Волинянина засудили за ухиляння від призову

Волинянина засудили за ухиляння від призову
Три роки позбавлення волі умовно – таке покарання жителю Ковельщини призначив суд за свідоме ухилення від призову на військову службу.

Перебуваючи на військовому обліку, молодий чоловік пройшов медичну комісію і отримав повістку з комісаріату з призовом на військову службу. Проте хлопець у визначений день та час у Ковельський ОМВК не з’явився без поважних причин, - повідомляє Kowel.com.ua.

За умисне ігнорування мобілізації проти нього було відкрито кримінальне провадження. Сам же «ухилянт» ніде не працює, проживає у цивільному шлюбі, не судимий.

Під час досудового слідства між прокурором та підозрюваним була укладена угода про визнання винуватості. Ковельський міськрайонний суд цю угоду затвердив, оголосивши вирок.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Класно, у пацана є судимість (умовна) з якого його точно не візьмуть в армію. Це найкраща відмазка ніж хабар
Відповісти
Зате живий...
Відповісти
правильно пацан зробив......на фіг нам той схід...нехай би відділялись.....Порошенко сина нехай відправить в ато
Відповісти
правильно пацан зробив......на фіг нам той схід...нехай би відділялись.....Порошенко сина нехай відправить в ато
Відповісти
Пацан молодець, я наприклад нікого не пущу із своїх рідних туда!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Дурням постсовковим:
1. Повістку прийняв - підтвердив себе як військовозобов`язаного.
2. Не з`явився - отримав строк.
3. В радянський мирний час - дисбат до 3-х років, потім законня 2 роки дослужувати.
В військовий час - в штрафбат під дула загороджувальних загонів.
Скоро і тут так вчинятимуть.

Ви, хитросракі селюки, державу - апарат насилля - не обдурите.
Відповісти
я незнаю ні одного городського що служить,одне село служить.то хто хитросракі виходить одні горожани
Відповісти
Просто сци.кун, таких в нашій державі треба позбавляти громадянства. Чмо.
Відповісти
злодіїв - вперед на Схід! Вибємо всіх і буде нам щастя.
Відповісти
І правильно зробив, чому не мобілізують зі сходу людей, давайте їм зброю і нехай ідуть і захищають свою територію на якій проживають. Чому наша верхушка яка при владі не посилає своїх синів. Нам ця війна не потрібна, хто це все організував нехай іде і воює, а то повсідалися в теплі крісла і з кожним днем людям життя покращуюють, що вже далі нікуди - скоро будемо бомжами.
Відповісти
А яке покарання тим, хто не брав повісток у другій і третій хвилях мобілізації? Чому ними ніхто не займається? Їздять собі спокійно у Польщу, контрабас перевозять, або на заробітках в Білорусі. І нічого. Оце наші "мірниє житєлі" Волині, що там про тих донецьких говорити, якщо свої такі ж лицеміри.
Відповісти
Правильно зробив, повезло йому що умовно дали.
Відповісти
І правильно зробив.Нехай свої мужики на сході воюють,а не їдуть сюди і отримують статус біженців.Чого наші чоловіки повинні захищати їхні родини і житло.А ще треба відсилати псевдоволонтерів,які обдурюють людей збираючи гроші ніби для учасників Ато.
Відповісти
І правильно зробив.Нехай свої мужики на сході воюють,а не їдуть сюди і отримують статус біженців.Чого наші чоловіки повинні захищати їхні родини і житло.А ще треба відсилати псевдоволонтерів,які обдурюють людей збираючи гроші ніби для учасників Ато.
Відповісти
А чому не воюють діти чиновників,прокурорів,суддів.Вони що-не такі самі мужики.Позорише їм!!!!!!!!!
Відповісти