Стало відомо, хто замінив Козюру і Шибу у виконкомі Народної Ради Волині

Стало відомо, хто замінив Козюру і Шибу у виконкомі Народної Ради Волині
Волинське об’єднання «Майдан» змінило склад виконавчого комітету Народної Ради Волині.

Призначених членів виконкому Андрія Козюру, який мав відповідати за гуманітарний блок, та Бодана Шибу, який відповідав за економічно-промисловий блок, рада ВО «Майдан» замінила їх, - про це повідомили у прес-службі луцького Євромайдану.

Гуманітарний напрямок замість депутата Луцькради Андрія Козюри очолить громадська діячка Лілія Кревська. За економічно-промисловий блок відповідатиме голова асоціації підприємців області «Бізнес Волині» Ігор Дильов. Цю посаду попередньо займав Богдан Шиба.

Така заміна у складі виконавчого комітету була спровокована незгодою з їх призначенням учасниками віче, у неділю, 26 січня.

Нагадаємо, під час оголошення складу виконавчого комітету Народної Ради Волині на віче 26 січня у Луцьку присутні «освистали» двох членів виконкому - Богдана Шибу і Андрія Козюру.

Зауважимо, що очолив виконавчий комітет Народної Ради Волині нардеп Євген Мельник.

Першими заступниками голови виконкому стали екс-голова обласного управління МВСВіктор Швидкий та ударівець Ігор Алєксєєв.

Депутат Волиньради Микола Собуцький буде начальником аграрного управління.

Молодіжний напрямок очолить Майя Москвич.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це повний маразм! Дельов - якщо з базару, то відразу "економіст" великий?:) А Кревська - no comment...
Відповісти
більший чим клім,дмитрук та решту підагогів
Відповісти
Ото буде в нас "ВЛАДА!"Волинь по всіх показниках з перших днів займе "лідируючі"позиції.
Відповісти
Нормальок! )
Відповісти
І правильно - нема там місця цим лузерам
Відповісти
Замінили "шило на мило" Козюру на хабарницю Кревську
Відповісти
Ну що за брєд на всіх сайтах? Одну й ту саму брехню про хабарі пишуть. Як немає до чого придертись, то треба наговорити на порядну людину
Відповісти
Порядна людина? Про що ви говорите? А ви поспілкуйтесь з працівниками управління освіти Луцької міської ради.Вам там дужееее багато цікавих речей можуть розказати про цю "ПОРЯДНУ ЛЮДИНУ".
Відповісти
Поспілкуйтесь......я вам вже можу розповісти як в нас в управлінні збирали підписи проти Лілії Богданівни і змушували абсолютно всіх підписатись. Соромно, але працювати хочу. Дійсно людяна жінка з якої чомусь роблять монстра.
Відповісти
Як ця "порядна людина" попала в управління? Почніть з цього.Кревська мала достатньо часу для проведення змін і при Ющенку ,і при Януковичу.Але змінювала лише плаття.Лицемірка і використанка.
Відповісти
Пащенко де?
Відповісти
О це так так, В МАЙДАНІ вже розкол. Своїх соратників міняють на випадкових людей, які жодного відношення до Євромайдану не мають. Ті, що по норам ховались за посадами перші.Ганьба Євромайдану!!! Нема в Вас команди, нема...
Відповісти
Ой, Ви там знаєте, випадкові вони чи не випадкові. Дильов для Евромайдану зробив більше, ніж Ваш цілий під'їзд.
Відповісти
100% згодна з Вами,я підтримую!
Відповісти
керувати ясно хто буде. а працювати? хоча для них це не важливо... і сміх, і гріх:-)
Відповісти
а хто така Ліля Кревська? хто знає таку громадську діячку? хто вносив пропозиції і голосував за кандидатури? чому не запитали громади?
Відповісти
А Гузя дибіла чого не призначили ніким??
Відповісти
ви ж самі в питанні свому відповіли - чому)))
Відповісти
я плакалЪ )))

сегодня, когда Трус. Балбес и Бывалый в ВР сольют майдан - эти клоуны будут выглядеть особенно забавно ))))
Відповісти
Проявіть хоча б трішки фантазії, а то коментарі на волинських новинах і тут одинакові. Людям не цікаво читати. Можуть і не повірити всій тій гидоті.....відпрацьовуйте надбавки за "роботу в інтернеті" креативніше
Відповісти
взями свої жопи в руки і на майдан,бігом!!!бігом!!! відірвіть свої граблі від "клави".
Відповісти
Кревська - це супер одіозна фігура серед освітян... Навіщо так себе паскудити. Ну є зв*язки з Бондарем, але й він сам може лишитися не при справі... Тобто - кадри, які нічого не міняють. А справжні лідери - бояться в таку раду йти... Бійтеся далі. Якщо станеться чудо і Майдан переможе - цих керівників треба вже відразу замінювати...
Відповісти
Ну і де цей виконком буде працювати. У приміщення облради я його не пущу
Відповісти
Підтримую тебе, братику! Хватить бля-до-вство розводити.
Відповісти
Одіозна фігура в освіті це Лещенко.От вона то своїми інтригами, істериками, жадністю та злістю задовбала всіх.Галицька селянка яка корчить з себе пані
Відповісти
Ну-ну! Нарішають вони! А ви, дебіли, ще будете просити політиків втрутися! Ви думаєте, що кожен другий може працювати і вирішувати питання області??? Мені вас шкода!!!
Відповісти
Склад виконавчого комітету формувався за пропозицією учасників Віче. Якщо люди підтримують Кревську значить вона у людей цю довіру заслужила
Відповісти
Дильов ми з тобою!!!
Відповісти
Тра новi лиця вiдкривать
Відповісти
народні ради - незаконні. рішення про їх створення - фількіна грамота. суд їх взагалі відміняє,як сьогодні у Ковелі!
Відповісти
Які люди? Та який вона громадський діяч? Сором...Ви у кого спитали? Про яку довіру може йти мова... Куди ми котимось? ЖАХ!!!!!!!
Відповісти
Про яку довіру ви говорите? Хто її підтримує?. Ото щоб вийшли освітяни та сказали про ту довіру що ви їй делегували....
Відповісти
Зеня, Зіна, Зоя - три в одному
Відповісти
Зіна і Зоя певно десь разом зараз, ну або просто чиїмись надиктованими словами висловлюються. ОСВІТЯНИ, вийдіть нарешті хоч кудись і скажіть свою думку, а не надиктовану Кравчуком, Гребенюком і двома "красунями" з управління....чи то часом не вони Зоя і Зіна....
Відповісти
От тепер ну зовсім зрозуміло, що Ліля сама за всіх відписується.Ну дуже вже зорінтовані Подруги про її проблеми.
Відповісти
Дильов та Кревська ото керівники
Відповісти
Це простi громадяни i шо?
Відповісти
Ну тепер всім стає зрозуміло хто такі Подруги та інші. Певно дуже добре зорінтовані у проблемах Лілі Кревської. Перестань сама коментувати-хай люди скажуть про тебе добре слово
Відповісти
Куди Шибі з його гріхами. Люди все памятають, та в нього совісті, як у "сірка".
Відповісти