Терорист розповів, як чеченці ґвалтували та розстрілювали дівчат. ВІДЕО

Терорист розповів, як чеченці ґвалтували та розстрілювали дівчат. ВІДЕО
Під Дебальцевим, що на Донеччині, українські силовики схопили терориста-втікача.

Відео з подробицями допиту з'явилося в Youtube, - пише Gazeta.ua.

Відповідно до матеріалу, спійманий терорист займався розвідкою. Він "здавав" позиції української армії.

Під час допиту шпигун розповів, що раніше стояв на блокпосту у Слов'янську, але потім утік звідки, викинувши всю наявну у нього зброю у річку.

Він також додав, що терористи, до складу яких входили і чеченці, ґвалтували дівчат, після чого розстрілювали їх і закопували.

Ще бойовики зупиняли машини, відбирали золото і гроші, а тих, хто чинив супротив, розстрілювали.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зухвала брехня!!
Відповісти
ООН теж бреше ?
Відповісти
"Даються приклади декількох із 812 осіб, викрадених або затриманих озброєними групами й утримуваних під вартою в Донецькій і Луганській областях із середини квітня"
Відповісти
тут більше інформації на офф сайті представництва ООН в Україні http://www.un.org.ua/ua/information-centre/news/1875
Відповісти
так то во время войны дезертирство, здесь АТО!
Відповісти
40 чоловік це не вся бригада і не треба всіх чесати під одну гребінку. це перше. друге - право засуджувати мають тільки ті хто був з ними або в інших гарячих точках. третє - замість постити на форумах доведи на ділі як потрібно бути патріотом. а на фронт звісно що ніхто не хотів, це резервісти, вони не обирали війну за професію, але 99% призваних несуть службу з честю, і серед вилинян багато загиблих і поранених (не рахуючи Волноваху).
Відповісти
ти називаєш уродами тих хто не хоче просто вмирати не за що? в нас АТО а не війна,так каже наше керівництво.і ти в Києві. сидиш а не під обстрілом.ти називаєш уродами тих,кого призвали і кинули під кулі без нічого,ти називаєш уродами своїх українців,які не відкупились,а підкорились керівництву і пішли в армію.за те що вони прості робочі,ти їх називаєш збродом? їм вмирать за тебе?ти на державній мові писати не можеш,а щось вказуєш комусь.так як ти називаєш інших,це ти.
Відповісти
це троль, його завдання розсварити нас.
не ведіться і не слухайте його.
в києві українську знають.
Відповісти