У Луцьку ремонтують міст за півмільйона. ФОТО

У Луцьку ремонтують міст за півмільйона. ФОТО
У Луцьку проводять ремонт мосту на вулиці Гнідавській.

Ремонт почали 17 вересня і планують завершити у кінці жовтня.

Будівельники намагаються запобігти аварійності мосту, проводячи ремонтно-укріплювальні роботи. На сьогодні загородили його пішохідну зону та зняли старі бетонні плити.

«Тривалість ремонту буде залежати від погодних умов. Частину робі закінчимо до кінця жовтня. Решту – перенесемо на наступний рік», – розповів директор ТЗОВ «РБП Транс-Мост» Володимир Рицай.

За його словами, на ремонт мосту на Гнідавській із міського бюджету виділили 518 тисяч гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ремонт, міст
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
За що пів міліона?????? Коли не їду тудою, то напів-п"яні "роботяги" тиняються туди-сюди. З 10-12 чоловік, працює тільки 2-3...
Відповісти
Ще дорогу зробіть, бо яма на ямі, їхати неможливо
Відповісти
Надіюсь такі доріжки з дощок хоч на зиму не залишать :)
Відповісти
Добре хтось накрав.Їду щодня там 2 рази.Ремонту тисяч на 200максимум
Відповісти
да ти я бачу сильний будівельник от тобі б дати 200 тис. і я б подивився як би ти той міст зробив, а язиком ліпити то іди сядь на вулиці на лавку з бабульками і там ліпи там твое місце
Відповісти
Наші українці,незнаючи що планується,які види робіт, і в теперішній час,та і як завжди тільки балакають.Все негативне.Хай радіють лучани,що в такому становищі як наша держава Україна,щось будується.Бо є влада яка дбає про місто,та підрядники які працюють за власні кошти...Згідний з Дмитром!!
Відповісти
Здається усі зараз аби блискнути розмовами та діями.То смітники в моду пішли,а що далі????
Відповісти
В свому стилі наші люди.тільки чужі гроші порахувати....
Відповісти
В Луцку ТРИ мостобудівельних підприємства:

1. Мостозагін №60 ПАТ "Мостобуд".
2. Волинська Мостобудівельна компанія.
3. Транс Мост.
От тіко чого Мост? Кацапи?
Відповісти
тому що в українській мові є чергування букви "і" з "о". наприклад, міст - але під мостом!!! (а не містом)
Відповісти
Це дуже класно, що роблять міст. Я часто тудою їздила і часно кажучи страшно... бо стан, в якому він був, це .......... Приємно, що не дивлячись на скруту, робиться стільки роботи.
Романюку респект.
А тепер хто хоче погавкати вперед! ))))
Відповісти
500 тисяч то не грошi.
Відповісти
Це Писець, а не ремонт! Тисяч 200?! Зірвати верхню металеві смужку і при вартий нову?!! А нафіга?!! Хто там ходить, два п'яних рибалки?!!
Відповісти
Я там щодня ходжу. Тверезий.
Відповісти
коли міст ремонтується, то проїзд по ньому припиняється...
Відповісти
Бува без зупинки руху.
Відповісти
да ви прийдіть і подивіться в якому той міст стані, а потім рахуйте витрати. Усьо плачевно, люди!!!
Відповісти
цикаво який видкат заплатили керивники данои фирми щоб отримати цей пидряд. декилька дерев спиляли бачив на власти очи, зирвали бетонни плити ,цикаво де дани плити будуть лежати, викопали 4 ями ,дошками застелили перехид,сьогодни арматуру вязали .думаю тут можна вкластись в 100 000 грн. и буде квитка . цикаво провести експеремент взяти будивельну фирму ,яка не брала участь в тендери наприклад житлобуд 1 э там така пани Катерина Иванивна и хай порахуэ. думаю вси будуть приэмно вражени. не пидходить дана фирма берить иншу.
Відповісти
Вашi гнилi пгснi фiрми до мостiв допускати небезпечно - на мости тра мати лiцензiю.
Відповісти
відкат будуеться в селі тарасове по ву лісова
Відповісти
Про який ремонт мосту Ви тут всі говорите!!???Там ремонтують тільки пішохідні доріжки..а який толк зняти бетонні плити, що б залити бетонну арматуру це теба в міськради запитати.!!!та за ці грошіможна було зробити ямковий ремонт частини автодороги від моста на ГПЗ до моста в Старому Місті. То за це сказали б дякую всі жителі ГПЗ..А субсидіювати Транс-Мост на таку суму це вже занадто!!!
Відповісти