Що лучани думають про подорожчання проїзду. ВІДЕО

Що лучани думають про подорожчання проїзду. ВІДЕО
Більшість лучан, які взяли участь в опитуванні, не підтримують збільшення вартості проїзду в міських маршрутках.

Опитування проводили 15 січня на головній вулиці обласного центру - проспекті Волі, - пише Слово Волині.

Респондентами були як молоді люди, так і особи старшого віку.

В опитуванні також цікавилися, що думають жителі міста про безпеку перевезень.

Нагадаємо, про подорожчання тарифів кілька днів тому розповів міський голова Микола Романюк.

З його слів, тариф підвищать вже найближчим часом, однак не більш як на 50 копійок.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: транспорт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як, скажіть як прожити студенту з стипендією 722 грн в місяць, коли сотня буде йти просто на проїзд?
Відповісти
А то Романюку на facebooЦІ поясніть, а то він там лише на лайки спілкується!:)
Відповісти
А в нас буде вибір? Це ж не референдум. Поставили перед фактом і будь здоров. А потім підприємці жалітимуться, що в них тут клімат для бізнесу не сприятливий. В маршрутчиків плани стоять на день по 600 грн, а вони ще й собі 100-200 грн в день умудряються заробляти. Тепер будуть плани ставити ще більші.
Відповісти
Доки небуде ПРОЗОРОГО контролю за собівартістю проїзду, то яка може бути мова про низьку РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ і оптимальну ВАРТІСТЬ проїзду...
Відповісти
Мер в долі... однозначно пропхне наше рішення і рішення деяких депутатів міської ради...
Відповісти
вже набридло це жувати..
зніміть всі маршрутки з 15 маршруту і пустіть там 15-20 тролейбусів з інтервалом 7-10 хв.
Відповісти
Я бачу тут специ одні зібралися. Повідомляю, візьміть у кредит автобус(можливо навіть б/у), виплачуйте кожен місяць кілька тисяч банку, кожен день по кількасот гривень ДЕПО, таксопарку і т.д. за можливість працювати, окільки маршрути належать їм. Заправляйте кожен день той автобус, ремонтуйте у разі поломки. Працюйте по 10+ годин в день, і катайте усіх безкоштовно. Солярка(газ) дорожчають майже щомісяця, а коли раз у 5 років підвищують проїзд на 50 коп., відразу починається паніка.
Відповісти
З цим згоден - але 2.50 для Луцька - це через бре...
Відповісти
ніхто тих автобусів в кредит не бере, так як 80% транспорту у нас один перевізник і купити давно списаний автобус з-за кордону для нього не проблема.
Поглянеимо з іншої сторони - отримайте стипендію у вигляді 722 грн, з них виплатіть сотню на проїзд в маршрутці до університету 200-400 грн за проживання( в залежності, чи це гуртожиток чи кімната в квартирі), щоб нормально перекусити мінімум 10 грн в день - і не лишається нічого ні на одяг, ні на взуття. Коли буде підвищення стипендій? про це щось мовчать, а зажирілих бізнесменів тільки підтримують
Відповісти
Це капіталізм дєтка. Кожен виживає як може. І ще, цікаво чи багато Богданів пригнано з-за кордону. Студентів мені звичайно шкода, але погодся, що їх вже занадто багато. Коли більшість молоді йде за дипломом бо без нього нікуди, а не на виробництво, щоб виробляти певні матеріальні блага для збагачення казни(не говори про забаганки політиків і т.д, я сам це розумію), то де ті гроші для підвищення стипендій візьмуться?
Відповісти
Студенти безкоштовно їздять в тролейбусах... Так що не треба тут тими стипендіями розмахувати.
А "зажирілі бізнесмени", це саме ті, хто постійно неводоволений кількістю своїх заробітків, вони завжди нитимуть і клянчитимуть про підвищення цін на свої послуги... І доречі, саме за цих людей хтось там мерзне на майданах. Їм буде добре, вони ринок відкриють ширший для себе, а прості люди так і будуть получати стипендію в 750 грн. Так що, розставляйте приорітети!
Відповісти
По перше, не безкоштовно, а зі знижкою в 50%. По друге, спробуйте у 8 год ранку хоча б впихнутися в переповнений тролейбус пенсіонерами, які їдуть на шопінг на базар або в гості(так, в 8 ранку) до дітей. І по третє, коли той злощасний тролейбус ходитиме і від мене, я з радістю запихатимусь в нього і їхатиму в півціни, а поки єдиний транспорт, яким я можу їздити це маршрутка, викладаючи на проїзд 10 грн в день, відповідно, з подорожчанням збільшиться ціна і на приміський проїзд, а пішки 15 км в одну сторону ходити ніхто не може.
Відповісти
Ну от..така наша доля.
Відповісти
Оприлюдніть прибутки власників маршруток за день (напр.Голєвої) і все стане зрозуміло!
Відповісти
Ну в принципі і так давно не піднімали.
Відповісти
Хай квитки дають за проїзд, а то гроші в кишеню і бідкаються, що збиткові.
Відповісти