Гузю, Лапіну та Савчуку виплатять держкомпенсацію за оренду житла

Гузю, Лапіну та Савчуку виплатять держкомпенсацію за оренду житла
У газеті Верховної Ради «Голос України» оприлюднили список народних депутатів, які отримали компенсацію за оренду житла за грудень 2014 року.

У список потрапили 300 нинішніх та колишніх парламентарів, - повідомляє Українська правда.

Серед цього списку опинились і народні депутати з Волині Ігор Гузь,Ігор Лапін та Юрій Савчук.

Які саме суми компенсацій виділяли кожному з них, не вказано.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ага.... ну да,вони ж так мало отримують, що їм ще окрему компенсацію на винайм житла треба... от і чого всім іншим немісцевим простим робочим компенсації на житло ніхто не виплачує???? загадка.....
Відповісти
а як же компенсація мільонам простих людей які знімають житло у києві??? нехай повернуть їм теж!
Відповісти
ну якщо пишете, то про всіх пишіть. Чого Вітіва не проанонсували???
Відповісти
що там савчук робить жах
Відповісти
Ну і що змінилося ? Чому депутати в тяжкі для країни часи не відмовилися від цих грошей? хоча би на користь волонтерів? де державницька ідея, яку так сповідують депутати? правильна відповідь - у кармані, в гаманці з грошима.
Відповісти
ну от й доплакалися...пригадую як на конференції гузь та лапін нили що у нас така мала зарплата..так якого милого ви туди йшли (
Відповісти
А чому змовчали про Вітіва і Мельника?
Відповісти
ЗП офіційна нардепа порядка 5000 грн./міс, 13500 на міс. передбачено на оренду житла (про неофіційні надходження не в курсі, думаю в кожного по різному)
Відповісти
Гузь, де твоя совість? Хоч її в тебе ніколи і не було! Наволоч, на Волинь не повертайся!
Відповісти
Пожили б у гуртожитку . По 4-5 чол.у кімнаті. Туалет та душ на поверсі. Кухня - одна плита на 30 чоловік. От тобі і економія .
Відповісти
готельний номер??? не за жирно, коли солдати навіть не мають теплого одягу?? Соромно, гузь, соромно!!!!
Відповісти
Як соромно!!!!
Відповісти
ГУЗЯ ДО СУДУ ЗЛОДІЙ ЩЕ ТОЙ
Відповісти
Та не лякайте гузя він і у вр не забуває про своїх односельчан і приїзжає та переймається проблемами а не так як івахів хоча обраний депутатом і не в свому окрузі.
Відповісти