Народне віче «За європейську Україну!» в Луцьку. ФОТО

Народне віче «За європейську Україну!» в Луцьку. ФОТО
У Луцьку відбулося народне віче "За європейську Україну!", учасниками якого стало близько двох тисяч людей.

Нагадаємо, віче відбулося у неділю, 24 листопада. перед учасниками віча виступали місцеві політики та громадські діячі, проголошуючи підтримку курсу України в Європу.

Учасники прийняли резолюцію, у якій поставили перед українською владою відправити у відставку уряд Миколи Азарова та підписати Угоду про асоціацію з ЄС.

Нагадаємо також, народному віче передував автопробіг вулицями міста.
































































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ніякі віча не допоможуть ,ЦІ ПАДЛИ НА ВСІХ І ВСЕ ПОКЛАЛИ ,без революціі ніякоі незалежності не буде і далі Украіна буде лизати дупу кремлівським карликам.
Відповісти
не виросли ще помаранчі і не можемо революціонувати!
Відповісти
Навіть партія Зелених прокинулась бачив їх на майдані. Молодці.
Відповісти
Сенсация-Сенсация-СЕНСАЦИЯ Кононовичи "втворили" провокацию они надругались над святынями майданов!!!Они нагло съели апельсин на Евромайдане! Ганьба!
Відповісти
Про цих покидьків навіть говорити не хочеться.
Відповісти
Одні пенсіонери.Їм Європа, по великому рахунку не потрібна вже. А ДЕ Ж НАШІ СТУДЕНТИ, "НАШЕ МАЙБУТНЄ"???!
Відповісти
Шиба,Бондар,Гузь,Вітів це ті що вийшли на майдан і апелювали до вступу в ЄС?Маму рідну продадуть,аби пропіаритись:)А скільки партій вже змінили за бабки?Іуда на їхньому фоні - дитина!І оці йолупи вас поведуть в ЄС???Вони вже вас на померанчеву революцію колись водили,і що???Накрали за ваш рахунок грошей,посиділи в теплих кабінетах поки ви з дітьми бігали і мерзли по майданах,перецілувались з регіоналами і вас продали.Хочу запитати,хоча б хтось з вас бачив текст угоди з ЄС?Думаю що ні.Раджу почитати,а потім бігати по майданах.Умовою вступу передбачено,підняття пенсійного віку для чоловіків та жінок,дозвіл на купівлю української землі громадянам інших держав(зараз землю купувати можуть лише громадяни України),дозвіл на ввіз будь якої продукції з ЄС(наші держстандарти особливо до продуктів харчування набагато жорсткіші за європейські,які мають купу модифікованих отрут ),обовязкове підняття комунальних платежів для населення до 40%(і це перед зимою),заморожування пенсій і тому подібне.Да,ще забув сказати про обовязкове придбання в ЄС лише сертифікованого обладнання і програм(це означає,що всі ваші компютери стануть ЗОЛОТИМИ(а таких 95%),бо якщо придбати весь набір на комп з ліцензією то самі ліцензійні програми будуть коштувати більше ніж ваш комп:)))А що отримаемо ми з вами від вступу в ЄС?Зможемо їздити спрощено по євросоюзу,і отримаємо трохи кращий доступ на ринок єврозони який і так вже переповнений китайськими товарами які европейці спихнуть на наш ринок.Може комусь зараз важко поїхати в Європу чи хтось вам торгувати з ними не дозволяє???Не соромтесь,пишіть.Азаров в Верховній раді процитував документ,ВОНИ(ЄС)при вступі нам дадуть 800млн.євро допомоги під льготні кредити,а ми отримаємо на їх забаганках мінімум 12 млрд.доларів збитків для виробників і держави.Ви думаєте це круто?Тоді біжіть на майдан і відморожуйте останні мізки за ШИБ,БОНДАРІВ,ГУЗІВ,ВІТІВІВ ї єже з ними:)
Відповісти
Шиба,Бондар,Гузь,Вітів... Шо - апять?:) Да ну вас...!!!
Відповісти
Засилля політичних знамен неприємно вразило. Не можуть вожді зорієнтуватися, де має бути цивілізаційний вибір всього народу, а де - політичний піар.
Відповісти