Шахраї видурили в лучан 23 тисячі гривень

Шахраї видурили в лучан 23 тисячі гривень
Телефонні шахраї видурили в чоловіка та жінки з Луцька 23 тисячі гривень.

Жінка віддала спритникам гроші, аби звільнити від відповідальності молодика, котрий винаймав у неї гараж, а чоловік – сина, якому підкинули наркотики, - повідомили у прес-службі міліції.

Телефонні дзвінки від псевдоміліціонерів, які повідомляють про притягнення родичів до кримінальної відповідальності і їх звільнення за окрему плату, лунають не лише на Волині, а й у інших регіонах держави.

"Я намагалася допомогти людині, яку добре знаю, а виявилося, що натрапила на шахраїв. На стаціонарний телефон зателефонував молодий хлопець Сергій, який орендував у них із чоловіком гараж. Він просив про допомогу: мовляв, потрапив у серйозне ДТП і терміново потрібно знайти 15000 гривень. Чоловік просив позичити йому цю суму, обіцяв, що наступного ж дня поверне. Це був саме його голос, тому я повірила. Оскільки рідних у Луцьку він немає, не змогла кинути у біді", – розповіла постраждала Лідія Олександрівна.

Разом із чоловіком дістали свої заощадження та пішли на зустріч із "товаришем" Сергія, щоби віддати гроші. Але наступного дня чоловік не зателефонував, не подякував і не повернув гроші. Номера телефону до Сергія у жінки не було, тому, знаючи адресу, вирушила до нього додому. Там вона й дізналася про те, що Сергій не телефонував.

Трапляються випадки, коли до родичів телефонують і представляються міліціонерами. Стверджують, що їхнього сина, брата чи дочку затримали за скоєння тяжкого злочину. Щоби вони не потрапити до тюрми, негайно потрібні гроші. Часто рідні роблять усе, що йому наказують, і лише після цього телефонують до нібито затриманого. Тоді і з’ясовується, що вони стали жертвами шахраїв.

"Я прийшов додому, а жінка з плачем повідомила, що син попав у біду. Нібито йому підкинули наркотики і він знаходиться в міліції. Потім невідомий чоловік, який представився міліціонером, запропонував вирішити питання і сказав, що для цього потрібно вісім тисяч гривень. Нам назвали номер банківської картки, на яку необхідно було перерахувати гроші. Ми так і зробили, а потім передзвонили до сина і дізналися, що з ним усе гаразд, - розповідає потерпілий Іван Прокопович.

"Якщо вам зателефонували і повідомили, що ваші рідні за скоєння правопорушення потрапили в міліцію, потрібно насамперед заспокоїтись, зателефонувати до тієї людини, про яку йде розмова, з’ясувати, де вона знаходиться. У будь-якому випадку, не зволікаючи, телефонуйте на лінію 102", – застерігає начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області полковник міліції Василь Марчишак.

"Вкотре нагадуємо громадянам: будьте обачними. На території області є спритники, які заробляють гроші на довірливих людях. Не вірте голосу зі слухавки, перевіряйте місцезнаходження своїх рідних, не йдіть на контакт із невідомими та негайно телефонуйте в міліцію, аби перевірити, чи справді ваш родич скоїв те чи інше правопорушення", - кажуть в прес-службі міліції.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: міліція
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
Шахраї видурили в лучан 23 тисячі гривень
01 листопад, 2013, 12:56