзями на різних мовах (на російській та на українській) за це ще нікого били. А вот коли розмовляєш на російській буває таке, що підлітають "знатоки". Мабуть його били за щось друге, а не за мову
Відповісти
це фантастика.... сама не раз в свою сторону чула,хоча живу в Луцьку образи на рах. укр. мови!!!
Відповісти
Так может пора перестать оглядоваться на вшивую рашку, и ввалить по полной оккупантам?
Відповісти
Хлопці, видумайте причину соліднішою. Це вже приїлось...
Відповісти
Таку наглу морду не гріх і побити...
Відповісти
Дурню, твоя морда може комусь не сподобатись теж...
Що робити будеш проти шістьох?
Відповісти
Іф ю гоінг ту Барщаговка))).... отак)))
Відповісти
ВОЗМОЖНО,Морду набили до 5-ти утра,а к 5-ти утра у мужика "горели трубы"дали червонец на похмелье и сфотографировали.ВОТ ВЕСЬ СКАЗ ИЗБИЕНИЯ?
Відповісти
БОЕВИКИ ПАРТИИ РЕГИОНОВ-ФАШИСТОВ ТИПА ГИТЛЕР-ЮГЕНД УСТАНАВЛИВАЮТ СВОИ ПОРЯДКИ В УКРАИНЕ.
Відповісти
Він же сам сказав, що НАЦІОНАЛІСТ (фашист). Так що ви хочете. Фашистів треба не тільки бити, а й знищувати. А втім, все це брехня по-українському.
Відповісти
А разве националист - зто фашист? Вот НАЦИСТЫ -ЭТО ДА
Відповісти
Бабушка = комуніст = фашист. Це визнав весь світ.
Відповісти
Били потому, что он быдло, а не потому, что он говорит украинской. Он просто не понял, за что его били.Это пиар быдла за чужую для большинства людей мову.
Відповісти
А з чого ти взяв що він бидло. Тоді ти кацапське бидло. Саме натуральне. Якщо ти думаєш, що той хто розмовляє українською мовою меньше, то ти ще неграмотний. Тому, що російськомовне населення проживає в Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі і Харкові в Криму, а решта україномовне населення. Тому вчи матчастину неграмотний.
Відповісти
Били потому, что он быдло, а не потому, что он говорит украинской. Он просто не понял, за что его били.Это пиар быдла за чужую для большинства людей мову.
Відповісти
ОПЯТЬ РАЗДУВАЮТ ПЛАМЯ , ПРОТИВ РУССКОЯЗЫЧНЫХ.
Відповісти
Прийняття закону про "спеціальний паполизний язик", повністю корумповані державні органи, будь який захист інтересів нороду та самого народу України, насильство над жінками, побиття МВС затриманих, а то і вбивства в застінках міліції, покривання протизаконих дій домбасівської,а треба (дом-бісівської),групировки. Ось і все, що несе нам влада.Давайте стежити, чи знайдуть дебілів москальськой ідеології, чи їх спеціально завезли до України.
Відповісти
Прикро і стидно ,що Українців Пі...ть на своїй землі!!!
Влада в УКРАЇНІ (Жидо -москальська)
а Українці для них , просто тупе стадо баранів ,яке якось там існує ,і деколи пльонтається під ногами!!
А коли ПОВИЗДИХУЄ АБО ПОВИЇЖАЄ ТО ,вони запустьть сюди (китайців ,вєтнамців або африканців)
Відповісти
Стидно перш за все нам УКРАЇНЦЯМ!!!
Що ми, самі себе ,не можемо захистити, у себе на УКРАЇНІ!!!
Відповісти
Президент УКРАЇНИ-НЕ УКРАЇНЕЦЬ
ПРЕМЄР МІНІСТЕР УКРАЇНИ-НЕ УКРАЇНЕЦЬ
ВЕРХОВНА РАДА на 70% не УКРАЇНСЬКА.
ХТО БУДЕ НАС ЗАХИЩАТИ???? НА УКРАЇНІ!!!
ПОЛЯКИ МАЮТЬ ПОЛЬЩУ-ПОЛЬСЬКУ.
РОСІЯНИ РОСІЮ РУСКУ,
А УКРАЇНЦІ -УКРАЇНУ МАЮТЬ ,НЕ УКРАЇНСЬКУ!!!
Відповісти