Фотовиставка Анастасії Возняк

Фотовиставка Анастасії Возняк
Свою яскраву та життєву фотовиставку презентує Анастасія Возняк.

Вперше почала фотографувати в 17 років. Дуже добре пам'ятаю свою першу роботу з фотографією. Я познайомилася з майбутнім чоловіком, він займався фотографією та відеозйомкою, і почав мене навчати потроху цьому ремеслу. Одного разу я вперше пішла фотографувати на весілля - з цього й почалася моя історія фотографа.

Найбільше подобається робити портретні фото. Для мене, як для фотографа, найбільш неприпустиме - це лінь та поганий настрій (бували випадки коли доводилося навіть працювати з температурою під 40°, але головне, що люди лишались задоволені).

У моєму розумінні ідеальна фотографія - це коли чітко видно людину, фото має бути кольоровим та ідейним.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
але з фрази "У моєму розумінні ідеальна фотографія - це коли чітко видно людину" лишилась лише фраза...
Відповісти
Ну такоє.....
Відповісти
Четверта фотографія знизу, це взагалі шедевр :-)
Відповісти
Ви праві на 1005! Люди не виглядають на фото розкриті, вільні....Крім цього мачо))))))))))))))))))
Відповісти
пАдруГа купила фОтіка большого чорного
Відповісти
Питання одне.Останнє фото. Як його можна свтавити в рамку чи вклеїти в фотоальбом.
Фотограф не відбувся, хоча фотоапарат купив...
Відповісти
Вам ще вдосконалюватись і вдосконалюватись!!! Вчіться, може, тоді буде чим любуватися...
Відповісти
Працювати та ще раз працювати..Для виставки зарано . Незрозумілий перешарп , обробляли таке враження , що в якомусь онлайн редакторі . Ця дешева чорна віньєтка по краях та імітація боке .Невдале кадрування , необдумано обрізані руки ,ноги , завалений горизонт . Творчість це добре ,але потрібно бути хоч мінімально технічно підкованою (Чисто моя думка )
Відповісти
фото - ніякі.
Для мене, як для фотографа - надто пафосна фраза, для цифрошлаку на виході.
Людина яка вперше тримає в руках зеркалку - наклацає таке ж саме шонібудь.
Відповісти
поради автору і всім фотографам-початківцям, незалежно від стажу володіння фотоапаратом:
1) перш ніж робити діагоналі - треба навчитись фотографувати із рівним горизонтом
2) перш ніж робити діагоналі треба знати правила комозиції та психологічну складову сприйняття діагоналей
3) перш ніж давати фото на виставку - навчіться робити правильний ресайз із збереженням якості
4) правильний баланс білого - запорука гарних фото
5) світло, що падає на лиця - дуже важливий фактор, що впливає на якість портрету
6) перш ніж давати фото на фотовиставку - спробуйте свої сили на фотосайтах, де оглядачі можуть критикувати та оцінювати ваші роботи. хоча б на photographers.ua
7) іноді краще бути скромнішим і не акцентувати увагу на собі, але покращувати якість фото та фотомайтерності
Відповісти
самий корисний коментар!
Відповісти
ще додам автору - Анастасія, більш уважніше будьте до деталей у кадрі - не лише на об'єкт зйомки дивіться, але й на найдрібніші деталі заднього, переднього плану самого об'єкту поза межами зони фокусування і т.д.
Відповісти
поясніть мені ідею фото де наречений з задраною штаніною.
Відповісти
як на мене це важковато ...../другий день думи
Відповісти
Энто фото - самое крутое, тут многие "впечатлены" сией идеей художества )))
Відповісти
Не ображайтесь, але ЗОВСІМ не сподобалось...
Відповісти
На 99% - банальщина. А знімки, де чоловіки облапують ( саме облапують!) наречених і вагітних, перекреслюють навіть той один відсоток, який може викликати інтерес. Так фотографувти не не можна, навіть якщо є такий "культурний" запит у людей, які фотографуються.
Відповісти