вхід реєстрація

У Луцьку відкрилась виставка абсурдного мистецтва. ФОТО

У Луцьку відкрилась виставка абсурдного мистецтва. ФОТО
У Луцьку відкрилася персональна виставка луцької художниці Небо Міріам (на фото) під назвою "Масло на стінах" - це сім картин художниці, створених протягом останніх трьох місяців.

Для створення цих робіт художниця використовувала олійні фарби та акрил.

Відкриття виставки відбулося у понеділок 12 серпня у кав'ярні "Druzi forever".

"Всі роботи об'єднані тим, що створювались протягом останніх трьох місяців. Вони дещо абсурдні і напевно абсолютний зміст робіт мені не відомий. Якщо віднести цю серію робіт до якогось конкретного стилю, то швидше за все це суміш поп-арту та магічного реалізму" - розповідає авторка.



Художниця розповіла про тематику кожної з виставлених робіт.

Картина під назвою "Море" розповідає, що для великої риби навіть море замале. Іншими словами - це картина про великі людські амбіції.

«Море»
«Море»


"Водопад" - своєрідна гра слів. Чому звичайна каналізаційна труба не може бути водоспадом, адже вода теж з неї спадає?



"Чорна діра" - це космічна Чорна діра, яку я відтворила у вигляді стічної дірки в раковині. Тому що принцип роботи у них однаковий - засмоктувати по спіралі все, що туди потрапляє.

"Без назви" - робота з голубами, які вилітають з каналізаційного люку - проекція на наше сьогодення. Перебуваючи у бруді, ми повинні залишатись чистими.

«Без назви» (ліворуч) та «Чорна діра» (праворуч)
«Без назви» (ліворуч) та «Чорна діра» (праворуч)


"Полуничне морозиво" - я вважаю, що тварини довершені. Водночас їх можна вдало доповнювати з іншими об'єктами, власне що я і зробила.



"Затемнення" - розбита лапма означає затемнення.



"Міккі Маус" - попри те, що на картині зображені мертві мухи на фоні Місяця, я вбачаю у цьому Міккі Мауса.



За останній рік це вже четверта персональна виставка художниці у Луцьку. Три з них відбулися у кав'ярнях.

Загалом в активі Небо Міріам є вже біля двохсот робіт. Частина з яких створювалась на продаж, інша частина складає окремі серії картин об'єднаних спільною тематикою.

Виставка "Масло на стінах" триватиме протягом місяця.
Теги: мистецтво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дитині робити нічого от і виганяються з пензликами, де тут мистецтво(навіть абсурдне)? Лодарі!!! Бездарі!!! Позери!!!
Відповісти
Згідний на віс 100%
Відповісти
на те ви й полішукЄ)
Відповісти
слухай, ти ходяча реклама гумунітарки, слова підберай!!!!!
Відповісти
А ти ЦаБе велике? Теж ПОЛІШУК!!!
Відповісти
Хоча такий стиль не дуже люблю, але малює гарно)
Відповісти
От тільки це символізм, а не абсурд.
Відповісти
Точнее сказать, абсурдный символизм (; ну не плохо для начала, хотя про "Мики Мауса" совсем не понятно, наверное на то оно и абсурд.
Мне кажется творчество (в любых его проявлениях) должно вызывать эмоцию, в данном случае, я осталась равнодушной.
Відповісти
Символізм. Якщо кажеш Ленін і маєш на увазі партію, а кажєш партія маючи на увазі Ленін - це символізм. Опис до кожної роботи з табличною "я мала на увазі" – провінційний символізм. Абсурд – це безглузді, позбавлені логіки накопичення форм, кольорів і тематик. Символізм логічно продуманий, абсурд - безглуздий. Абсурдний символізм – оксюморон.
Відповісти
Танюша, тарадибоха!
Чем проще и понятнее, тем оно и любимее и ближе "к телу"- и это я не только про творчество нашей художници, а и о твоем комменте.
Ведь простой обыватель, так сказать человек, народ, не всегда знаком даже с определением "символизм", ему либо это нравится либо нет.
И искусство - это суметь уловить ту самую тонкую грань, между гениальностью и простотой (понятливостью)!
Відповісти
Ближче до мас - "Поле чудес" по ящику. Спрощуйте, спрощуйте, панове. Читайте "Сутінки", слухайте Потапа і Настю, дивіться "Роксолану". Ще простіше і ближче до мас. Бути тупим - кльово!
Відповісти
Твоя агрессия тут не уместна, "просто" не значит "тупо", если ты не видишь разници, это говорит тоько лишь о твоей ущербности, дорогуша! А все те "странные названия" пердач и "книг"(если это можно назвать книгами), тобою перечиленные, мне не о чем не говорят, и телека у меня вообще нет. Картины Дали, они далеко не всем понятны, но он оцинен, вот об этой грани я говорила!
Відповісти
Таня жжот))) от це- то росчьос дала- красава!!!!
Відповісти
Когда можно будет купить работы на Sotheby's?
Відповісти
Бачила багато інших робіт Міріам і однозначно вона талант!
Відповісти

Коменти не треба терти!!!! Амеба є Амеба
Відповісти
Гарна ідея, молодці. Дуже класна робота - "Море".
Творіть хто як може)
Відповісти
Гарні роботи однозначно, тільки не треба було їх псувати назвами картин і підписом художниці. ІМХО
Відповісти
Люди які тут все обсирають,скажіть навіщо вам жити????
З вас толку немає ніякого,ви тільки приносите шкоду....
Мені шкода що ви народилися.....=((
Відповісти
Щоб вчитися все життя і вміти відрізнити зерно від полови. І нас справді шкода, ми усвідомлюємо власні та чужі недоліки і не живемо у світі дибільної радості.
Відповісти
"Міккі Маус" - попри те, що на картині зображені мертві мухи на фоні Місяця, я вбачаю у цьому Міккі Мауса. \




АХАХАХА. Художники бл*. Моя собака выкладывает кучи, лучше чем ваше "исскуство"
Відповісти
Вообщем подсумирую -"Море" понравилось, есть тут некая философия, и работа под название "Міккі Маус", тоже ничего (я бы переименовала)! Все остальное "никак", как по мне, но это МОЕ личное мнение. Резкие негативные комменти, как обычно ЗДЕСЬ злые и не в тему, а кое-каким умникам желаю по-больше простых людских утех и радостей (хитро, но не злостно улыбаюсь)!
Відповісти
життя варте зерна і полови....
ахахаах
а ти вже навчидась відрізняти?
Відповісти