«Правий сектор» Волині їде на Схід

«Правий сектор» Волині їде на Схід
Бійці силового блоку «Правого сектору» Волині відправляються на Схід.

Про це повідомила прес-служба організації.

Так, на Театральному майдані відбудеться урочиста посвята бійців підрозділу «Правого сектору» Волині.

«Добровольці приймуть присягу на вірність Україні, перед відправленням в зону антитерористичної операції», - йдеться у повідомленні.

Захід відбудеться 27 червня об 11:00 перед входом до Палацу культури Луцька.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А Самооборона вже приїхала зі Сходу, кому потрібний цей дешевий піар?!
Відповісти
а ви самі чому на дивані?
Відповісти
Як невиховано викати і переводити стрілки... Ви в ремонті годинників працюєте, чи на залізниці? "А ви?" - це суперпотужний контраргумент, коли проти правди не попреш.
Відповісти
Ну що ж, якщо "невиховано викати" , то ТИ - "суперпотужний" бовдур і тут однозначно - "проти правди не попреш".
Відповісти
Жінко, опануйте свої емоції, бо обзивання - це вже не невихованість, а рівень пісочниці дитячого садочка. Не вмієте конструктивно будувати діалог і провадити дискусію - ваше місце на сайтах жовтої преси. Там будете лаятись і викати-тикати.
Відповісти
А недавно правий сектор заявляв, що він не має силового блоку. Данна організація має добровольно розпуститись, або має бути покарана ща своі незаконні витівки. Спме прааиц сектор показав федерастам на сході, як захоплювати лержустанови і ім за це не буде нічого. Ця організація наскрізь корумпована, отримує кошти з колишніх і теперішніх чиновників, що б іх не чіпати. Вон, хоча б коцан, чому його не погнав прааий сектор і люстраційний коміиет! Бо він заплатив, а в області всі знаю що він корупціонер, ще з часів його роботи в укрспецюсті, де машини розтамажував. І таких випалків є безліч. Люди не вірять правому сектору і правильно роблять. Таки організаціі наближають украіну до рівня сомалі
Відповісти
Спочатку вивчи мову,Лучанин ,або піші на общепонятном,ми понімаєм)))
Відповісти
Мої друзі були мобілізовані 07 квітня і по цю пору там... а ті, які ганяють зайців по лісах і готуються в таборах до війни, О БОГІ!!!! нарешті вирішили після 3 місяців війни приєднатися... Низький вам уклін, захиснички ви мої !!!
Відповісти
нарешті вибють всіх "терористів" і буде вам щастя...
Відповісти
давно пора))
Відповісти
ще одна спроба для Данельчука спасти свій авторитет. От тільки шкода тих молодих хлопчинят, які навіть в армії не служили.
Відповісти
його авторитет вже нічого не врятує. як і в очах багатьох інших. пустослів.
Відповісти
бендерську державу приречені на поразку! Заспокойтесь із своїми "секторами".
Відповісти