Вийшов перший номер газети ВолиньPost

Вийшов перший номер газети ВолиньPost
Перший номер друкованого видання ВолиньPost вийшов у четвер, 30 січня.

Газета – результат праці того ж колективу, який працює у редакції інтернет-видання ВолиньPost.

Втім, як розповів головний редактор газети Юрій Ричук, газета не копіюватиме матеріалів, які публікуються на сайті видання.

Випуск паперової версії видання переслідує відразу кілька цілей. Перша і головна: знайти свого читача серед тих, хто не має звички регулярно читати інтернет, а віддає перевагу традиційнішим носіям інформації.

«Хоча разом з тим газета ВолиньPost - автономне видання, близько 70 % публікацій якої взяті не з інтернет-видання, а підготовлені спеціально для газети. Це – логічна спроба нашого творчого колективу робити своєрідний «підсумок тижня», поглибити аналітичну складову інформації, зробити більш різноманітними і цікавими форми подання новин. Тобто, газета має бути цікавою і постійним читачам інтернет-видання», - каже редактор ВолиньPost.

Наразі газету можна придбати у місцях продажу преси міста Луцька.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ЗМІ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 54
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Успіхів!)
Відповісти
ОГО!
Вiтаемо )
Відповісти
Pulp Fiction
Відповісти
Ну хоч тепер можна туалетний папір економити!:)
Відповісти
Вредно це для ...
Відповісти
А в них і так вже все...!:(
Відповісти
така собі газетка. нічого серйозного ні аналітики, ні матеріалів цікавих - повії і коментарі з інтернету. чекала більшого
Відповісти
А хто на Волині, да ще з тих дітей-фрілансерів-інтернетчиків ще і аналітику, да і розумну може писати?!:)))
Відповісти
мо` самi себе й реклямуете!
Відповісти
а де можна придбати її??
Відповісти
Шукайте в кожному туалеті вашого міста! Вдома, в магазинах і т.д.
Відповісти
в ЦУМi самий класний туалет в городi
Відповісти
Вітаю!
Во проблема з'явилася як так тролити і щоб усі бачили))))))))))))))))))))))))))) (це до конкретних людей на конкретних кріслах))))))))))))))))))))))
Відповісти
ото iзза таких як Ви нас в Европу неберут
Відповісти
звичайне бандерівське видання
Відповісти
Ці чудо журналісти щей друкуватись тепер будуть.)
А WashingtonPost вкурсі?) Хоча Ще одна газета в Луцьку непомішає. Будем слідкувати як Вас ідуть діли адже газета це зовсім інша аудиторія.
П.С зареїструвалисьбь в вікіпедії для початку.)
Відповісти
Адабряю)
Відповісти
http://slovopedia.org.ua/30/53405/25869.html, а тепер увага на останнє речення
Відповісти
Пане Ричук, а хто редактор газети, які журналістські сили складають редакцію, яке нове поповнення, чи буде туди писати Мірна, яка пише "тілівізор"? Яка ціна газети в роздрібній торгівлі? Представте видання, а то даєте ніби кота в мішку.
Відповісти
Газета немусит бути дорога
як дорожча за пiвтори гривня то хай вона горить
в сусiдки буду випрошувать стару
Відповісти
А чи можна буде отримати вашу газету по передплаті
Відповісти
А чи можна буде передплатити i забирати в редакцii зi знижкою щоб зекономити на поштi?
Відповісти
а нащо? туалетний папір дешевше
Відповісти
Правду не спинити!!!
Відповісти
А там програма буде?
Відповісти
Паперове видання - це хоч би яка якість. Паперове видання і соціальні мережі - це абсолютно різні читачі. ВолиньПост не має таких журналістських ресурсів, щоб вести мову за якість.
Відповісти
То Ви всю жизнь читаете Радянську Волинь i сильно там розбираетесь.
Post-поступ ото газета!!!
Відповісти
От народ! Більшість коментаторів в очі газети не бачили, а уже розповідають про її призначення... І - увага!!!! - питання до всіх - яке волинське видання ви вважаєте достойним аналітичним ресурсом???
Відповісти
баба Ганя з сусіднього підїзду...
як збереться щ подружками, то таку аналітику всюди проведе...
Відповісти
баба Ганя самвидавом зайнялася?)) Оце будуть рейтинги і тиражі!!!
Відповісти
Та би баба Ганя такий жовтий таблоiд розкрутилаб що ого-го-го!
Відповісти
Радянську Волинь!!!
Відповісти
Таке воаження, що всі газети робить один дизайнер-верстальщик-рахіт! Невже не можна зробити гарну газету?
https://www.behance.net/gallery/Pencil-Pencil-Post/11816801
https://www.behance.net/gallery/99U-Magazine-2013/8717259
Відповісти
Для такого дизайну, розмітки потрібен МАТЕРІАЛ, добротний, гарно скроєний і представлений - не тільки з родзинкою, а й з горіхами))) Одним, словом, форма і зміст мають бути перфект!!!
