Президент хоче зробити 14 жовтня вихідним

Президент хоче зробити 14 жовтня вихідним
Президент України Петро Порошенко хоче зробити вихідним 14 жовтня – День захисника України.

Відповідний законопроект опублікували на сайті Верховної Ради України, - повідомляє ТСН.

Нагадаємо, 13 жовтня 2014 року Порошенко підписав указ, згідно з яким щорічно 14 жовтня відзначатиметься День захисника України, а День захисника Вітчизни 23 лютого визнаний таким, що втратив силу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якщо доживє...
Відповісти
14 жовтня свято Покрова Божої Матері. Я признаю тільки це свято.Нехай оберуть інший день для захисника вітчизни.
Відповісти
Богородиця завжди була покровителькою українського воїнства. Її шанували Запорожці, Січовики та бійці УПА, правонаступниками яких є Збройні Сили України. Рахую цю ідею слушною. За одно, пропоную відмінити 23 лютого, а 9 травня оголосити днем жалоби за усіма загиблими від звірств тоталітарних режимів...
Відповісти
Не можна великі релігійні свята ділити з державними святами.Все таки цей день має бути присвячений повністю Богородиці.
Відповісти
Ті хто дійсно шанує і любить Пресвяту Богородицю не повинні затьмарювати це свято іншим святом.Як в цей день можна шанувати захисників Вітчизни коли цей день треба присвятити Богородиці, вона господиня цього дня.Так, козаки шанували Матінку Божу тому і поважали це свято і в цей день іншого свята ніхто не святкував.Матінка Божа є заступниця і покровительниця не тільки війська, а всіх православних віруючих людей.В цей день треба бути в храмі.
Відповісти
Не здивуюсь, якщо завтра захочуть на Великдень ще якесь свято організувати.Ніхто раніше такого навіть не наважувався робити. Ото додумались.Коли треба буде в храмі бути вони будуть парадами ходити.Це така буде любов до Богородиці???Вся увага буде приділена військовому святкуванню і аж ніяк православному!!! Але що поробиш, в кожного свої цінності.
Відповісти
То кого в цей день будуть шанувати Богородицю, як покровительницю війська, чи військо яке ніби шанує Богородицю????Чи Богодориці в цей день було забагато уваги, що вони хочуть трохи цю увагу розділити???
Відповісти
Нарешті!!!
Покрова - святий день для Запорозької Січі.
Цей день одна з основних дат національної ідентичності нації.
Відповісти
Не можна православя путати з політикою та іншими проблемами суспільства.Покрова - це свято для всіх віруючих людей! І затьмарювати це свято якимось іншим - дуже погана ідея.Можна вибрати будь який інший день.Справжні християни святкували і будуть святкувати " Покрову"!А нехристі нехай ідуть на парад.
Відповісти
Ваша національна ідентичність схоже вище всього.А Господь вчив всіх Любити незалежно від національності.
Відповісти