вхід реєстрація

У Луцьку презентували люстраційний комітет

У Луцьку презентували люстраційний комітет
У Луцьку презентували Громадський люстраційний комітет

Його представили 24 лютого в Палаці культури Луцька.

Створення комітету анонсував лідер Правого Сектору Волині Павло Данильчук під час чату на ВолиньPost.


Video streaming by Ustream
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
при кастрації?
Відповісти
А скільки треба заплатити щоб пройти люстрацію. Пройшов слух, що ТАСИ за кожну посду цим комітетем встановлені. Озвучте чи опоблікуйте, будь-ласка, якщо ви такі прозорі, пане данильчук і к............
Відповісти
А хто і яким чином формував склад люстраційного комітету?
Відповісти
Для судової влади - звільнення судді з посади, розслідування (згідно неправомірно винесених ухвал), заборона займати державні посади та в подальшому можливість перегляду даних судових рішень новими суддями.

Для правоохоронців - звільнення з посади, розслідування (згідно заяв громадян, які мали гіркий досвід "спілкування" з ними як доказ), заборона займати державні посади.
Відповісти
В бюті на містях дуже багато злодіїв. Тут в першу чергу люстрація.
Відповісти
"А судді хто?" Хто ті авторитетні, відомі, з багатим життєвим досвідом люди, що будуть люструвати?
Відповісти
Бабів не можна пускати на такі заходи
Відповісти
http://youtu.be/x95vUc_QfTk
Шановні герої-революціонери - починайти треба з себе! Покажіть приклад іншим
Люстрацію ШИБІ, БОНДАРЮ, ШВИДКОМУ, ГУЗЮ, СТОЛЯРУ, ГРИГОРЕНКО, БОНДАРЧУКАМ, НІКІТЮКУ
Відповісти
Величко дерибанщик. Вирішив бабок зрубити на люстрації
Відповісти
Респект-ці названі особи-найбільші злодії!!!
Відповісти
Повністю згідний з Не майдан,продовжу список:Клімчук,Лобач,Вітер(злодій ще той)будує не будинок а Версаль у Ліпінах.
Відповісти
А мiлiцiю будуть люструвати? Бо в мiськвiдiлi надалi кришують бандитiв. Дзвонять пiдприэмцям до дому, назначають "стрiлки". Наприклад Романюк Анатолiй.
Відповісти