У Луцьку відкрилась виставка абсурдного мистецтва. ФОТО

У Луцьку відкрилась виставка абсурдного мистецтва. ФОТО
У Луцьку відкрилася персональна виставка луцької художниці Небо Міріам (на фото) під назвою "Масло на стінах" - це сім картин художниці, створених протягом останніх трьох місяців.

Для створення цих робіт художниця використовувала олійні фарби та акрил.

Відкриття виставки відбулося у понеділок 12 серпня у кав'ярні "Druzi forever".

"Всі роботи об'єднані тим, що створювались протягом останніх трьох місяців. Вони дещо абсурдні і напевно абсолютний зміст робіт мені не відомий. Якщо віднести цю серію робіт до якогось конкретного стилю, то швидше за все це суміш поп-арту та магічного реалізму" - розповідає авторка.



Художниця розповіла про тематику кожної з виставлених робіт.

Картина під назвою "Море" розповідає, що для великої риби навіть море замале. Іншими словами - це картина про великі людські амбіції.

«Море»
«Море»


"Водопад" - своєрідна гра слів. Чому звичайна каналізаційна труба не може бути водоспадом, адже вода теж з неї спадає?



"Чорна діра" - це космічна Чорна діра, яку я відтворила у вигляді стічної дірки в раковині. Тому що принцип роботи у них однаковий - засмоктувати по спіралі все, що туди потрапляє.

"Без назви" - робота з голубами, які вилітають з каналізаційного люку - проекція на наше сьогодення. Перебуваючи у бруді, ми повинні залишатись чистими.

«Без назви» (ліворуч) та «Чорна діра» (праворуч)
«Без назви» (ліворуч) та «Чорна діра» (праворуч)


"Полуничне морозиво" - я вважаю, що тварини довершені. Водночас їх можна вдало доповнювати з іншими об'єктами, власне що я і зробила.



"Затемнення" - розбита лапма означає затемнення.



"Міккі Маус" - попри те, що на картині зображені мертві мухи на фоні Місяця, я вбачаю у цьому Міккі Мауса.



За останній рік це вже четверта персональна виставка художниці у Луцьку. Три з них відбулися у кав'ярнях.

Загалом в активі Небо Міріам є вже біля двохсот робіт. Частина з яких створювалась на продаж, інша частина складає окремі серії картин об'єднаних спільною тематикою.

Виставка "Масло на стінах" триватиме протягом місяця.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: мистецтво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дитині робити нічого от і виганяються з пензликами, де тут мистецтво(навіть абсурдне)? Лодарі!!! Бездарі!!! Позери!!!
Відповісти
Згідний на віс 100%
Відповісти
на те ви й полішукЄ)
Відповісти
слухай, ти ходяча реклама гумунітарки, слова підберай!!!!!
Відповісти
А ти ЦаБе велике? Теж ПОЛІШУК!!!
Відповісти
Хоча такий стиль не дуже люблю, але малює гарно)
Відповісти
От тільки це символізм, а не абсурд.
Відповісти
Точнее сказать, абсурдный символизм (; ну не плохо для начала, хотя про "Мики Мауса" совсем не понятно, наверное на то оно и абсурд.
Мне кажется творчество (в любых его проявлениях) должно вызывать эмоцию, в данном случае, я осталась равнодушной.
Відповісти
Символізм. Якщо кажеш Ленін і маєш на увазі партію, а кажєш партія маючи на увазі Ленін - це символізм. Опис до кожної роботи з табличною "я мала на увазі" – провінційний символізм. Абсурд – це безглузді, позбавлені логіки накопичення форм, кольорів і тематик. Символізм логічно продуманий, абсурд - безглуздий. Абсурдний символізм – оксюморон.
Відповісти
Танюша, тарадибоха!
Чем проще и понятнее, тем оно и любимее и ближе "к телу"- и это я не только про творчество нашей художници, а и о твоем комменте.
Ведь простой обыватель, так сказать человек, народ, не всегда знаком даже с определением "символизм", ему либо это нравится либо нет.
И искусство - это суметь уловить ту самую тонкую грань, между гениальностью и простотой (понятливостью)!
Відповісти
Ближче до мас - "Поле чудес" по ящику. Спрощуйте, спрощуйте, панове. Читайте "Сутінки", слухайте Потапа і Настю, дивіться "Роксолану". Ще простіше і ближче до мас. Бути тупим - кльово!
Відповісти
Твоя агрессия тут не уместна, "просто" не значит "тупо", если ты не видишь разници, это говорит тоько лишь о твоей ущербности, дорогуша! А все те "странные названия" пердач и "книг"(если это можно назвать книгами), тобою перечиленные, мне не о чем не говорят, и телека у меня вообще нет. Картины Дали, они далеко не всем понятны, но он оцинен, вот об этой грани я говорила!
Відповісти
Таня жжот))) от це- то росчьос дала- красава!!!!
Відповісти
Когда можно будет купить работы на Sotheby's?
Відповісти
Бачила багато інших робіт Міріам і однозначно вона талант!
Відповісти

Коменти не треба терти!!!! Амеба є Амеба
Відповісти
Гарна ідея, молодці. Дуже класна робота - "Море".
Творіть хто як може)
Відповісти
Гарні роботи однозначно, тільки не треба було їх псувати назвами картин і підписом художниці. ІМХО
Відповісти
Люди які тут все обсирають,скажіть навіщо вам жити????
З вас толку немає ніякого,ви тільки приносите шкоду....
Мені шкода що ви народилися.....=((
Відповісти
Щоб вчитися все життя і вміти відрізнити зерно від полови. І нас справді шкода, ми усвідомлюємо власні та чужі недоліки і не живемо у світі дибільної радості.
Відповісти
"Міккі Маус" - попри те, що на картині зображені мертві мухи на фоні Місяця, я вбачаю у цьому Міккі Мауса. \




АХАХАХА. Художники бл*. Моя собака выкладывает кучи, лучше чем ваше "исскуство"
Відповісти
Вообщем подсумирую -"Море" понравилось, есть тут некая философия, и работа под название "Міккі Маус", тоже ничего (я бы переименовала)! Все остальное "никак", как по мне, но это МОЕ личное мнение. Резкие негативные комменти, как обычно ЗДЕСЬ злые и не в тему, а кое-каким умникам желаю по-больше простых людских утех и радостей (хитро, но не злостно улыбаюсь)!
Відповісти
життя варте зерна і полови....
ахахаах
а ти вже навчидась відрізняти?
Відповісти