У Луцьку адвентисти сьомого дня відзначили 40-річчя утворення громади. ФОТО

У Луцьку адвентисти сьомого дня відзначили 40-річчя утворення громади. ФОТО
Відбулося святкове Богослужіння присвячене 40-річчю утворення Луцької громади Церкви християн адвентистів сьомого дня.

Громаду Церкви з ювілеєм привітали голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, міський голова Микола Романюк, секретар міської ради Сергій Григоренко, депутат міської ради Григорій Пустовіт, - повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Володимир Гунчик, вітаючи присутніх на урочистостях, зазначив, що 40 років тому треба було виявити велику мужність, щоб створити релігійну громаду.

Тепер релігійні громади Волинської області - це школи, духовні клуби, де люди вчаться поклонятися Богові, цінувати добро, злагоду, мир, виховують дітей жити в мирі, любові, працювати на благо родини і Батьківщини, - зазначив він.

Гунчик подякував за молитовну і матеріальну підтримку військовослужбовців у цей непростий для України час. Висловив впевненість, що волиняни надалі робитимуть усе можливе, щоб світ розквітав у мирі.

У знак поваги до Церкви вручив Подяку і Пам’ятну адресу старшому пастору Церкви християн адвентистів сьомого дня Волинської області Анатолію Антонюку.

Микола Романюк подякував усім, незалежно від того, хто яку церкву відвідує, за розбудову України, за підтримку родин загиблих учасників АТО. Побажав прихожанам церкви Божого благословення, щастя і миру та вручив пастору громади Анатолію Антонюку вітальний адрес.

У дарунок міський голова обіцяв прихожанам зробити дорогу-спуск до Церкви.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
гунчик вже зовсім того, сектантів вітає зі святом.
Відповісти
Зайві люди в суспільстві. Воювати не хочуть, зброю брати в руки не дозволяє їхній бог, на вибори не ходять, а хто захистить Вітчизну? На війну їх,[]!!!!
Відповісти
істинне обличчя українського патріота - "зайві люди", то може в газові камери їх?
Відповісти
Загиблі Герої України Хамраєв та Філіпчук з Луцька були з сімей адвентистів.
Відповісти
Дуже гарно віруючі інших конфесій пристроїлися. Воювати їм не можна а пенсії зарплати допомоги на дітей від держави не соромляться отримувати.
Відповісти
А що їх стільки вже багато, що вони варті на таку увагу??? Це політика."Славних прадідів великих правнуки погані" Княже Володимире!, Княгиня Ольга ! Моліть Бога за нас.
Відповісти
яка подія для Луцька, скільки увги від влади! якби ще стільки сім'ям загиблих приділяли....
Відповісти
Ну, хто багатший - до того і увага влади. А з родин загиблих що взяти?
Відповісти
Усіх у армію!!!
Відповісти
Шановна "лучанка" мені здаеться, що Вашим розумом володіе той самий дух , що володіє над умами наших співвітчизників зі сходу.Дух безпідставної нетерпимості це причина кровопролиття.На центральній площі стіна пам'яті знайдіть там прізвища Філіпчук та Хамраев можу познайомити Вас з їхніми батьками.В жовтні та листопаді всі громади області зібрали до 20 тонн допомоги на Схід, яку особистим транспортом доправили.В цей самий час групи добровольців їздили в Славінськ та Лисичанськ , щоб допомогти на звільнених територіях відновлювати житлові будинки, допомагати постраждалим, просто склити вікна (доречні скло привезли із собою).В громаді неодноразово збирали кошти на лікування постраждалим добровольцями.В 2012 році ця купка людей, про яку Ви так зверхньо висловились під час благодійного марафону "Бог багатий милосердям" зібрала найбільшу суму коштів, які доречі були використані для всіх малозабезпечених наших земляків (незалежно від конфесійної приналежності) І останнє мій син , який належить до церкви ,на минулому тижні пройшов медкомісію та отримав приписне посвідчення призовників. Не ховаюсь за видуманим прізвиськом і готовий відповідати за свої слова.
Відповісти
1. Читаючи коменти Лучанки, запитую себе, а чи не з Сходу ця пані?! Можливо зараз також почне за духовні "скрєпи" говорити і проповідувати за православний фундаменталізм? - З такими думками шановна Лучанка їдь у ерефію там тебе зрозуміють і підтримають.
2. Як писала людина вище: Загиблі Герої України Хамраєв та Філіпчук з Луцька були з сімей адвентистів!!! Задумайтесь!!!
3. А чому б не отримувати допомогу на дітей, якщо вони також платять податки державі.
4. Ми вважаємо себе демократичною державою, в якій кожен сам воліє вибрати віровчення яке йому подобається і слідувати йому без гноблень з боку суспільства.
Відповісти
Шановна "лучанка" мені здаеться, що Вашим розумом володіе той самий дух , що володіє над умами наших співвітчизників зі сходу.Дух безпідставної нетерпимості це причина кровопролиття.На центральній площі стіна пам'яті знайдіть там прізвища Філіпчук та Хамраев можу познайомити Вас з їхніми батьками.В жовтні та листопаді всі громади області зібрали до 20 тонн допомоги на Схід, яку особистим транспортом доправили.В цей самий час групи добровольців їздили в Славінськ та Лисичанськ , щоб допомогти на звільнених територіях відновлювати житлові будинки, допомагати постраждалим, просто склити вікна (доречні скло привезли із собою).В громаді неодноразово збирали кошти на лікування постраждалим добровольцями.В 2012 році ця купка людей, про яку Ви так зверхньо висловились під час благодійного марафону "Бог багатий милосердям" зібрала найбільшу суму коштів, які доречі були використані для всіх малозабезпечених наших земляків (незалежно від конфесійної приналежності) І останнє мій син , який належить до церкви ,на минулому тижні пройшов медкомісію та отримав приписне посвідчення призовників. Не ховаюсь за видуманим прізвиськом і готовий відповідати за свої слова.
Відповісти
чого вони не в армії?
Відповісти
діти наших еліт-депутатів також не в армії і не в АТО, ідіть і в їх ще запитайте?
Відповісти
дорогі друзі, пропоную Вам ближче познайомитися з людьми про яких ви висловлюєтеся. Це люди які виховані на засадах поваги та терпимости, це матері та бабусі які проводжали на військову службу своїх синів, це батьки які виховують дітей любити Бога і Біблію, це сім'ї в яких моляться за Україну і за рідний край, це молоді люди які обрали шлях поваги до батьків та Божих заповідей. Уявіть наскільки б змінилося суспільство якби ми навчилися прислухатися і навчатися морально-духовних цінностей Божого слова перше ніж засуджувати людей які бажають жити згідно Божих заповідей
Відповісти
О, ти диви, брат хабарника Т.Пустовіта подався в адвентисти. Хороша новина, може розкається і перестануть брати "відкати".
Відповісти