У семи волинян підозрюють COVID-19

У семи волинян підозрюють COVID-19
За останню добу на Волині не зафіксували жодного випадку коронавірусної інфекції.

Про це інформує ОДА.

Всього станом на 10.00 28 березня 2020 року у Волинській області зареєстрували 2 випадки COVID 19, які підтверджені методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР).

З підозрою на коронавірусну інфекцію в області – 7 осіб.

Зразки біологічного матеріалу від даних осіб направлено на дослідженні у референс-лабораторії ДУ «ЦГЗ МОЗ України» м. Київ для проведення лабораторних досліджень.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Для чого відправляють у Київ якщо в нас є сучасна лабораторія? Чи Волині не дістались тести і реактиви для досліджень? Чому правду не говорять і затягують час тими відправками до Києва?!
Відповісти
Випадок з дитиною відразу дослідили, а інше все у Київ відправляють? Кажіть людям правду!
Відповісти
І далі до столиці.Де тест-системи?Що будете робити далі?Часу вже немає.
Відповісти
Скільки будете брехати про двох хворих? Кажіть людям правду, щоб народ усвідомлював небезпеку, щоб не тинялись без толку вулицями міст і сіл... бо ж чого сидіти вдома, коли у нас все прекрасно... Ваше замовчування реальної ситуації вилізе всім боком...
Відповісти
З кажіть, що з пані Духневич???Чого замовчується інформація???МОЗ знає, що головна лікарка перебувала в контакті з працівниками???
Відповісти
Духннвич вчинила дуже професійно!!! Наразила на небезпеку пів луцька. нахабність і безвідповідальність!
Відповісти
Не мовчіть, бо буде катастрофа!!!
Відповісти
Доброго дня володію інформацією про те що головний лікар луцької міської клінічної лікарні Духневич лариса петрівна хвора на коронавірус. Даний факт замовчується на всіх рівнях у місті луцьку. Духневич протримали 2 тижні в реанімації луцької міської клічної лікарні. Без відома працівників і медперсоналу. Духневич контактувала з багатьма лікарями. 25 числа духневич забрали в Київ. Спецзасобів захисту ніхто не мав, до сьогодні персоналу не видають антисептиків, маски марлеві саморобні, миють хлоркою, дезінфекцію ніхто не проводив!!!
Відповісти
Як же бісять оті голі мавпи із золотих кліток, що назбирали багато папірців з відносною цінністю і манією безсмертності.
Відповісти
Є інформація що в Луцьку 67 випадків зараження.
Люди не вірте нікому оберігайтеся як можете , ви самі себе тільки спасете владі ви не потрібні!
Відповісти
Звідки інформація? Приймали результати?
Відповісти
є інформація про 2 випадки в м. Ковель (інфа не перевірена, але має високу ймовірність)
Відповісти