Відповісти
Як все гарно то ii читают або синьопанчошнi училки, або гламурнi шльондри.
Газета для простих людей мусит мати всьо! i полiтику, i шкандалю, i бабiв на останнiй сторiнцi, i оголошення про "дозвiлля"...
Відповісти
От сиджу і думаю - чи то до першої категорії себе віднести, чи до другої))
Відповісти
Все! Напросився! Йди вже до Ричука та Пащенка, візьмуть тебе на пів-ставки, а то їм самім важко ВСЕ робити!:)
Відповісти
Біжуууууу!
Відповісти
Ричук, ти в церкву ходиш? Якщо так, то нащо? А якщо ні, то все зрозуміло.
Відповісти
УРА! НАКІНЕЦЬ-ТО! ТАК НЕ ВИСТАЧАЛО НОРМАЛЬНОЇ ГАЗЕТИ! ПЛАНШЕТА НЕ МАЮ, ТОМУ ТЕПЕР МОЖНА ЧИТАТИ НЕ ТІЛЬКИ В ІНЕТІ, але й туа..ті!
Відповісти
Навіть не тримавши газету в руках, можна з глибокою впевненістю судити, що при сьогоднішніх цінах паперу, поліграфічних робіт і розповсюдження, а головне - без інтелектуальних ресурсів, розкручувати нове паперове видання - це економічне безглуздя. Це - самовбивство. Цікаво, хто автор цього самовбивчого проекту? Беручи до уваги те, що читаючо-маргінальна публіка давно перекомлена бульварщиною, брехнею і похабщиною, це рідкісний за тупістю спосіб пустити гроші на вітер. Якщо ж цей "ресурс" розрахований під чергові вибори, щоб поливати все і вся лайном, то це означає, що видавець буде мати фінансування, а інтелектуальні ресурси тут зайві. Якщо така умова, то все сказане зверху я забираю назад.
Відповісти
Ваша економіка їм до ... тут рік, а то і меньше до виборів, а там все відіб'ється! Невже не знаєте під що це робиться?!:)
Відповісти
Скажу просто
З почином
Але
1.Схоже, що газета до виборів
2.У разі зникнення інтернету - газета все ж вихід з ситуації
3.Тролі не дойматимуть!
4. А радіо своє та телебачення плануєте?
5. Дописувати можна? Який гонорар?
Відповісти
перший розумний коментар, осоливо якщо врахувати, що терміново сіли с*ати цеглинами колеги-журналісти здебільшого.
Відповісти
Пане, Юрію, мені все ж видається, що газету варто зробити ідентичну із сайтом так як більшість видань мають свої сайти і люди можуть вибрати або читати з інтернету або з газети.
Відповісти
в абсолютній більшості випадків йшли навпаки - від газети до Інет-сторінки. тут я навіть не знаю що сказати :-) цікавий експеримент.
Відповісти
бажаю багато-багато читачів. нехай вони стануть справжніми друзями на довгі роки...
молодці!!!
Відповісти
У такої жовтизни і брехні - друзів бути не може, або вже закоренілий зомболехторат, який нічим не цікавиться і всьому вірить!:)
Відповісти
Блін, а караван йде;)
Буде ще і Інтернет ТБ
Але все по черзі
ВолиньPost теж під вибори?
Під Палицю?
Скільки було мови, а караван йде
Обіцяю: газета буде цікава
Відповісти
Пане Пащенко!Завдячуючі таким як ви писакам ВП вже давно перетворився в жовту пресу і з цього рейтингу вже навряд колись вилізе.Знаючи Юру Ричука і його тягу до неперевірених скандальних матеріалів можна сміливо це констатувати:)А на рахунок Палиці я б на вашому місці не дуже кепкував,адже уся мерія і ви в тому числі активно допомагали цьому "волинському перевертню" йти до ВР.
Відповісти
Пане Пащенко!Повірте мені,якщо Палиця захоче,то ви і кукарікати тут почнете:)
Відповісти
сміх тай годі. Бездарні журавлісти щей "газету" випустять.
Відповісти
В пащенка з його розвитком і вдачею не може бути цікавою газета. А те, що є зараз, це просто поле для тролів з таким же інтелектом, як в пащенка, місцями - трішки вищим. Смію вам сказати, що сайти такого рівня - це не преса, і ті, що тут "пресують", не мають права називати себе журналістами. Ті букви, що тут ставлять - це віддушина для тролів, які не можуть сформулювати свою думку з пяти слів. Щодо "цікавості", то читач памятає 2010 рік, вибори до місцевих рад, щоденне "побиття" Романюка, млин №2 і все решту, виссане з-під дупи. Оце все - курячі можливості пащенка. Пащенко не може бути іншим. Таким треба народитись. Що з нього не роби, а він буде пащенком. В Чорномирдіна є "крилатий" вислів: "Чтобы мы ни начинали делать, получается КПСС". Так і з пащенком.
Відповісти
Ну ти і дав!
От молодець! Професійно! Можемо можемо якщо захочемо.
Відпрацював на славу! Все добре але Пащенко все робить і пише відкрито, а ти сховався за ніком "реально"
Страшно? ;)
Так і на останок: вам за кількість букв платять чи за ясність думок?
По кількості букв ти Стахановець ;)
Бережи себе
Відповісти