У Луцьку кличуть на смолоскипну ходу

У Луцьку кличуть на смолоскипну ходу
У Луцьку активісти Євромайдану запрошують охочих приєднатися до смолоскипної ходи.

Захід влаштовують, щоб вшанувати пам'ять героїв Крут, - пишуть організатори на сайті луцького Євромайдану.

Хода відбудеться 29 січня.

Збір учасників запланували на 18:00 біля РАЦСу.

"Вшануймо загиблих молодих хлопців, котрі не здалися до останнього окупантам", - пишуть організатори.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
гаївки водити? Займіться прибиранням сміття в парку....
Відповісти
Героям Слава!
Відповісти
Лучани! не будьте байдужі, разом ми сила!
Відповісти
Все вірно. Спочатку полішуків привчаємо ходити у строю, а там глядиш і смітити скрізь відучимо. Стройові заняття дисціплінують. Особливо варто звернути увагу на так званих "інтелігентів" з полішуків, ото вже свинота, де стоїть там і гадить. Для них по кілька смолоскипних походів на тиждень.
Відповісти
Сила? Хіба що балаган влаштувати...Та від цього - ні холодно, ні жарко.
Відповісти
вшанування героїв, ось в чому сила.
а ти безсилий імпотент якщо не цінуєш історію своєї країни.
Відповісти
Список готелів на спалення в студію!!!
Відповісти
Який це "мудрагелій" пише під моїм іменем! Чи в тебе
фантазії малувато?
Відповісти
Смолоскипний похід,..
Смолоскипна хода…
А мета – подражнити
Волинську ОДА.
Довести до інфаркту
Бориса-царька.
(відчувається Ігоря
вміла рука).
Казнокрадам Волині
дрімати ніззззя…
Їм сховатись не вдасться
ніде від Гузя.
Відповісти
це вже проходили в 1933 у германіі чим закінчилось пам.ятаете це для вас з короткою памятю
Відповісти
да да да, во всьойом вінавіті папірєднікі
Відповісти
Ти непам'ятаєш. Нацисти самі взяли з історії смолоскипну ходу, вони просто її повторили. Нічого спільного дана хода з нацистськими акціями немає. Тільки тупа людина може порівнювати ці дві різні події і стверджувати що вони однакові за метою.
Відповісти
ота ОО також не нацисти...Просто жартівники!
Відповісти
У 50-60 комсомольці по Луцьку зі смолоскипами марширували аж гай шумів. Ото довбні. варто лише "вождю", навіть місцевого розливу, сказати що це погано. та "фас", і уже шавки, як заведені. гавкати починають. То гавкайте на себе і на свою комуняцьку "історію".
Відповісти
Не подобаються смолоскипи - зробіть по-своєму, зробіть краще і цікавіше, покажіть як треба. Люди не дурні, вони оцінять і потягнуться до тих, хто робить краще та правдивіше. Зберіть десять тисяч людей на свою акцію і це буде найкращим аргументом на вашу користь.

Зі смолоскипами взагалі до сміху доходить. Містерія з вогнем - символічно і дуже красиво. Кілька днів тому зі смолоскипами ходили шотландці. Смолоскипи використовує на своїх парадах сучасна німецька армія, яка повністю порвала з нацизмом - для них вогонь - це давня військова традиція, ніяк не пов`язана з Гітлером. Якщо вся проблема в смолоскипі як такому - тоді давайте забороняти олімпійський вогонь (до речі, вперше смолоскип для олімпійського вогню використали саме на Олімпійських іграх в Берліні 1936 року), давайте вимагати демонтажу статуї Свободи - там же теж смолоскип! Смолоскипні процесії - елемент традиційної культури та релігії багатьох народів - від Франції до Китаю. Згадаймо хоча б Благодатний вогонь на Великдень! Популярні сьогодні бенгальскі вогні - це ніщо інше, як видозмінені смолоскипи. Нагадаю, що смолоскип взагалі-то є скоріше символом Просвітництва (світло знань в темряві неуцтва), аніж націонал-соціалізму чи фашизму. Саме тому смолоскип у руці статуї Свободи.

Смолоскип - це вогонь, одна з основних стихій, це динаміка, це краса, це те, що привертає увагу. Це просто дуже красиво! Як казав дідусь Фрейд: "Інколи банан - це просто банан". Інколи смолоскип - це просто смолоскип!
Відповісти
Мені приснився Гітлер серед ночі,
І так зажурливо дивився він у очі,
Неначе плакав та кричав від болю:
«Чому нема моїх портретів в школі?
Чому не бачу я «Майн кампф»
В руках у молодих?
Багато ж там корисного для них!
Чому мій лєпший кореш Геббель і понині
Не ходить у героях в Україні?»
І стільки у словах його
Було печалю та докору,
Що я від жалю
За вусики його посмикав і сказав:
«Тримайся, Адіку, вже скоро».
Відповісти
5 округ на виборах покажет з ким народ но не з смолоскипами
Відповісти
Бій під Крутами показав, що доки політики писали універсали, виявилося що не було боєздатої армії. І в бій пішли ліцеїсти.
Сучасність показує, що зараз легше ходити із смолоскипами, проголошувати речівки, ніж звернути увагу що Українська армія втрачає боєздатність. Усіх цікавить будь-що, кожний рік влаштовуються різні акції, але не чув щоб піднімалось питання чому до прикладу у Луцьку збройні сили представлені лише військовим ліцеєм?
Чи ми смолоскипами державу обороняти будемо?
Відповісти
Будем Уєм воювати, не очкуй,я 100 раз так робив!)))
Відповісти