Найкрасивіший гол Чемпіонату світу-2014. ВІДЕО

Гол півзахисника збірної Колумбії з футболу Хамеса Родрігеса (на фото) у ворота збірної Уругваю визнали найкрасивішим на Чемпіонаті світу з футболу.

Про це інформує Еспресо.TV з посиланням на офіційний сайт ФІФА.

Півзахисник на 28-й хвилині вразив ворота Фернандо Муслери точним ударом з-за меж штрафної.

Гол Родрігеса обійшов за підсумками голосування, що проводилося на сайті ФІФА, удар головою голландця Робіна ван Персі по воротах збірної Іспанії у матчі групового турніру (5:1).

Ззаначимо, що в матчі з Уругваєм Родрігес оформив дубль в матчі 1/8 фіналу турніру в Ріо-де-Жанейро, відзначившись ще й на 50-й хвилині.

Родрігес, який став найкращим бомбардиром мундіалю з шістьма м'ячами в п'яти іграх, раніше отримав приз "Золота бутса".