Волинські спортсмени боротимуться за участь у чемпіонаті Європи

На Першому етапі кубку України з легкої атлетики волинські спортсмени здобули чотири медалі.

Змагання проходили з 27 по 29 травня у місті Ялта.

Так дві медалі у залік команди області здобув член національної збірної команди України, майстер спорту України міжнародного класу, представник спортивних товариств «Динамо», «Колос» Олександр Борисюк.

Він на дистанції 1500 метрів став чемпіоном, а на дистанції 800 метрів посів друге місце.

Срібну медаль з естафетного бігу 4 х400 метрів виборов спортсмен резервного складу національної збірної команди України, представник спортивного товариства «Колос» Сергій Зюсько.

Спортсмен вперше виконав норматив майстра спорту України.

Тренуються спортсмени під керівництвом заслуженого тренера України Степана Борисюка та навчаються у Луцькому інституті розвитку людини університету «Україна».

Бронзову медаль з бігу на 100 метрів із бар’єрами здобула член національної збірної команди України, майстер спорту України, представниця спортивного товариства «Колос», студентка інституту фізичної культури та здоров’я Волинського національного університету імені Лесі Українки Олена Яновська.

Її тренує Жанна Мудрик. Спортсменка є вихованкою обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Наступним стартом для волинських легкоатлетів буде чемпіонат України, який відбудеться з 12 по 16 червня цього року також у місті Ялта. Цей старт стане етапом відбору на участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться у Фінляндській Республіці.