вхід реєстрація

Призначили голову Рожищенської РДА

Призначили голову Рожищенської РДА
Президент України Петро Порошенко призначив голову Рожищенськї районної державної адміністрації.

Про це йдеться у його розпорядження від 6 березня 2015 року, розміщеному на офіційному інтернет-представництві Президента.

Головою Рожищенської РДА стала Інна Гайворонська.

"Призначити Гайворонску Інну Михайлівну головою Рожищенської районної державної адміністрації Волинської області."
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це взагалі дурдом.Невже в Рожищах немає розумних людей,а ця ж буде дерибанити район савчукова.....Це прірва для району.
Відповісти
Приємно, що молодь буде намагатись по новому втілювати європейські ініціативи на місцях. Якщо стара банда не вставлятиме палки в колеса!
Відповісти
А відносно палок ти правильно замітив. Вставляти будуть, але не в колеса.
Відповісти
Оценітє красату ігри!
Відповісти
Це величезна помилка Гунчика.Це пряма підстава Президенту.
Відповісти
Ганьба і сором !!!!! Януковича немає, але януковичів хоч відбавляй.Ніхто не радиться з людьми, бо їх просто немає, а є "богі", які все вирішують за всіх. Де прозорість???Публічність???? Конкурс??? З ким вона збирається працювати???? З людьми????, на яких знову наплювали. Відповідь цілком очевидна- ні. Люди ж не обирали, служитиме вірою і правдою, але не для громади........Савчук - це та людина, репутація якої втрачена назавжди, а кількість дипломів не говорить про якість і не є показником людяності. Якщо ця пані гідна папєрєдніка, то Рожище заживе, "як у раю". Знову вийшло як у прислів'ї:без мене, мене одружили. За що стояв майдан,за що гинуть люди????? Щоб оця банда далі розкошувала????? Схаменіться, бо всіх уже це дістало.
Відповісти
Говорити ми всі гаразді, а робити !!!! Оцінюють людей по результатах їх роботи , а не по тому хто її чоловік. В цей час стати очільником району не кожний мужчина згодиться, та взагалі в період АТО в тилу повинні керувати жінки . Всі нормальні чоловіки повинні бути на війні , а якщо вони " хворі", то ненає чого їм бути при владі. А " деребанити " район їй ніхто не дасть,для цього органи місевого самоврялування повинні контролювати, їх же народ обрав.
Відповісти
До посади треба йти не через ліжко, а через спілкування з людьми. Досвід підказує, що людина, яка приходить до влади " із-за дідової клуні" нічого позитивного не несе.На жаль, а може і на щастя пані Гайворонська не є маркантною постаттю для Рожищ.А якщо Савчук щось комусь винен, то хай платить з власної кишені, а не розраховується державними посадами.
Відповісти
ФАКТУМ, ти шо, дибіл?
"та взагалі в період АТО в тилу повинні керувати жінки . Всі нормальні чоловіки повинні бути на війні , а якщо вони " хворі", то ненає чого їм бути при владі".. яка нахуй війна, якщо АТО? і яке АТО якщо війна? і до чого тут хворі?.. ти про шо говориш, чмо? Савчук після 10 років вигнання повертається в район.. це плювок усім в очі! на палі закінчить ця сімейка.. от побачите!
Відповісти